lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

Żałuję, że dopiero teraz przeczytałam opinie o tym lekarzu, bo z pewnością bym się do niego nie wybrała. Nic nadzwyczajnego - wizyta kontrolna, cytologia i skierowanie na usg piersi i ginekologiczne, uznałam, że wszystko jedno, do jakiego lekarza trafię. Zaczęło się od ok. pół godziny spóźnienia. Kilka standardowych pytań i badanie. Ponad 30 lat chodzę prawie co roku na badania kontrolne do różnych lekarzy i nikt nigdy nie potraktował mnie tak brutalnie, jak wkładał wziernik, aż podskoczyłam na fotelu i łzy zakręciły mi się w oczach. Badanie trwało może minutę, upewniłam się, że pobrano wymaz do cytologii, odebrałam skierowania na usg i mam nadzieję nigdy więcej tego pana nie oglądać.

Jestem pacjentką p.Omeliana od 4 lat. Zawsze jest ciepły i miły, wychodzę z uśmiechem. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze. Bardzo kompetentnie dobrał antykoncepcję (poprzednie tabletki wywoływały ciągły stan zapalny pęcherza oraz przytyłam 10 kilo, bardzo zależało mi na dobrze dobranych tabletkach), przy okazji nie były to tabletki za przysłowiowe miliony monet. Kiedy okazało się ze mam malutkie nowotwóry w piersiach, dostałam skierowanie na CITO na biopsje oraz mammografie, mimo że przy <10 mm jeszcze można obserwować. Zawsze dostaje skierowanie na badania, USG, cytologię i ogólnie czuje się zaopiekowana.

Nie polecam. Umówiłam się do tego lekarza w ramach teleporady z Medicover. Poprosiłam o skierowanie na USG piersi (jestem w 13 tyg. ciąży, badanie zalecane do wykonania w 1 lub 2 trymestrze). Zalecenie do wykonania tego badania otrzymałam również od swojego lekarza prowadzącego moją ciążę poza Medicover. Zwróciłam się z prośbą o skierowanie na USG, gdyż obejmuje to mój pakiet w Medicover. Od lekarza usłyszałam , że to badanie jest obowiązkowe dla kobiet powyżej 35 roku życia , a ja mam 28 lat , więc on nie zleca żadnej profilaktyki. Poinformowałam lekarza , że przeszłam raka szyjki macicy i ginekolog prowadzący chce wykonać komplet badań. Dr Kwarcianyj zapytał czy miałam chemioterapię. Odpowiedziałam, że nie, że zakończyło się na chirurgicznej operacji. Usłyszałam drwiące "to nie było tak źle ". Zapytałam czy otrzymam to skierowanie i jeśli nie to proszę o informację w systemie z jakiego powodu i zadzwonię na infolinię. Wtedy lekarz przeszedł samego siebie. Powiedział, że wystawi mi to skierowanie , ale że informuje mnie, że od USG piersi mogę poronić bo dostanę skurczu macicy. Prawdziwy profesjonalizm i opowiadanie bzdur rodem z czasów króla świeczka. Szkoda, że Medicover zatrudnia takich "specjalistów" , którzy psują renomę tej placówki.

Pan doktor jest bardzo miły i ma poczucie humoru ale niestety gdyby nie moja czujność i skonsultowanie wyników badań z innymi lekarzami, mogłoby być źle... Jestem w ciąży, to dopiero początek więc Pan doktor zlecił mi podstawowe badania. Wyniki badań jasno pokazywały, że poziom TSH jest przekroczony niemal 3-krotnie, a bakterie w moczu prawie 4-krotnie. Według Pana doktora to niewielkie odchylenia od normy i nie ma potrzeby dalszej konsultacji. Skontaktowałam się z innym lekarzem ginekologiem, który jasno mi powiedział, że zarówno poziom TSH, jak i bakterii w moczu jest o wiele za wysoki i może stanowić zagrożenie dla ciąży. Dostałam skierowanie na konsultację z endokrynologiem oraz dodatkowe badania. Okazało się, że wymagam leczenia.
Drogie Panie niestety, pomimo tego, że Pan doktor jest bardzo miły i ma fajne poczucie humoru, zdecydowanie go odradzam. Dla mnie właściwa interpretacja wyników przez lekarza i podjęcie dalszych kroków, gdy wyniki nie są dobre, to podstawa. Pan doktor nie zapewnił mi bezpieczeństwa w tym zakresie.

Lekarz bez kultury osobistej, bez zaangażowania pytal się mnie o rzeczy które sam powinien wiedzieć. Na pytania o ścieżkę leczenia nie odpowiada albo odpowiada pół słówkami.Nie zbadał mnie, nie chciał dać skierowania i nie słuchał mnie ani moich obaw/ pytań. Pisze skargę do przychodni.

Niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie o doktorze. Poprosiłam o skierowanie na badania we wczesnej ciąży. Lekarz odmówił, tłumacząc, że nie ma wytycznych żeby badania, m.in. Beta Hcg powtórzyć co 48 ha. Na nic były tłumaczenia, że wcześniejsze ciąże traciłam na wczesnym etapie i takie zalecenia dostałam od lekarza prowadzącego żeby móc wdrożyć ewentualne leki:(

Z całego serca odradzam tego lekarza... W trakcie wizyty czułam się lekceważona, wyśmiewana i obrażana...już nie wspomnę o totalnym braku delikatności czy dyskrecji. Wizyta najgorsza w moim 42 letnim życiu...drogie Panie unikajcie jak ognia!!!

Z całego serca odradzam tego lekarza...

Prowadziłam ciążę u Pana Omeliana. Jest super specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Na pewno bym prowadziłam u Pana Omeliana i kolejną ciążę.

Prowadziłam ciążę u Pana Omeliana.

Witam serdecznie, Polecam doktora. Uśmiechnięty pogodny, rzeczowy, znający się na żartach. W czasie pandemii miło spotkać człowieka który potrafi leczyć a nie patrzeć jak pacjent cierpi. Jeszcze nigdy nie dostałam od lekarza tylu badań do wykonania.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Umowilam się na teleporade w celu otrzymania skierowania na badanie CMV w 7 miesiącu ciąży. Pan doktor stwierdził że nie da mi skierowania bo tego badania się już nie robi... Bardzo ciekawe bo to badanie miałam robione na początku ciąży w tej samej placówce. Nie docierały moje tłumaczenia ani prośby, strata czasu i nerwów!