lekarz Nabil El-Khatib

BARDZO POLECAM..... POD OPIEKĄ DOKTORA 10 LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

BARDZO POLECAM..... POD OPIEKĄ DOKTORA 10 LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Od lat chodzę do pana doktora,to nie tylko miły,kompetentny lekarz ale również jak przyjaciel,wysłucha, doradzi podpowie,zawsze miły uśmiechnięty,grzeczny,wzbudza zaufanie ,gorąco polecam tego lekarza..

jestem zadwolona jest bardzo odpowiedny lekarz

jestem zadwolona jest bardzo odpowiedny lekarz

MiŁy,kompetentny ...zostałam dobrze przyjenta i kopleksowo !polecam

MiŁy,kompetentny ...zostałam dobrze przyjenta i kopleksowo !polecam

Jestem od wielu lat pod jego opieką i poleciłam go mojej siostrze , która też jest bardzo zadowolona.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, w trakcie wizyty nieprywantnej był bardzo niemiły, wręcz niegrzeczny. Nie udzielił informacji. Na pewno nie można powiedzić, że kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki. Jest osobą, która zapomniała , że lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza.W dodatku nie przejmuje się swoim spóźnieniami, które dodatkowo mogą świdczyć o braku szacunku dla pacjentki (nie mówię tu o opóźnieniach w trakcie czasu pracy bo takie zawsze mogą się zdarzyć, chodzi mi o godzinę pierwszej wyznaczonej wizyty)

Uprzejmy, miły, kompetentny, zawsze osiągalny telefonicznie! Polecam wszystkim! Jestem pod Jego opieką od kilku lat - serdecznie polecam!