lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

Miałam (nie)przyjemność mieć tylko teleporadę z tym panem. Teleporada w prywatnej placówce Medicover, dotyczyła mojej prośby o wystawienie skierowania na badanie w ramach pakietu ciąży. Lekarz tłumaczył mętnie, że nie wystawi mi skierowania w związku z brakiem dofinansowania NFZ (sic!) Na moje usilne prośby o wytłumaczenie, co ma wspólnego Medicover z NFZ - nie wytłumaczył. Dodam, że kolejny lekarz Medicover wystawił mi skierowanie bez żadnego problemu. Odradzam tego pana!

Zapraszamy do dodawania opinii o lekarzach, przychodniach, aptekach i sklepach medycznych pod adresem: https://bliskilekarz.pl

Witam. Nikomu nie polecam wizyt u tego lekarza. Lekarz nie słucha pacjenta, nie zleca żadnych badan, mimo iż były zalecone przez innego lekarza specjalistę (badania o które prosiłam mam w pakiecie), Nie uzyskałam żadnej pomocy, Szczerze szkoda straconego czasu, nie polecam.

Lekarz nie rozumie co się do niego mówi, chciałam się dowiedzieć czy powinnam kontynuować leki których recepta mi się skończyła. Jestem w trakcie pierwszej ciąży chciałam miec pewność czy na pewno nie powinnam miec kolejnej recepty, lekarz bez pytań o stan zdrowia zapytał wypisywać ? ! Żeby lekarz mnie sie pytał czy wypisywać ?! Przecież to ja w tej sprawie dzwonię do niego. Po informacji o ciąży i badaniach stwierdził ze nie widzi tu żadnej ciąży. Mimo, iż poinformowałam o dwóch ostatnich wizytach tydzień i dwa tygodnie wcześniej u dwóch różnych lekarzy. Porażka totalna z komunikacją, zero zaangażowania, chęć wystawiania recepty na pstryknięcie palca bez zapoznania się z kartą pacjenta. Mam nadzieje, że podejście tego człowieka nie wpłynie na nikogo zdrowie.

Odradzam!!!! Przyszlam po zmiane tabletek antykoncepcyjnych i poprosilam o badania. Lekarz powiedzial ze nie ma takich badan ktore pomiga je dobrac. Na informacje ze po stosunku mam objawy infekcji stwierdzil ze w takim razie nie powinnam go uprawiać.

Jestem zaskoczona ilością negatywnych komentarzy i opinii. Prowadziłam u Pana Omeliana ciąże- przeszłam do niego z Lux Med w 9 tc. Wszystkie badania zlecane były na czas, wyniki konsultowane od razu jak się pojawiały. Szybka reakcja Pana Doktora sprawiła ze miałam na czas wykonana amniopunkcję która na szczęście nie potwierdziła naszych obaw. Pan Doktor jest osoba bardzo sympatyczna, ma duże poczucie humoru, nie miałam żadnych problemów z umówieniem wizyty, a wizyty były konkretne i jasno ustalaliśmy dalsze kroki. I zawsze po wizycie wychodziłam uspokojona i usmiechnieta. Bardzo polecam Pana Doktora. ...

Pozdrawiamy z dwuipółletnia Ada

Po przeczytaniu wszystkich negatywnych komentarzy obawiałam sie nieco wizyty u doktora, ale jak sie okazuje bez powodu. Wizyta odbyła sie w sposób profesjonalny, zostałam zbadana i otrzymałam skierowania na usg. Problem z którym sie zgłosiłam został omówiony, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania oraz dalsze wytyczne.

Bardzo polecam Pana doktora. Wyjaśnił wszystko bardzo jasno, odpowiadał na zadawane pytania. Był miły, wykonał mi badanie, dał skierowanie na kolejne. Przepisane tabletki antykoncepcyjne bardzo mi odpowiadają.

Trochę bałam się wizyty przez opinię tutaj. Musiałam zmienić lekarza ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Pan doktór był bardzo uprzejmy. Pobrał mi cytologie i przebadał. Był bardzo delikatny, a wcześniej badanie często sprawiało mi dyskomfort. Przepisał mi bez problemu również kontynuacje leków antykoncepcyjnych. Nie wiem skąd te złe opinię tutaj, ale kompletnie się z nimi nie zgadzam.

Moja prowadząca była na urlopir trafiłam do Pana Doktora w ciąży. Nawet nie zbadał powiedział, że nie trzeba. Dodatkowo na żadne pytanie nie potrafił odpowiedzieć . Tylko zwolnienie potrafi wypisać. Nawet ciężko z nim porozmawiać. Rozczarowana