lekarz Nabil El-Khatib

3,1

Wystarczy mi jedna wizyta u lekarza, zeby stwierdzic ze nie ma za grosz podejscia i empatii. Zglosilam się do Pana Doktora z ciążą, z prośbą o przedlużenie zwolnienia (ze względu na nawracające wymioty i nudności , zle samopoczucie, oslabienie). Lekarz stwierdzil, że nie jestem jego pacjentką i żądam za wiele. Dopiero po łaskawym zapoznaniu się z moja kartą ciąży, w której również była informacja o hospitalizacji, łaskawie, wystawił mi zwolnienie na tydzień. Dodam, że taki lekarz powinien wiedzieć, ze szczególnie w 1 trymestrze ciąża może być narażona na rożne niekorzystne cznniki i jeśli pacjentka odczuwa duże dolegliwości, to praca nie jest skazana. zczegolnie, że jest to praca z malymi dziećmi w szkole.

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemy człowiek. Podczas rozmowy wyszedł lekceważąco. Jestem rozczarowana wizyta. Szkoda mojego czasu.

Nie polecam. W życiu nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem. Całe badanie i rozmowa, to był jakiś koszmar. Strasznie chamski człowiek. Nie mogłam dojść do siebie po tej wizycie. Nigdy więcej!

Nie polecam tego lekarza byłam prywatnie a potraktowana byłam przedmiotowo. Spiralka kosztowała 450 zł założona w 5 min.Żadnego usg. Jestem rozczarowana tym panem,

Pierwsza wizyta u ginekologa w moim życiu odbyła się właśnie u pana doktora :)Pan jest bardzo miły, sympatyczny, wypytuje o objawy, potrafi doradzić. Mimo mojego wielkiego skrępowania nie czułam się aż tak bardzo niekomfortowo dzięki atmosferze jaką stwarzał Pan doktor. Myślę że to ten Pan będzie moim lekarzem na stałe :) Pozdrawiam :)

Nie polecam tego lekarza nie robi badań w ciąży odmawia zrobienia na nfz usg gdzie przysługuje kobiecie w ciąży i w ogóle szczerze mówiąc to nie interesuje się pacjentką nie jest miły i bardzo żałuje że byłam u niego w ciąży

Najgorszy lekarz z którym miałam do czynienia. Wyjątkowo nieprzyjemny, można by powiedzieć, że wręcz chamski. Poświęcił mi całe 5 minut nie szczędząc przy tym głupich komentarzy.

Ten lekarz prowadzi moją drugą ciąże,jest sympatyczny i miły.Wystarczy spytac a wszystko jak należy wytłumaczy.Zero zastrzeżeń...Polecam jak najbardziej....

Bardzo sympatyczny, kompetentny, widać,że zna się na tym co robi. Jak najbardziej polecam!!!

Nie polecę tego lekarza mnie potraktował jak krowę. I do tego jeszcze tak super zrobił cytologie, ze uszkodził mi cewkę moczową. Dla mnie cham.

Dla mnie cham.