lekarz Nabil El-Khatib

Najgorszy lekarz z którym miałam do czynienia. Wyjątkowo nieprzyjemny, można by powiedzieć, że wręcz chamski. Poświęcił mi całe 5 minut nie szczędząc przy tym głupich komentarzy.

Nie polecam tego lekarza nie robi badań w ciąży odmawia zrobienia na nfz usg gdzie przysługuje kobiecie w ciąży i w ogóle szczerze mówiąc to nie interesuje się pacjentką nie jest miły i bardzo żałuje że byłam u niego w ciąży

Nie polecaam tego lekarz, gdy potrzebowałam natychmiastowej pomocy odmówił mi, choć byłam jego stałą pacjentką.

Wystarczy mi jedna wizyta u lekarza, zeby stwierdzic ze nie ma za grosz podejscia i empatii. Zglosilam się do Pana Doktora z ciążą, z prośbą o przedlużenie zwolnienia (ze względu na nawracające wymioty i nudności , zle samopoczucie, oslabienie). Lekarz stwierdzil, że nie jestem jego pacjentką i żądam za wiele. Dopiero po łaskawym zapoznaniu się z moja kartą ciąży, w której również była informacja o hospitalizacji, łaskawie, wystawił mi zwolnienie na tydzień. Dodam, że taki lekarz powinien wiedzieć, ze szczególnie w 1 trymestrze ciąża może być narażona na rożne niekorzystne cznniki i jeśli pacjentka odczuwa duże dolegliwości, to praca nie jest skazana. zczegolnie, że jest to praca z malymi dziećmi w szkole.

Ten lekarz prowadzi moją drugą ciąże,jest sympatyczny i miły.Wystarczy spytac a wszystko jak należy wytłumaczy.Zero zastrzeżeń...Polecam jak najbardziej....

Bardzo sympatyczny, kompetentny, widać,że zna się na tym co robi. Jak najbardziej polecam!!!

Nie polecam tego lekarza. Strasznie nieprzyjemny. Na mojego męża spojrzał jak na kosmitę w jego gabinecie, a mnie potraktował jak przykry obowiązek, nie zrobił żadnych badań prócz HCG.Nie dało się z nim rozmawiać, żartował z pielęgniarką. Nie odpowiadał na pytania, a już żeby coś sam powiedział to nie było co liczyć. Może gdy komuś podpasuje jego charakter to będzie lepiej. Życzę powodzenia.

Byłam u tego lekarza w Orlen Medice. Tragedia, żartował sobie ze mnie włącznie z pielęgniarką, traktował mnie niepoważnie, zaczelam mowic o swoim problemie, a on do mnie " jak już pani skonczy prosze mnie poinformowac". Nigdy tak żle nie czulam sie u ginekologa. Ta cala pani pielegniarka tez niczego sobie, widać, ze inteligencją nie błyska... Jestem bardzo rozczarowana tym lekarzem.

Jestem bardzo rozczarowana tym lekarzem.

Chodziłam do lekarza na kase chorych pare lat temu i nie polecam !!! Słabo podchodzi do pacjenta nie sprawdza rozwarcia podczas ciąży nic. Odradzam

Jeśli to ten lekarz co przyjmuje na Chemików to nie polecam, nie bada dokladnie kobiet. Odradzam.