dr n. med. Mirosław Dziekiewicz

3,3
3,4
3,7
3,3

Pan Dr jest bardzo miły a do tego świetnie opiekuje się pacjentami. Mimo wielu obowiązków nie pozostawia pacjentów bez pomocy mimo opuszczenia oddziału, aż do końca leczenia. Dziękuję za opiekę i godne traktowanie starszych osób.

Moja opinia o tym lekarzu jest jak najbardziej pozytywna,właśnie wróciłam ze szpitala a dzięki temu lekarzowi pozbyłam się bezboleśnie żylaków które mnie gnębiły przeszło 30 lat.Dziękuję Panie doktorze.

Do dr Dziekiewicza trafiłem po wielomiesięcznych pobytach w różnych szpitalach. Moja historia walki o nogę zaczęła się od w miarę prostego zabiegu udrożnienia krążenia w tętnicy udowej - operacja ta zaowocowała po kilku dniach dużymi komplikacjami co w rezultacie doprowadziło mnie do prawie rocznego "uziemienia" mnie w łóżku i tułaczki od lekarza do lekarz w nadziej na uratowanie gnijącej nogi. Kiedy już praktycznie byłem pogodzony z tym, że stracę nogę trafiłem do doktora Dziekiewicza - w tym momencie "wstąpiło" we mnie i w moją nogę nowe życie. Doktor przeprowadził ponowną ...

Do dr Dziekiewicza trafiłem po wielomiesięcznych pobytach w różnych szpitalach.
Moja historia walki o nogę zaczęła się od w miarę prostego zabiegu udrożnienia krążenia w tętnicy udowej - operacja ta zaowocowała po kilku dniach dużymi komplikacjami co w rezultacie doprowadziło mnie do prawie rocznego "uziemienia" mnie w łóżku i tułaczki od lekarza do lekarz w nadziej na uratowanie gnijącej nogi. Kiedy już praktycznie byłem pogodzony z tym, że stracę nogę trafiłem do doktora Dziekiewicza - w tym momencie "wstąpiło" we mnie i w moją nogę nowe życie. Doktor przeprowadził ponowną operację udrażniając krążenie w schorowanej nodze, dzięki niemu trafiłem do kolejnego wspaniałego lekarza który zajął się leczeniem ran.
Piszę ten post - ponieważ chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować dr Mirosławowi Dziekiewiczowi za uratowanie mojej nogi a tak na prawdę za przywrócenie mnie do normalnego życia.

Na zawsze wdzięczny pacjent
Jacek Pohadajło

Nikomu nie polecam tego lekarza. Moze i zna sie troche na chorobach ale to nie wystarczy. Zdiagnozowal objawy mojej choroby ale uznal ze nie ma potrzeby szukac jej przyczyny tylko lepiej abym nauczyla sie z nia zyc (po specialistycznym badaniu w innej placowce lekarz przeprowadzajacy badanie powiedzial ze gdzies musi byc przyczyna tego stanu bo to co dostrzegam jedt jej konsekwencja). Poza tym w czasie wizyty na stole stal otwarty laptop z ktorego leciala muzyka operowa co troche przeszkadzalo w skupieniu sie na problemie, w trakcie rozmowy zaczal nawet cos ...

Poza tym w czasie wizyty na stole stal otwarty laptop z ktorego leciala muzyka operowa co troche przeszkadzalo w skupieniu sie na problemie, w trakcie rozmowy zaczal nawet cos na nim pisac (czulam sie troche nieobecna). Poza tym rozmowy przez telefon w trakcie wizyty za ktora zaplacilam 150 zl tez byly nie na miejscu.
Moze kogos ten lekarz wyleczyl ale ja do niego na pewno nie wroce.

Świetny lekarz.Zawsze znajduje czas dla pacjenta.Specjalista w swoim fachu. Godny polecenia.Bardzo uprzejmy.

Miałam nic nie pisać, ale po przeczytaniu tych krzywdzących opinii po prostu z nimi się nie zgadzam. Życzyłabym sobie aby inni lekarze byli do Pana Dr choć trochę podobni... Tyle refleksji.

Byłem u wielu lekarzy. NIkt nie chciał się mną zająć. On jeden wziął to w swoje ręce i dzięki niemu żyję. Dziekuję.

Lekarz,który za 200zł.poświęcił niecałe 5min.spiesząc się do następnej prywatnej placówki.Zbagatelizował młodą osobę,nie zadając jej więcej niż 3 pytań.Zdecydowanie nie polecam.

Kompetencje, skuteczność i same konkrety. Muzykę operową również cenię, a Ci co jej słuchają są wyjątkowi... Polecam

Odradzam. Kompletna strata czasu i pieniędzy. W prywatnym gabinecie Pan doktor nie dysponyje podstawowym sprzętem do diagnostyki. Za wizytę wartą 150 pln można tylko oczekiwać założenia karty. Zdecydowanie ODRADZAM!!!