dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Brak kompetencji. Cóż z tego że lekarz miły jak brak mu doświadczenia. Źle leczył nasze maleństwo przez 2 miesiące. Potem kiedy zmieniliśmy kompetentnego lekarza okazało się, iż dziecko nosi złe szelki, które po prostu nie miały szans działać i dlatego nie było poprawy. Pan dr powinien się doszkolić bądź douczyć, bo jego obecny poziom kompetencji pozostawia wiele do życzenia. Trafiliśmy do niego bo znaleźliśmy dobre opinie na jego temat, ale piszą je chyba ludzie którzy nie mieli żadnego problemu tylko byli u Pana dr na zwykłym usg. Dobrze że postanowiliśmy się skonsultować jeszcze z innym specjalistą, bo kto wie jak skończyłoby się to "leczenie" Pana dr..... Strach powierzyć dziecko w takie ręce.

Wspaniały lekarz z podejściem do dzieci, cierpliwy, spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca czas. Widać powołanie. Oby wiecej takich lekarzy.

Cóż więcej można dodać, chyba wszystko już jest w komentarzach ,naprawdę cudowny człowiek i lekarz .Gdyby jeszcze coś się przytrafiło to tylko do dr. Harężlaka .Dziękujemy za wszystko doktorze .Pozdrawia Wiktoria bez wyrostka 😊

Wspaniały lekarz i człowiek: kontaktowy, uprzejmy, dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania, miły, kompetentny. Z doktora bije spokój. Bardzo "ludzki". Nigdy nie spotkałam podobnego lekarza.

Bardzo dobry lekarz,. Choć bóle ustąpiły, zatrzymał dziecko na obserwacji, zlecił badania i okazało się, że operacja i tak jest konieczna. Nie zignorował sytuacji, był przemiły, spokojny i wszystko tłumaczył. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Wspaniały lekarz - profesjonalista. Ciepły i spokojny człowiek. Ma rewelacyjne podejście do swoich małych pacjentów.

Wspaniały lekarz - profesjonalista. Ciepły i spokojny człowiek.
Ma rewelacyjne podejście do swoich małych pacjentów.

Człowiek, od którego bije dobro i ciepło. Fachowy, cierpliwy. Jeden z najlepszych z jakimi miałam do czynienia - moja córka bardzo go polubiła :) Godny polecenia.

swietny specjalista,w 100 % moge z czystym sumieniem plecic wszystkim,w pelni uzyskalam odpowiedz na wszystkie moje watpliwosci,nie spotkalam sie jeszcze z tak dobrym lekarzem, w 100% oddany calej sytuacji,personel rowniez swietny pozdrawiam Pania Anie i Pania Irenke?z tego co pamietam bardzo bardzo bardzo dziekuje Panie Doktorze moje dziecko czuje sie dobrze ,przyjedziemy sciagac gipsik

Lekarz idealny, dokładny i oddany pracy. Wkłada dużo serca w to co robi skupia się na każdym pacjencie potrafi dokładnie wszystko objaśnić, co tu dużo pisać odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Lekarz z powołania pracuje dla dzieci nie dla pieniędzy!!! a co najważniejsze kompetentny POLECAM

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Pan doktor miał wspaniałe podejście do mojego 11 miesięcznego synka. Bardzo dziękuję panie doktorze. Człowiek o wielkim sercu.