dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Spokój, rzeczowe, uważne podejście do pacjenta, spore poczucie humoru, wyjątkowo przyjemna barwa głosu - to tylko niektóre, w pierwszej kolejności rzucające się przymioty dr Harężlaka. Przy dalszym poznaniu zauważamy faktyczną troskę o młodego pacjenta, wysoką kulturę osobistą i gotowość do udzielania wyczerpujących odpowiedzi dot. choroby dziecka. I jak to nie ocenić wysoko?

Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania. Ma podejście do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Będąc z córką w szpitalu przez 3,5 tygodnia nie czułam się sama. Lekarz jak tylko miał dyzur zaglądał do nas kilka razy dziennie czy wszystko w porządku. A ten jego stoicki spokój którym powitał mnie na izbie przyjęc kiedy "ryczałam" jak bóbr w przeciwieństwie do mojej córki jest godny podziwu, jestem bardzo zadowolona że wkońcu spotkałam tak wspaniałego lekarza. Polecam mama Natalki

ostatnio spędziłam kilka dni w szpitalu z dzieckiem na 3 lekarzy którzy mieli na chirurgi dyżur tylko Pan doktor jest tam odpowiedni,jako jedyny mi wszystko wytłumaczył,okazał odrobinę współczucia i doradził jak można dziecku pomóc BARDZO PANU DZIĘKUJĘ nawet mój syn polubił pana doktora choć szpital na pewno dobrze nie będzie mu się kojarzył

Swietny lekarz. Taki konkretny gosc. Potwierdzam powyzsze opinie.Konkretny,rzeczowy,wszystko wytlumaczy,Odpowie na wszystkie pytania.I do tego wszystkiego ma taki przyjemny glos i stoicki spokoj w sobie.Przebywajac z dzieckiem na oddziale chirurgi w szpitalu w B-B bylam pelna podziwu dla pana doktora zagladal kilka razy w ciagu dyzuru pytal o samopoczucie itd. poprostu Odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu...

jeszcze z tak uprzejmym i kompetentnym lekarzem nigdy sie niespotkałam. jest NIESAMOWITY.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakie wywarł na mnie Pan Doktor! Niesamowity człowiek, zaangażowany, uprzejmy - świetny fachowiec, oby więcej takich.

Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania. Ma podejście do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Będąc na wizycie u Pana doktora człowiek nie czuje się jak piate koło u wozu. Polecam

Niestety z powodu schorzenia dziecka dość często muszę korzystać z porady lekarzy w różnych ośrodkach i szpitalach lecz tak ŚWIETNI lekarze jak Pan Doktor Harężlak zdarzają się bardzo rzadko :-) Ogromnie dziękuję za okazaną pomoc i życzliwość - mama Agnieszki

Wróciliśmy dzisiaj ze szpitala. Jaś po raz pierwszy doznał poważniejszego urazu. Byliśmy źli na siebie, bo zawsze z nim jesteśmy i rzetelnie wypełniamy obowiązki rodzicielskie - z takim dzieckiem to sama przyjemność. Ogromnym zaskoczeniem był dla nas pobyt w szpitalu. Przyjęcie na oddział oceniam na niezbyt sprzyjające okoliczności, ale nie był to Pan Harężlak. Później już z jego zainteresowaniem i podmiotowym podejściem do małego pacjenta wszystko uległo zmianie. Podsumuję słowami Jasia, który jest dość specyficznym dzieckiem, związany z domem, ze swoim łóżkiem i z rytuałami dnia codziennego. Podczas pobytu w szpitalu powiedział do mnie:"Teraz wiem, że jak mi się coś przydarzy, to już nie będę się bał szpitala". To również niewątpliwie zasługa lekarza. Pozdrawiam i polecam. Zadowolona mama Jasia Bogusza.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora - niesamowity!! pierwszy raz miałam do czynienia z takim lekarzem. Od wczoraj nie mogę wyjść z podziwu. Buzia mu się nie zamykała - tak dużo i mądrze wszystko wytłumaczył na temat choroby mojego dziecka, wszystko wytłumaczył, uspokoił. Poświęcił nam dużo czasu, odpowiedział na każde pytanie. Przeszedł moje oczekiwania. POLECAM W 100%. Tacy kompetentni lekarze to już niestety rzadkość - młodość połączona z dobrą starą szkołą.