Rtg Tychy

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam

Witam
Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było zupełnie bezbolesne.A asystentka zajęła się wszystkim profesjonalnie od początku do końca.To gabinet bardzo profesjonalny.Szkoda tylko ze dzieci nie przyjmują bo byłabym tam z moimi pociechami pierwsza.

Opinia dodana przez: magda

Powstańców 20
43-100 Tychy

Pani Monika jest prawdziwym lekarzem z powołania,oddanym pacjentowi, kompetentnym; prowadziła moją zagrożoną ciążę, to dzięki Niej nie straciłam dziecka, o każdej porze mogłam zadzwonić i prosić o rade lub o spotkanie, naprawdę gorąco polecam:)