lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

p. doktor nie potrafił przeczytać opisu usg piersi - było wyraźnie napisane obraz prawidłowy, a on wyczytał guzy!! - gdzie obok była informacja, że takowych nie ma, dodam, że nawet nie obejrzał obrazu. Nie polecam!

Profesjonalista, świetny lekarz. Polecam w 100% z czystym sumieniem :) ma bardzo ludzkie i normalne podejście do pacjentki

Lekarz pyta "po co Pani tu w ogóle przyszła?". Poza podłączeniem ktg przez pielęgniarkę i zbadaniem ciśnienia nie została udzielona żadna pomoc czy zapoznanie się ze stanem mojego zdrowia. Lekarz opiniuje "jest Pani w ciąży, czego się Pani spodziewała", zamiast sprawdzić objawy. Moje objawy zostały zignorowane, dzień później po wizycie doszły kolejne. Bardzo aroganckie podejście do pacjenta, wyśmiewanie. Sugestia, że nawet w razie nagłych objawów w zaawansowanej ciąży należy udać się do swojego lekarza na regularną, umówioną wizytę a nie zawracać głowę lekarzom na SOR.

Brak skierowań na podstawowe badania mimo sugerowana, że takie trzeba zrobić, aby było wiadomo jak dalej postępować. Brak wywiadu. Sugerowanie leczenia w innej płatnej klinice (wizyta była także w prywatnej ale w ramach pakietu). Bardzo słabo.

Świetny lekarz , bardzo rzeczowy ma dobre podejście do pacjenta .Swoje pierwsze spotkanie z panem Omelianem miałam na izbie przyjęć Inflancka niestety nie w przyjemnych okolicznościach -poronienie.Bardzo dziękuje za opiekę w tak trudnych okolicznościach(tego samego dnia zostałam odesłana przez innego lekarza ) .Kiedy po 3 miesiącach zaszłam w upragniona ciąże już szukałam pana Omeliana po całej Warszawie bo wiedziałam że tylko on poprowadzi tą ciąże ,a ja i mój maluch będziemy bezpieczni .Ciąża była trudna a pan doktor zawsze służył radą i mogłam na niego liczyć , zawsze uważny do szczegółów .6 lutego powitaliśmy na świecie naszą Emilkę .Z całego serca dziękujemy oby więcej takich lekarzy z powołania