lekarz Nabil El-Khatib

Nie polecam. Zero empatii, głupie komentarze i opryskliwa, arogancka postawa przez cały czas trwania wizyty. Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

Wspaniały lekarz, pierwszy który pomógł kompleksowo. Bylam u innych olali problem i chyba punkciki się dla nich liczą. Dr Nabil El-Khatib nigdy nie neguje poważnej sprawy wiem to ja i wiele innych ludzi którzy cenią sobie profesjonalizm. Już nie pójdę do innego lekarza.

Porażka Doktor jakby wykonywał swój zawód za karę. Zero empatii, opryskliwy w stosunku do pacjentki. Nie dziwne, że do innych lekarzy długie terminy oczekiwania, a do tego lekarza czeka się 2 dni. Katastrofa!

Byłam wielokrotnie u doktora. Jest bardzo kompetentny. Ma ogromną wiedzę. Słucha pacjenta i prowadzi merytoryczną rozmowę. Atmosfera profesjonalna. Mimo, że byłam u wielu innych ginekologów, to ten lekarz widać że ma wiedzę.

Tragedia. Przyszłam z problemem (krwawienie międzymiesiączkowe), zamiast mnie wysłuchać co mi dolega naskoczył na mnie w trakcie wywiadu, kiedy mówiłam mu jak wygląda sytuacja (kiedy była ostatnia miesiączka itd) cytuje, " ja zaraz ta Panią zabije jak się nie uspokoi". Szok i niedowierzanie. Człowiek przyszedł zdenerwowany, nie wie co mu dolega a wiadomo, że dla kobiet problemy ginekologiczne są zmartwieniem i zamiast uspokoić wysłuchać, był opryskliwy i niemiły. Kiedy usiadłam na "samolocie" zajrzał do środka wziernikiem i powiedział "no faktycznie leci", (poczułam się jak by robił ze mnie idiotkę), po czym dał mi receptę i powiedział, że mam leżeć i odpoczywać oraz pić dużo wody. Nie zrobił USG, ani nie powiedział wprost co mi dolega.
Jeśli któraś z Pań, zastanawia się, czy iść do niego na wizytę, to stanowczo odradzam.

Lekarz prowadzi moją ciążę. Usg na każdej wizycie, co wizytę skierowania na badania. Nie mam zastrzeżeń.

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemy człowiek. Podczas rozmowy wyszedł lekceważąco. Jestem rozczarowana wizyta. Szkoda mojego czasu.

Nie polecam. W życiu nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem. Całe badanie i rozmowa, to był jakiś koszmar. Strasznie chamski człowiek. Nie mogłam dojść do siebie po tej wizycie. Nigdy więcej!

Nie polecam tego lekarza byłam prywatnie a potraktowana byłam przedmiotowo. Spiralka kosztowała 450 zł założona w 5 min.Żadnego usg. Jestem rozczarowana tym panem,

Nie polecę tego lekarza mnie potraktował jak krowę. I do tego jeszcze tak super zrobił cytologie, ze uszkodził mi cewkę moczową. Dla mnie cham.

Dla mnie cham.