dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Niestety dr Śmigielski umył zupełnie ręce kiedy po operacji spodziectwa synka zaczęły się bardzo poważne powikłania. Drodzy rodzice doskonale wiem że doktor wzbudza zaufanie i uwierzycie w prawie wszystko co powie, ale zanim oddacie w jego ręce swoje dziecko proszę zastanówcie się co będzie kiedy po zabiegu pojawią się komplikacje a do Biosu was na pewno nie przyjmnie bo to klinika jednego dnia i będzie was tylko zwodził, że wszystko się musi zagoić, proszę wierzyć bez specjalistycznej opieki nic się samo nie zagoi...

Szczerze polecam dr Śmigielskiego, człowiek godny polecenia, godny poszanowania za swoją wiedzę, profesjonalizm i podejście do dziecka.Podziękowania kieruje w stronę doktora oraz w stronę wszystkich internautów, którzy wyrazili opinię na temat doktora, którymi się pokierowałam i nie żałuję.

To było 12 lat temu - i od tej pory nie spotkalam lekarza, który by powiedział tak jak on: " ma Pani zdrowe i piękne dziecko - proszę sie tym cieszyc i nie słuchac lekarzy, którzy mówią inaczej". Dziś moje dziecko jest zdrowe i nic się nie mialo z tych schorzeń, o których inni mówili że ma. Temu lekarzowi najwięcej czasu zabierało uspokajanie rodziców. Bada dzieci rewalacyjnie - nawet nie skrzywią się (moje miał rok). POLECAM!!!

To prawdziwy mistrz Zyczyłabym sobie i wszystkim innym aby tylko tacy lekarze nas leczyli Bardzo oddany i uprzejmy Nie mówiąc o zaufaniu jakie wzbudza swoim spokojem, opanowaniem, zdecydowanym podejściem do pacjenta Co nas niesamowice wzruszyło? Po zabiegu synka w razie wątpliwości kazał dzwonić a jezeli nie odbierze to nagrywać wiadomość Zawsze oddzwaniał

swietny fachowiec,ma bardzo dobrfe podejscie do pacjenta.Z cala pewnoscia polecam.

Super lekarz i dobry człowiek.Mój synek urodził się z lekkim spodziectwem.W sierpniu 2011 byliśmy na wizycie.Pan doktor wszystko nam wytłumaczył i teraz czekamy na operację.

..po przeczytaniu opinii na rankinglekarzy.pl nie wyobrazalam sobie wizyty u innego lekarza jak ten. Niestety pan doktor potraktowal nas bardzo rutynowo, nie wyjasnil naszego problemu, a malo tego powiedzial mi ze wmawiam mu chorobe mojego dziecka. Po dalszych obserwacjach i wizycie u innego doktora potwierdzily sie moje obawy. Pan doktor wystawil bledna diagnoze mojemu dziecku.

Jeszcze nie operowal mojego synka, ale oddam dziecko w rece Pana Doktora z pelnym zaufaniem. Cudowny, kompetentny czlowiek, ktory zawsze ma czas dla swoich pacjentow. Odbiera telefon kom. nawet o 21 i cierpliwie tlumaczy wszelkie watpliwosci poswiecajac swoj czas prywatny. Poza prawdziwym talentem jest to czlowiek ludzki i z prawdziwym powolaniem!!!

Wspaniałe podejście do małego pacjenta oraz jego rodzica:) bardzo konkretna i rzetelna ocena "problemu". Nie sieje paniki raczej uspokaja. Wspaniały człowiek na właściwym miejscu!! Pozdrawiam

Jest to niesamowity lekarz, to lekarz z powołania, operował mojego syna i uratował mi jąderko gdy inni lekarze chcieli usunąć. Jestem dozgonnie wdzięczna doktorowi Śmigielskiemu.