dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Nie wiem naprawdę jakim jest Pani doktor specjalistą . Poleciły mi Panią doktor trzy obce sobie osoby . Ale pierwsza , mimo że płatna wizyta , totalnie mnie zniechęciła do dalszych . Wizyta trwała może 3 min . Miałam nadzieję ze jeżeli zapłacę za wizytę ,to lekarz będzie miał czas dla mnie . Zbada , wytłumaczy , wysłucha . Dowiedziałam się tylko ze mam zgłosic sie za kilka miesiecy tj. w sierpniu . Pracuje w służbie zdrowia i jest mi wstyd za takie traktowanie Pacjenta . Nawet nie interesował Panią ...

Nawet nie interesował Panią Doktor wywiad z pacjentem , tylko szybkie badanie i kolejna pacjentka. Aby szybciej .

jestem pod opieką p.dr.Nagadowskiej i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia. To prawda że ma mało czasu dla pacjenta ale wynika to z tłumu czekającego pod gabinetem.Podziwiam temperament p.dr.

Unikac tego lekarza szerokim lukiem. Nie ma wspolczucia, jest nieuwazna i bagatelizuje skargi pacjenta. Nie ma pojecia o holistycznym podejsciu do zdrowia, oszczedza na badaniach.Od lekarza sie oczekuje zrozumienia- u tej pani tego nie uswiadzczysz. Jak najmniej takich lekarzy w naszej sluzbie zdrowia! To jest doswiadczenie z wyzyt w publicznej sluzbie zdrowia. Jest duzo pozytywnych opinii na tej stronie- czy to mozliwe, ze ta pani jedynie podczas prywatnych wizyt nagle przybiera ludzka twarz?

Wydawało mi się, że p. doktor jest lekarzem, któremu mogę zaufać. Okazało się, że niestety nie. Przegapiła podczas operacji węzeł chłonny i teraz inny lekarz musi naprawić jej błąd. A ja cierpię bez powodu. Dawna pacjentka p. doktor

Dawna pacjentka p. doktor

Byłam operowana 8 lat temu w PFESO.Termin na Ursynowie był dopiero za dwa miesiące.Nie miałam wyboru- musiałam się zdecydować na operację w Fundacji-nie chciaąłm czekać. Jestem bardzo wdzięczna osobie która poleciła mi panią Nagadowską.Od razu postawiła trafna diagnozę- na 99 %.Badania potwierdziły jej trafność.Miałam raka złośliwego. Poradziła operację oszczędzającą.Miałam guzek wielkości 1,75 cm. Żyję - pracuję.Mam nadzieję jeszcze trochę pożyć.Godna polecenia.

Poradziła operację oszczędzającą.Miałam guzek wielkości 1,75 cm.
Żyję - pracuję.Mam nadzieję jeszcze trochę pożyć.Godna polecenia.

Dr. Nagadowska operowała moją mamę. Usunięcie obu piersi z powodu niedużego guza. Nieczuła lekarka na cierpienie pacjenta. Przerzuty raka na kości po mastektomii potraktowała jako bóle reumatyczne. Bardzo długi czas moja mama bardzo cierpiała dopiero inny lekarz zlecił scyntygrafię kości i rozpoczął prawidłowe leczenie, ale było już niestety za późno. Moja mama już nie żyje, pewnie musiało tak być, ale przez tą lekarkę i jej diagnozy niepotrzebnie się nacierpiała.

Najwspanialsza lekarka, bardzo pomocna w trakcie zdrowienia, także po operacji.

Najwspanialsza lekarka, bardzo pomocna w trakcie zdrowienia,
także po operacji.

Brak czasu. Brak kontaktu. Pani doktor nie rozmawia. Pani doktor komunikuje. Obsługa konieczna. Tyle.

Dobry onkolog? Zimny człowiek.Bardzo utrudniony kontakt. Pojawia się i znika. Choć to niedozwolone, rozmowy warto by nagrywać, aby później w spokoju odtwarzać informacje, które dla pani doktor oczywiste - dla pacjenta mogą być niezrozumiałe. O tym, ze mozna być przyjętym czy wrecz zszokowanym diagnozą - prosze zapomniec. Twardym trzeba być. Empatia? To pewnie wykluczone w przypadku większości onkologów, ale niechby przynajmniej próbowała..

Pani Doktor profesjonalistka, uprzejma, miła. Polecam!

Pani Doktor profesjonalistka, uprzejma, miła. Polecam!