Lekarze Ortodonta

lek. dent. Aleksandra Michalak

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortodonta
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
02-657 Warszawa

Pan Profesor to wspaniała osoba zarówno jako człowiek i specjalista. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Polecam z całego serca Profesora. Na pewno to nie była ostatnia wizyta w jego gabinecie.
Opinia dodana przez: Max
{'id': 3847, 'name': u'Skar\u017cysko-Kamienna'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Monika Rosa

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w ...
Opinia dodana przez: Elwira

Jacek Zboch

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

dr Magdalena Groyecka

Dental-Design Jaworska
Pruszków

Bardzo kompetentna i miła pani stomatolog, przeprowadziła u mnie leczenie kanałowe, obyło się na szczęście bez wielkich boleści, dziś już jest okej. Polecam na 100%!
Opinia dodana przez: Koala

dr Anna Jurkowska

ASTER DENTAL
Siedlce

Wizyta przebiegła bardzo miło i przyjemnie Pani doktor rozwiała moje wątpliwości i ostudzila moje negatywne nastawienie Kompetentna i profesjonalna osoba !
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Barucha-Kępka

Ortodonta

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Barucha Kępka - Specjalista Ortodonta
wrocławska 36/2a
41-902 Bytom

Zakończenie leczenia przerosło moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za profesjonalizm dalszych sukcesów zawodowych. Zbych
Opinia dodana przez: Zbych

Ewa Stochel

moniuszki 103
41-807 Zabrze

Najlepsza! Świetny ortodonta, wspaniała osoba! Każdego pacjenta traktuje jak tego najważniejszego!Mam 100% zaufanie do kompetencji, jakości pracy i materiałów których używa.
Opinia dodana przez: Stanisława

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

dr Katarzyna Wrońska

Pod Blankami 6
Bydgoszcz

Rzeczowy i kompetentny lekarz, szanujący pacjenta, jego czas i pieniądze. Warty polecenia :)

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

dr Stanisław Dawcewicz

szpital wojskowy
Szczecin

Pięć lat temu byłem operowany przez pana doktore w szpitalu wojskowym w Szczecinie ( endoproteza stawu biodrowego ). ,Byłem mile zaskoczony przychylnością personelu i atmosferą na oddziale, operacja wykonana koncertowo za co jestem wdzięczny panu doktorowi i calemu zespołowi. Czy miałbym polecić doktora Dawcewicza? TAK, sam się wybieram na operację drugiego stawu właśnie do doktora Dawcewicza i jego zespołu.

lek. dent. Lidia Skowronek

Ortodonta, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu. Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek. Edmund Hałasik.

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz