2,5
2,6
2,6
2,2
2,1

nie polecam tej pani, poniewaz obrzydzila mi badania ginekologiczne maxa poprzez robie mi cytologi.. tragedia bolalo gorzej niz porod choc slyszalam ze nie powinno bolec!poza tym nie nadaje sie na lekarza w tym fachu...

w życiu nie widziałam bardziej chamskiej kobiety i niby ona jest lekarzem? śmieszne

Gdy się wchodzi do gabinetu, to pani dokror już siedzi w rękawiczkach,śmię twierdzić,że w tych rękawiczkach już badała poprzednią pacjentkę. Ponadto skarży się jak to mała zarabia.Domyślam się co ma na myśli.Nie wiem dlaczego ona jeszcze w tej przychodni nr 4 pracuje.

Nic nowego nie napiszę, ale po tym co przeżyłam, muszę ostrzec inne kobiety przed tym ginekologiem. Pierwsza sprawa, jak tylko dowiedziała się, że to nie jest moja pierwsza wizyta, zaczęła mnie poganiać i traktować jakbym na wizyty chodziła codziennie i była przyzwyczajona do zimnego i nie przyjemnego wziernika (niestety pierwszy raz doświadczyłam badania wziernikiem akurat u tej kobiety). Po badaniu wpadła w panikę, że ciąża, że mięśniaki, że coś z jajnikami i zaprosiła mnie na wizytę wieczorem prywatnie w jej gabinecie za 70zł na usg. Cała poryczana, zdezorientowana i w totalnej rozsypce psychicznej poszłam do innego lekarza, który wykonał usg w cenie wizyty podstawowej i okazało się, że faktycznie mam mięśniaki, ale wytłumaczono mi co to jest i jak to działa, a nie pozostawiono samej sobie w ogromnym strachu! Monika Górny jest okropnym lekarzem, gdyby to była moja pierwsza wizyta, to wątpię, żebym się jeszcze u ginekologa zjawiła, uraz zostaje duży.

Miałam zaszczyt być pacjetką pani dr, po kilku USG ciąży zawsze twierdziła, że urodzę córkę z jakąś chorobą, Zaznaczam, że urodziłam ZDROWEGO CHŁOPCA ! baba ma paranoje i ciągnie kase ile może, ja chodziłam do niej nieświadoma co miesiąc czasami częściej dla dobra "chorej" nienarodzonej córeczki ! Cieszę się ze mam zdrowego synka, dobrze że nie dzwoniłam po nią do asysty przy porodzie, za którą żądała 2000 - 2500 zł !

nie polecam, przez pania doktor ktora nie wykryla problemow zwiazanych z moja ciaza stracilam dziecko;/

Niestety miałam "przyjemność" być na wizycie u tej Pani wmawiała mi ciąże pomimo iż byłam dziewicą nie współżyłam na co ona zrobiła wielkie oczy jakby dziwne bylo ze w wieku lat 18 moge być dziewica nie miałam okresu przez jakiś czas ale widocznie dla tej pani brak okresu jest tylko objawem ciąży...nie polecam

Nie polecam. Byłam u tej Pani na pierwszej swojej wizycie, sprawiała wrażenie osoby czekającej tylko na zapłatę, niechętnie cokolwiek tłumaczyła trzeba było wręcz z Pani doktor wyciągac coś o swoim stanie zdrowia. Nie wzbudza zaufania, choc jak na pierwszą wizytę w życiu nawet nie była taka zła, tłumaczyła co będzie robic itd. Ale ogólnie nie polecam.

nie wykryła mojej babci zaawansowanego raka trzonu macicy, więcej dodawać chyba nie muszę

Pani Doktor bardzo oschła, nieprzyjemna, oraz gburowata. Na pytania o stanie zdrowia odpowiada z "wielką" łaską. Nie polecam!!!