dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Dla mnie kolejny Anioł, którego spotkałam w swoim życiu. Mam bardzo dobre wyczucie do ludzi potrafię ocenić po krótkiej rozmowie, czy jest między nami ,, chemia” czy nic z tego nie będzie. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi mój stan i uszanowali moją decyzję dotyczącą zabiegu. Nie wyczułam u niej żadnej szorstkości ani braku empatii. Wręcz przeciwnie, bardzo mi pomogła i przygotowała do zabiegu merytorycznie, ale też i psychicznie co się naprawdę rzadko zdarza. Udzieliła mi też porad co mogę zrobić z moimi innymi dolegliwościami. Jestem młodą osobą, ale wiele już przeszłam zdrowotnie, i miałam styczność z wieloma chirurgami. Pani doktor jest zdecydowanie na mojej top liście lekarzy z powołania. To oczywiście moja subiektywna ocena, ale gdyby ktoś spytał mnie o polecenie tego lekarza, z pełną świadomością bym to zrobiła. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie.

W KAŻDEJ SYTUACJI W KTÓREJ SIĘ ZNAJDZIEMY MUSI BYĆ LINIA POROZUMIENIA MIĘDZY DWIEMA OSOBAMI W TYM PRZYPADKU MIĘDZY PACJENTEM A LEKARZEM.NIE ZAWSZE SIĘ TO UDAJE TAK JAK I W ŻYCIU . MNIE SIĘ TO UDAŁO W RELACJI Z PANIĄ MONIKĄ NAGADOWSKĄ . MOGĘ O NIEJ PISAĆ W SAMYCH SUPERLATYWACH DZIĘKI NIEJ JESTEM I TO W DOBREJ KONDYCJI, A TYLE ZAINTERESOWANIA I EMPATII NIE ZAZNAŁAM OD ŻADNEGO LEKARZA .10 NA 10 CHOCIAZ WIEM ,ŻE MOJE KOLEZANKI NARZEKAŁY NA BRAK CZASU,POŚPIECH ZE STRONY LEKARZA.JA TEGO PROBLEMU NIE MAM.ZAPISUJĘ SOBIE PRZED WIZYTĄ PYTANIA ...

MNIE SIĘ TO UDAŁO W RELACJI Z PANIĄ MONIKĄ NAGADOWSKĄ .
CHOCIAZ WIEM ,ŻE MOJE KOLEZANKI NARZEKAŁY NA BRAK CZASU,POŚPIECH ZE STRONY LEKARZA.JA TEGO PROBLEMU NIE MAM.ZAPISUJĘ SOBIE PRZED WIZYTĄ PYTANIA NA KARTCE OD NAJWAŻNIEJSZEGO PO NAPRAWDĘ CZASEM MAŁO WAŻNE I WYCHODZĘ Z GABINETU Z ODPOWIEDZIAMI NA WSZYSTKIE.
JESTEM NA TAK NA 100% I POLECAM.

Wspaniała, moze szybka, moze szorstka… Znakomity diagnosta, fachowiec, wie co robi, kocha ludzi… nie roztkliwia sie tylko leczy… jak każdy chirurg…. §

Wspaniała, moze szybka, moze szorstka…

The doctor is no patience to her patient and unpolite. She even would not like to explain the factors on the test report. The doctor don't treat patient life seriouly. Don't come to her that she will only waste your time and money. and lose confidence.

Jestem pacjentką PANI DOKTOR,dziękuje bogu za to że postawił Ją na mojej drodze nie wszystkie raki są uleczalne nie wiem co będzie ze mną jestem po 16 chemiach,20 naświetlaniach,radykalna mastektomia wraz z węzłami teraz tamoxifen i kończę herceptynę 17 dawek czego mogę więcej żądać od lekarza uważam że to ANIOŁ .

Pani Doktor ,pomogła mojej Mamie ,gdyby Mama poszła wcześniej na wizytę ,byłaby z nami teraz .Ale ta choroba jest podstępna . Jesteśmy biedni ,ale nasza Matka dzięki Pani Doktor traktowana była jak ktoś wyjątkowy .Odeszła w listopadzie ,a ja DZIĘKUJĘ z całego serca ,za pomoc którą okazali również inni lekarze. Dziękuję to i tak mało za to jakie ma się poświęcenie dla ludzi tak ciężko chorych.

Wspaniała Lekarka! Mistrzyni Świata w swoim zawodzie! Pani doktor zrobiła wszystko ,aby uratować moją pierś....udało się! Mistrzyni! i Wspaniały Człowiek! POLECAM!!!

Mistrzyni! i Wspaniały Człowiek!
POLECAM!!!

witam, polecam - świetny specjalista, choć w zachowaniu czasem kontrowersyjny.

witam,
polecam - świetny specjalista, choć w zachowaniu czasem kontrowersyjny.

swietny fachowiec i kompetentny onkolog -polecam- byla pacjentka

swietny fachowiec i kompetentny onkolog -polecam- byla pacjentka

Uwaga!!! Wszystkie negatywne opinie o tym lekarzu (a była ich tu znaczna ilość) są usuwane, wiarygodność tego portalu jest ZEROWA!!!