lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry lekarz. Podziwiam za podejście do pacjenta - zawsze z ogromnym spokojem odpowiada na pytania , kompleksowo tłumaczy chorobę i jest uprzejmy. Pewnie stąd opinia "ulubieńca pacjentów" :). Oby więcej takich specjalistów.

Mogę w 100% polecić Pana Mirosława Falisa , potrafi wszystko wytłumaczyć związane z chorobą oraz stara się o jak najlepszy kontakt z pacjentem , profesjonalne podejście do zabiegu po prostu więcej tak dobrych i uczciwych fachowców a medycyna nie będzie koszmarem :)

Dr Falis jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.Opiekował się moją mamą która trafiła na oddział ortopedyczny ze złamaną ręką.Pomógł również w zapewnieniu dalszej opieki lekarskiej.Przez niemal 2 tygodnie przesiadując całymi dniami w szpitalu u mamy miałam okazję obserwować ciężką pracę i pełne zaangażowanie pań pielęgniarek na czele z siostrą przełożoną p.Wiesią. Serdecznie wszystkim dziękuję a w szczególności dr Falisowy, że udało mu się stworzyć tak wspaniały zespół ludzi.

Dr.Falis jest bardzo dobrym fachowcem i jestem mu bardzo wdzięczny za udaną operację ,za opiekę po operacyjną i ciepłe słowa.Godny polecenia

Super fachowiec !!!Dziękuje panie doktorze za fachową operacje i złozenie ręki mojemu synowi polecam pana falisa

Jestem po operacji, którą przeprowadził dr Falis. Wiedziałam co będzie robione, jak , w jaki sposób będę znieczulana, jaka rehabilitacja. Wszystko co się dowiedziałam uspokoiło mnie i nabrałam pewności, ze wybrałam fachowca, bardzo dobrego lekarza. Najbardziej ujęło mnie Jego ciepły, normalny sposób dialogu z pacjentem. Za wszystko bardzo dziękuję i wszystkim bardzo Go polecam.

Bardzo dobry fachowiec,a ponadto lekarz ,któremu nigdy nie brak cierpliwości dla pacjenta i jego rodziny.

Opowiem moją historyje;]Pewnego dnia zauważyłam że "coś" przeskakuje mi w barku. Poszłam do chirurga, powiedział że mam rozluźnione więzadła i skierował mnie na magnetoterapie. Nie pomogło.Poszłam do innego chirurga, powiedział że mam zerwane więzadła xd. I Włożył ręke w temblak. Nie pomogło. Poszłam do dr. Falisa, miał podejrzenie ale nie był pewien, skierował na badania do Rehasport clinic. I wszystko było jasne. Naprawde świetny specjalista-tłumaczy w czym rzecz, jest miły;] I teraz przyjmuje przy ul. Wysockiej 13, prywatnie.

Niesamowity fachowiec !!! Panie Doktorze dziekuje za okazana pomoc przed operacja i po operacji mojego meza.Pozdrawiam z Niemiec.

Lekarz bardzo konkretny i dokładny. Miły w stosunku do dzieci (pierwszy lekarz, u którego moja 2,5 letnia córka nie płakała). Podchodzi do człowieka jak człowiek, a nie jak ktoś kto zjadł wszystkie rozumy. Polecam. Przyjmuje już na Wysockiej 13 w Ostrowie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Ostrów Wielkopolski"?

Piotr Gross

Chirurg ogólny