lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

Pani Sosinska jest super mam 19 lat i 24listopada 2010roku urodzilam zdrowe dziecko caly okres ciazy chodzilam do pani doktor jest mila i zawsze mowila gdy bylo cos nie tak:-)polecam

super lekarz,swietny specjalista,bardzo mi pomogla.pani doktor jest bardzo mila i uprzejma.jestem bardzo zadowolona,moge smialo polecic wszystkim kobietom.

Pani Doktor prowadziła mi dwie ciąże z NFZ. Nie dość że bez kosztów to profesjonalnie i konkretnie. Pomiary wagi płodu idealne (choć na słowo w szpitalu nie chcieli wierzyć ;) ) sprawdziły się w 100% Serdecznie POLECAM

bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor

bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor

Pani Sosińska jest swietnym lekarzem . Jestem jeszcze nastolatką wiec jak mowia pierwsza wizyta jest najwazniejsza i pozwolila mi zaufac p. doktor. Mimo ze poszlam razem z mama bez zarejstrowania sostalam przyjeta . P. Sosińska juz na pierwszej wizycie wykryla ze jest cos nie tak od razu podjela mnie leczeniu . Teraz dzieki niej nie mam zadnych problemów zdrowotnyvh ; )) Bardzo polecam p . Sosińską !!!!!

Pierwszy raz pomylilam o miesiac date spotkania w publicznym osrodku zdrowia. Weszlam i okazalo sie, ze wizyte mam dopiero za miesiac. Pani doktor przebadala mnie bezplatnie i byla przy tym bardzo mila, nie dajac mi odczuc, ze pracuje nademna absolutnie za darmo. Oprocz fachowego i rzetelnego badania, nie czulam kompletnie spiecia (co wczesniej zawsze mi towarzyszylo). Nigdy nie krepuje sie zadawac nawet najbardziej wstydliwych pytan. Mam dwoje dzieci i kazda wizyta u dr Sosinskiej dodaje mi pewnosci i radosci z macierzynstwa. Z drugim dzieckiem, w trzecim miesiacu ciazy, mialam ogromny krwotok, to byla niedziela. Przerazona zadzwonilam do p. doktor i od razu kazala nam przyjechac, mimo ze spedzala niedzielne popoludnie z rodzina. Teraz mieszkamy w UK, dzwonie czesto proszac o porady i zawsze je otrzymuje.
Wczesniej chodzilam do wielu innych lekarzy - ginekologow, ale pod kazdym wzgledem wypadaja slabiej.
Polecam ten gabinet wszytkim, naprawde kompetencje p. Sosinskiej sa na medal.

Wspaniała lekarka. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, wszystko mi wyjaśniła, byłam spokojna. W odpowiednim czasie wypisała skierowanie na badania prenatalne. Teraz jestem mamą ślicznej córeczki. Zawsze udziela informacji, gdy jej potrzebuje, chętnie odpowiada na pytania pacjentki. W gabinecie bardzo miła atmosfera !!! - kompleksowe badania ginekologiczne. Zawsze ma czas. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje Gdyby coś się działo zawsze można się do niej zwrócić - nie ma problemów z umówieniem sie na wizytę. Świetny lekarz, świetny fachowiec !!! Jestem bardzo zadowolona Polecam Panią ...

Wspaniała lekarka.

Spełnia moje oczekiwania w 100%.

W gabinecie bardzo miła atmosfera !!! - kompleksowe badania ginekologiczne.

Zawsze ma czas. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje

Świetny lekarz, świetny fachowiec !!!
Jestem bardzo zadowolona

Polecam Panią Doktor! 

witam, czy któras z Pan mogłaby mi podac nr kontaktowy do Pani dr na wizyty prywatne??? bo niestety zgubiłam

świetny lekarz!!:) w gabinecie bardzo miła atmosfera!! chętnie odpiwiada na pytania pacjentki.

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona