dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Witam, Od 5 dni jesteśmy po zabiegu syna - przepuklina pachwinowa; do dziś nie mogę się otrząsnąć z fachowości, uprzejmości, zaangażowania dr Hareżlak, niesamowity ciepły, skromny człowiek. Taki lekarza to prawdziwy dar od Boga :)

Witam,

Świetny lekarz. Polecam! Wszystko wytłumaczył bez żadnego pośpiechu a to dzisiaj niestety rzadkość. Super podejście do pacjenta. Pozdrawiam

Polecam z całą odpowiedzialnością. Godny zaufania, rzetelny doktor. Dziękuje za fachową opiekę i wspaniałe podejście.

sto znaków nie jest potrzebne go lekarz jest po prostu świetny. Na izbie w szpitalu, w przychodni - bez znaczenia;-) Cierpliwy, świetne podejście do dzieciaków! Dziękujemy

zgadzam się z opiniami wcześniej wystawionymi.Nasz syn niedawno miał zabieg, Pan doktor wszystko dobrze wytłumaczył , ma szacunek do rodziców i do dzieci , kompetentny i życzliwy

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy!Wspaniale opiekował się naszym synkiem!Cudowny człowiek i fachowiec!

Świetny lekarz.Polecam!Zajął się moim dzieciątkiem od urodzenia. Każda wizyta była miła.

TAKIEGO LEKARZA JESZCZE NIGDY NIE SPOTKALIŚMY! FACHOWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, A DO TEGO SPOKÓJ...I KONKRETNA ODPOWIEDŹ NA KAŻDE PYTANIE... LEKARZ Z POWOŁANIA...

Witam! najlepszy lekarz jakiego znam! uprzejmy, uśmiechnięty,doskonały kontakt z dziećmi, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, poświęca bardzo dużo uwagi,odpowie na wszelkie wątpliwości wyczerpująco. Jest cudownym lekarzem. Dziękuję Panie doktorze za wspaniałą opiekę nad moim synkiem.Polecam !

Pan Doktor jest najlepszym chirurgiem dzieciecym jakiego znam. Jest mily, zyczliwy, spokojny, bardzo sie troszczy o kazdego pacjeta. Naprawde polecam Pana Doktora