lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

Dzień Dobry. Piszę skargę. Nazywam się Christina Byalyuk. Umówiłem się na wizytę w Medicaver o godz 16.00 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, 17 listopada do ginekologa Omeliana Kwarcianyja Numer pacjenta 32190046. Chcę zwrócić uwagę na to, że to cham, nieuk i nie umie się zachowywać z klientami. Zaczął się ze mnie śmiać, mówiąc, że to najdroższa klinika i że nie stać mnie na ich usługi. W końcu powiedział mi, żebym jechał na Ukrainę. Zapłaciłem pieniądze i nie zamierzam tolerować zniewag. Takich głupich lekarzy należy natychmiast zwolnić. Proszę o odpowiedź na moją ...

Dzień Dobry.
Piszę skargę.
Nazywam się Christina Byalyuk.
Umówiłem się na wizytę w Medicaver o godz 16.00
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96,
17 listopada do ginekologa Omeliana Kwarcianyja
Numer pacjenta 32190046.

Chcę zwrócić uwagę na to, że to cham, nieuk
i nie umie się zachowywać z klientami.
W końcu powiedział mi, żebym jechał na Ukrainę.

Zapłaciłem pieniądze i nie zamierzam tolerować zniewag.

Takich głupich lekarzy należy natychmiast zwolnić. Proszę o odpowiedź na moją skargę i udzielenie mi odpowiedzi. Dodatkowo wyślę tę skargę do Ministerstwa Zdrowia RP i innych struktur w celu rozwiązania tej kwestii.

Żadna kobieta nie powinna cierpieć z powodu takich chamów.

Nie polecam nie spotkałam takiego lekarza uciekać jak najdalej wstawił mi wkładkę chociaż nie było już takiej możliwości wdał się stan zapalny brak usg przed i po modle się aby macica ani szynka nie była uszkodzona natychmiast została wyciągnięta po dwóch dniach przez innego lekarza krwawienia stan zapalny antybiotyk nie polecam uważajcie na tego lekarza

Nie mam większych zastrzeżeń do kompetencji, ale lekarz mało uprzejmy, na fotelu się zawsze trochę denerwuję teraz lekarz skwitował to uwaga, czy zawsze tak uciekam przed mężczyzną? Żenujący żart, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Jestem zdziwiona ilością negatywnych opinii. Prowadziłam pierwszą ciąże u p. Doktora, miałam mnóstwo pytań i byłam bardzo spanikowana, jednak doktor zawsze cierpliwie wszystko tłumaczył, wyjaśniał, odpowiadał na pytania. Uważam, ze ma zdrowe podejscie, nie panikuje i nie straszy bez sensu. Może faktycznie bywa specyficzny w zachowaniu, ale na pewno nie można powiedzieć, że jest niekompetentny. Gdybym miała możliwość to druga ciąże tez prowadzilabym u niego. Niestety, zmieniłam Medicover na Lux Med i nie mam takiej mozlowisci.

Masakra!!! Przychodzę z problemem, oprócz zapytania o termin ostatniej miesiączki nie pada żadne inne pytanie. Badania też nie ma, a z karty choroby dowiaduje się że nie wyraziłam zgody na badanie!

Zdecydowanie nie polecam, rażący brak kompetencji! . Na wizytę do Pana Omeliana poszła moja mama, której wykrył jakąś narośl (nie mógł określić czym jest), nastraszył ją operacją w szpitalu i powiedział, że ma czekać dwa tygodnie na wyniki badań, które mają wykazać czym owa narośl jest. Mama po wizycie nie wiedziała co jej jest i na co czeka, więc napisaliśmy do lekarza na czacie z prośbą o wyjaśnienie na co czekamy (odpisał: "Zapraszam na wizytę"), a w międzyczasie umówiliśmy ją do innego ginekologa. Drugi ginekolog stwierdził stan zapalny (to było ...

Zdecydowanie nie polecam, rażący brak kompetencji!
Na wizytę do Pana Omeliana poszła moja mama, której wykrył jakąś narośl (nie mógł określić czym jest), nastraszył ją operacją w szpitalu i powiedział, że ma czekać dwa tygodnie na wyniki badań, które mają wykazać czym owa narośl jest. Mama po wizycie nie wiedziała co jej jest i na co czeka, więc napisaliśmy do lekarza na czacie z prośbą o wyjaśnienie na co czekamy (odpisał: "Zapraszam na wizytę"), a w międzyczasie umówiliśmy ją do innego ginekologa. Drugi ginekolog stwierdził stan zapalny (to było następnego dnia, pan Omelian tego niestety nie zauważył na wizycie dzień wcześniej). Czekaliśmy dwa tygodnie na wyniki, aby dowiedzieć się z systemu, że PRÓBKI DO BADAŃ ZOSTAŁY WYKONANE NIEPRAWIDŁOWO, na dodatek ze względu na stan zapalny który tam był podczas badania, laboratorium kazało powtórzyć badanie! Jak te wyniki skomentował w systemie pan Omelian? Napisał "Wyniki prawidłowe, nie ma konieczności dodatkowej wizyty" !!!! . Mama poszła ponownie do ginekologa, u którego była po wizycie u pana Omeliana, gdzie dowiedziała się, że owo badanie nie ma nic wspólnego z naroślą, którą u niej zauważono!!! Na dodatek dowiedziała się, że powinna mieć zabieg, a nie operację. BARDZO NIE POLECAM!

Z Panem Doktorem miałam okazję mieć jedynie teleporadę i cieszę się, że nie zmarnowałam czasu na wizytę w gabinecie. Podejście lekarza lekceważące, nie zapoznał się z kartą ciąży, wynikami czy opisem usg (z ciążą oraz guzkiem na jajniku) i tylko zadał jedno pytanie o tydzień ciąży. Na prośbę o wystawienie skierowania na badanie wymagane przez lekarza prowadzącego powiedział, że „nie rozumie po co mi to badanie” i wbrew temu, że posiadam je w swoim pakiecie abonamentowym i nie bez powodu lekarz prowadzący je zalecił, Pan Doktor odmówił wystawienia skierowania. Jeżeli chcę je natomiast wykonać odpłatnie nie ma problemu. Nie polecam nikomu

Okropny, okropny, okropny!!! o kompetencjach trudno coś powiedzieć, bo podczas wizyty w 6 m-cu ciąży lekarz z łaską zapytał mnie 'to co? mam panią badać?". Noo, tak jakby był to cel mojej wizyty. Nieuprzejmy, z lekceważącym podejściem, niemal na mnie wrzeszczał podczas wizyty. Głupie miny i niemal wywracanie oczami podczas wysłuchiwania w jakim celu przychodzę na wizytę. Nie polecam, bardzo niekomfortowa psychicznie wizyta. Ngdy więcej nie wrócę o tego lekarza.

Pan doktor jest bardzo miły i jednocześnie konkretny. Badanie i cała wizyta przebiegły bardzo profesjonalnie, otrzymałam receptę zgodnie z wcześniejszym leczeniem, a doktor odpowiedział rzeczowo na moje wszystkie pytania. Na pewno będę jeszcze wracać

Pan Doktor wybitnie niekomepentny, nierzetelny, nieuprzejmy, bez fachowej wiedzy, juz nie wspominając o indywidualnym podejściu do pacjenta. Pierwszy raz piszę o kimkolwiek negatywny komentarz, ale tutaj z pełna odpowiedzialnością REKOMENDUJĘ Paniom REZYGNACJĘ odrazu z wizyty, żeby uniknąć podirytowania zwłaszcza Paniom w ciąży, ale nie tylko. Tacy "lekarze" bez powołania, empatii i profesjonalnego podejścia merytorycznego nie powinni pracować. Pozdrawiam

Pozdrawiam