dr n. med. Monika Nagadowska

3,4
3,2
3,4
3,2

Jestem pacjentką PANI DOKTOR,dziękuje bogu za to że postawił Ją na mojej drodze nie wszystkie raki są uleczalne nie wiem co będzie ze mną jestem po 16 chemiach,20 naświetlaniach,radykalna mastektomia wraz z węzłami teraz tamoxifen i kończę herceptynę 17 dawek czego mogę więcej żądać od lekarza uważam że to ANIOŁ .

Pani Doktor ,pomogła mojej Mamie ,gdyby Mama poszła wcześniej na wizytę ,byłaby z nami teraz .Ale ta choroba jest podstępna . Jesteśmy biedni ,ale nasza Matka dzięki Pani Doktor traktowana była jak ktoś wyjątkowy .Odeszła w listopadzie ,a ja DZIĘKUJĘ z całego serca ,za pomoc którą okazali również inni lekarze. Dziękuję to i tak mało za to jakie ma się poświęcenie dla ludzi tak ciężko chorych.

Zdecydowanie odradzam Trzymajcie sie od Niej z daleka Odmawia zbadania receptorow po operacji Gdybym nie zbadala prywatnie bardzo zle by sie to skonczylo, bo wyniki z biopsji byly zupelnie inne i leczenie nie byloby odpowiednie. Klamie w sprawie leczenia, straszy pacjenta Jest nieuwazna Byla dobrym chirurgiem ale teraz gubi ja rutyna Beznadziejnie, jestem bardzo zawiedziona Zero podejscia do pacjenta Kompletny brak serca i empatii Przy podejmowaniu decyzji mastektomia czy oszczedzajaca poswiecila mi 2 minuty swego cennego czasu. Kazala kierowac sie intuicja.

Moja córka już nie żyje. Miała 30 lat i zostawiła dwójkę dzieci. Była pacjentką p. dr. M. Nagadowskiej od początku zdiagnozowania raka piersi. Operacja się udała, a pacjentka zmarła, bo p.dr nie jej zleciła żadnych badań obrazowych. Lekceważyła wszystkie objawy jakie jej córka zgłaszała, szczególnie ból kości i kręgosłupa twierdząc, że tak musi być. Dopiero po półtora roku gdy córka już nie mogła już chodzić łaskawie zleciła jej scyntygrafię kości. Okazało się, że ma przerzuty do kości do kręgosłupa do rdzenia kręgowego, a dalsze badania wykazały, że są też do płuc i wątroby. Córka zmieniła lekarza, ale na wszystko było już za późno. Leczenie nie przyniosło pozytywnych efektów. Przysporzyła jej wiele cierpienia, a ona pokładała w niej wielkie nadzieje. Była pracownicą służby zdrowia. Nie leczcie się u niej!

Wspaniała Lekarka! Mistrzyni Świata w swoim zawodzie! Pani doktor zrobiła wszystko ,aby uratować moją pierś....udało się! Mistrzyni! i Wspaniały Człowiek! POLECAM!!!

Mistrzyni! i Wspaniały Człowiek!
POLECAM!!!

The doctor is no patience to her patient and unpolite. She even would not like to explain the factors on the test report. The doctor don't treat patient life seriouly. Don't come to her that she will only waste your time and money. and lose confidence.

Byłam operowana 8 lat temu w PFESO.Termin na Ursynowie był dopiero za dwa miesiące.Nie miałam wyboru- musiałam się zdecydować na operację w Fundacji-nie chciaąłm czekać. Jestem bardzo wdzięczna osobie która poleciła mi panią Nagadowską.Od razu postawiła trafna diagnozę- na 99 %.Badania potwierdziły jej trafność.Miałam raka złośliwego. Poradziła operację oszczędzającą.Miałam guzek wielkości 1,75 cm. Żyję - pracuję.Mam nadzieję jeszcze trochę pożyć.Godna polecenia.

Poradziła operację oszczędzającą.Miałam guzek wielkości 1,75 cm.
Żyję - pracuję.Mam nadzieję jeszcze trochę pożyć.Godna polecenia.

Nie wiem naprawdę jakim jest Pani doktor specjalistą . Poleciły mi Panią doktor trzy obce sobie osoby . Ale pierwsza , mimo że płatna wizyta , totalnie mnie zniechęciła do dalszych . Wizyta trwała może 3 min . Miałam nadzieję ze jeżeli zapłacę za wizytę ,to lekarz będzie miał czas dla mnie . Zbada , wytłumaczy , wysłucha . Dowiedziałam się tylko ze mam zgłosic sie za kilka miesiecy tj. w sierpniu . Pracuje w służbie zdrowia i jest mi wstyd za takie traktowanie Pacjenta . Nawet nie interesował Panią ...

Nawet nie interesował Panią Doktor wywiad z pacjentem , tylko szybkie badanie i kolejna pacjentka. Aby szybciej .

witam, polecam - świetny specjalista, choć w zachowaniu czasem kontrowersyjny.

witam,
polecam - świetny specjalista, choć w zachowaniu czasem kontrowersyjny.

jestem pod opieką p.dr.Nagadowskiej i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia. To prawda że ma mało czasu dla pacjenta ale wynika to z tłumu czekającego pod gabinetem.Podziwiam temperament p.dr.