dr n. med. Mirosław Dziekiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mimo licznych stanowisk i roznych opinii, tak pacjentów jak i personelu kliniki nie potrafie zaufac chirurgowi, który zgadza sie na wykłady w " uczelni" zakonnika z Torunia. Lekarz z jakimkolwiek swiatopoglądem nie ma prawa manifestować tego publicznie !

Wchodziłem do gabinetu pana prof. Mirosława Dziekiewicza pełen niepokoju wynikającego z mojego stanu zdrowia i dotychczasowymi zróżnicowanymi opiniami w kwestii leczenia operacyjnego. Po rzeczowej rozmowie z Profesorem byłem podbudowany nadzieją na dalsze leczenie. Dziękuję Panu Profesorowi za konkretne wskazówki lecznicze i sympatyczny stosunek do mnie podczas wizyty. To Lekarz godny polecenia.

12 maja 2021r. prof. Mirosław Dziekiewicz na oddziale chirurgii naczyniowej warszawskiego szpitala na Szaserów, przeprowadził u mnie zabieg stentowania tętnic szyjnych. Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne i bezbolesne wykonanie zabiegu, po którym czuję się bardzo dobrze. Dziękuję również za miłe podejście. Oby było więcej takich specjalistów!

Oby było więcej takich specjalistów!

specjalista najwyższej klasy oraz człowiek o wielkim sercu. przechodziłem w tym roku operację na serce i na drugi dzień nastąpiło rozwarstwienie aorty, sytuacja była krytyczna a Doktor był w drodze do Krakowa, jednak postanowił się zawrócić do WWA i uratował mi życie. gorąco wszystkim polecam Doktora, oby więcej takich specjalistów 🙏

Pan Dr jest bardzo miły a do tego świetnie opiekuje się pacjentami. Mimo wielu obowiązków nie pozostawia pacjentów bez pomocy mimo opuszczenia oddziału, aż do końca leczenia. Dziękuję za opiekę i godne traktowanie starszych osób.

Moja opinia o tym lekarzu jest jak najbardziej pozytywna,właśnie wróciłam ze szpitala a dzięki temu lekarzowi pozbyłam się bezboleśnie żylaków które mnie gnębiły przeszło 30 lat.Dziękuję Panie doktorze.

Lekarz,który za 200zł.poświęcił niecałe 5min.spiesząc się do następnej prywatnej placówki.Zbagatelizował młodą osobę,nie zadając jej więcej niż 3 pytań.Zdecydowanie nie polecam.

Świetny lekarz.Zawsze znajduje czas dla pacjenta.Specjalista w swoim fachu. Godny polecenia.Bardzo uprzejmy.

Kompetencje, skuteczność i same konkrety. Muzykę operową również cenię, a Ci co jej słuchają są wyjątkowi... Polecam

Nikomu nie polecam tego lekarza. Moze i zna sie troche na chorobach ale to nie wystarczy. Zdiagnozowal objawy mojej choroby ale uznal ze nie ma potrzeby szukac jej przyczyny tylko lepiej abym nauczyla sie z nia zyc (po specialistycznym badaniu w innej placowce lekarz przeprowadzajacy badanie powiedzial ze gdzies musi byc przyczyna tego stanu bo to co dostrzegam jedt jej konsekwencja). Poza tym w czasie wizyty na stole stal otwarty laptop z ktorego leciala muzyka operowa co troche przeszkadzalo w skupieniu sie na problemie, w trakcie rozmowy zaczal nawet cos ...

Poza tym w czasie wizyty na stole stal otwarty laptop z ktorego leciala muzyka operowa co troche przeszkadzalo w skupieniu sie na problemie, w trakcie rozmowy zaczal nawet cos na nim pisac (czulam sie troche nieobecna). Poza tym rozmowy przez telefon w trakcie wizyty za ktora zaplacilam 150 zl tez byly nie na miejscu.
Moze kogos ten lekarz wyleczyl ale ja do niego na pewno nie wroce.