lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

Dzisiaj miałam wizytę u lekarza Omeliana Kwarcianyja, wszystko poszło bardzo dobrze, lekarz uspokoił mnie o mojej histerii z zapaleniem pęcherza. Okazało się, że wszystko jest w porządku, wyjaśnił, jak prowadzić życie seksualne, aby nie było objawów zapalenia pęcherza.

Z lekarzem bylam umoiwona na teleporade w prywatnej placówce Medicover. Lekarz nieuprzejmy , gburowaty , obrażony na cały świat i pracujacy za karę. Chodziło o wystawienie recepty. Nie wiem czy Pan nie mówi dobrze po polsku czy po prostu zawsze mruczy sobie pod nosem a potem ma pretensje do pacjentki ze nie odpowiada na jego pytania. Lekarz ginekolog powinien być człowiekiem empatycznym i otwartym na pacjenta; tutaj ABSOLUTNIE brak wszystkiego. NIE POLECAM

Zgłosiłam się na poradę telefoniczną w związku z bakteriami, które zostały wykryte w osadzie moczu. Jestem w 16 tygodniu ciąży, a lekarz NIE ZAPYTAŁ czy mam jakieś dolegliwości, czy odczuwam ból, pieczenie czy cokolwiek innego. Od razu stwierdził, że to wina techniki oddawania moczu, bo tylko przy cewnikowaniu nie będzie bakterii! Dodatkowo zarzucił mi brak higieny i zalecił dokładniejsze mycie okolic intymnych. W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem! Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam

Dzisiaj 04.05.2022 byłam w placówce na al jerozolimskie u lekarza Omelian Kwarcianyj. Ogólnie zwracałam się do placówki żeby zrobić zastrzyk immunoglobuliny (jestem w ciąży i jest to dość ważny zabieg), pomimo informacji która otrzymałam na infolinii (ze musze tylko zabrać lek i skierowanie od lekarza prowadzonego i mogę przyjechać na zabieg) pielęgniarka stwierdziła ze musze się udać do lekarza na ponowna kwalifikacje iż musi ona być z dnia dzisiejszego. Tak trafiłam do wyżej wymienionego lekarza, wytłumaczyłam ze mam skierowanie i miałam zrobić zastrzyk wcześniej aczkolwiek zachorowałam na bostonke i mój lekarz zalecił odroczyć zabieg. Na co od dok. Omelian Kwarcianyj Usłyszałam : „proszę pani, co to jest immunoglobulina a co to jest bostonka”, najpierw myślałam ze Pan sarkastycznie pyta iż są to nie powiązane rzeczy…ale kiedy mu wytłumaczyłam zrozumiałam ze on naprawdę po prostu nie wie co to jest! Jak lekarz położnik może nie wiedzieć co to jest immunoglobulina kiedy to jest tak ważny zastrzyk dla ciężarnych z ujemna grupa krwi! Poszedł do innego lekarza (pewnie), wrócił ze słowami „już wszystko wiem”…pyta mnie co wstawić w zaleceniach od lekarza gdzie jest potrzebne odpowiedzieć na pytanie „w obce braku przeciwwskazań kwalifikuje pacjentkę na zabieg” - tak czy nie…a później - zapytał jak się podaje ten lek (czy domięśniowo)
Brak mi słów! Dla mnie ta wizyta była szokująca. Pielęgniarka podkreślała jak poważny jest ten zastrzyk i ze tylko lekarz może stwierdzić czy mogę ten lek brać, a lekarz nawet nie słyszał o takim czymś!
Dobrze ze jest to druga moja ciaza i wiem o tym leku dużo i już robiłam ten zastrzyk, ale takie odniesienie się do zdrowia pacjentów - to jest totalna porażka! Takim czymś można zrobić poważne problemy dla zdrowia!
Odradzam

Jestem bardzo zadowolona po wizycie do lekaza. Pan Doktor bardzo rzetelny, uprzejmy, konkretny i zainteresowany pacjentem. Bardzo profesjonalne podejście. Dokładny wywiad. Doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania. Serdecznie polecam.

Super Pan Doktor! Aż przyjemnie i miło chodzić. Byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie i nie mogę nic złego powiedzieć. Bardzo profesjonalny, bezbolesny, zlecił wszystkie badania potrzebne, przepisał potrzebne recepty. Bardzo miło się rozmawiało, i czułam się bardzo komfortowo, bezpiecznie, i miło. Chodziłam już do kilku ginekologów; kobiet i mężczyzn i nigdy nie zostałam tak miło przyjęta jak dzisiaj. Bardzo dziękuje Panie Doktorze! I do zobaczenia!

Super Pan Doktor! Aż przyjemnie i miło chodzić.

Bardzo dziękuje Panie Doktorze! I do zobaczenia!

Absolutnie odradzam wizytę u tego lekarza. Na szybko zgłosiłam się do niego z silnym bólem podbrzusza. Pan doktor nawet mnie nie zbadał!!! Jedyne co zrobił to przepisał mi silny środek przeciwbólowy. To wszystko. Wizyta trwała kilka minut i nie otrzymałam żadnej informacji, sugestii z czego może wynikać ból. Żenada!

Moja mama nie poleca. Bez badania, nawet palpacyjnego, lekarz stwierdził nowotwór. Żadnego usg, żadnego badania, zdawkowy wywiad, nieuprzejmy lekarz, przekazał skierowanie do szpitala onkologicznego na podstawie dwóch minut rozmowy mówiąc „to może być rak, ale nie musi” NIE POLECAM

NIE POLECAM

Jest naprawdę super lekarzem, ma swoją opinie i nie zleca 1000 leków jak każdy lekarz. Okazało się że nie mam żadnych chorób i sprawa zupełnie inaczej wygląda.

Odradzam zdecydowanie, nie chce wchodzić w szczegóły całej sprawy ale jeśli zależy Wam na swoim zdrowiu wybierzcie innego lekarza. Pan doktor może i wiedzę ma (nie kwestionuje tego) ale chyba myśli, że w dzisiejszych czasach ludzie są mało wyedukowani i można im wcisnąć każdą głupotę to się myli. W mojej sytuacji zbagatelizował problem z którym przyszłam, próbował mi wcisnąć głupotę, która jest sprzeczna z wiedzą medyczną i gdybym posłuchała tego lekarza nie miałabym teraz jajowodu albo i gorzej.