Ortopeda Dziecięcy

dr n. med. Marcin Bonikowski

szpital w Zagórzu

Wiązowna

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

dr n. med. Adam Czwojdziński

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku

Otwock

Dr Adam Czwojdziński to nie tylko bardzo dobry lekarz , ale również wspaniały człowiek.Wyleczył moją córeczkę z dysplazji stawów biodrowych za co jestem mu wdzięczna.
Opinia dodana przez: Iwona

Poznań

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

Białystok

Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Gdańsk

Mój synek urodził się z niedorozwojem kości promieniowej. Zaraz po porodzie lekarze nie wiedzieli wogole co dziecku dolega, bylismy taką mała atrakcja. I tak zaczeła sie pielgrzymka pediatrów i ortopedów do synka, aż w koncu trafił do nas Dr. Adam Klewicki z Elbląga który powiedział ze na dniach załatwi mi nr do doktor Łabuć ponieważ jest świetną specjalistką w tych przypadkach.Pani dr bardzo sympatyczna i przyjacielska wystarczyła chwila rozmowy a ...
Opinia dodana przez: Wiola

dr Daniel Makowski

Wizyty domowe, Ortopeda dziecięcy

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...

lekarz Adam Szendorowicz

Traumatolog, Ortopeda

Wojewodzki Specialistyczny Szpital Dzieciecy

Dajtki, Olsztyn

Lekarz naprawdę warty polecenia. Kompetentny i świetny chirurg. Dba o pacjenta,odpowie na pytania, wytłumaczy gdy trzeba. Miły i uprzejmy w przeciwieństwie do lekarzy po fachu. Jest prawdziwym fachowcem. Jak najbardziej POLECAM!
A w dodatku jest bardzo przystojny :)
Opinia dodana przez: JK

lekarz Adnan Baher

Lublin

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz ...