Ortopeda Dziecięcy

lek. med. Łukasz Jastrzębski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

dr n. med. Marcin Bonikowski

szpital w Zagórzu

Wiązowna

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

dr n. med. Wojciech Kącki

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak ...
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

dr n. med. Adam Czwojdziński

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku

Otwock

Dr Adam Czwojdziński to nie tylko bardzo dobry lekarz , ale również wspaniały człowiek.Wyleczył moją córeczkę z dysplazji stawów biodrowych za co jestem mu wdzięczna.
Opinia dodana przez: Iwona

Poznań

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

Białystok

Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Gdańsk

Mój synek urodził się z niedorozwojem kości promieniowej. Zaraz po porodzie lekarze nie wiedzieli wogole co dziecku dolega, bylismy taką mała atrakcja. I tak zaczeła sie pielgrzymka pediatrów i ortopedów do synka, aż w koncu trafił do nas Dr. Adam Klewicki z Elbląga który powiedział ze na dniach załatwi mi nr do doktor Łabuć ponieważ jest świetną specjalistką w tych przypadkach.Pani dr bardzo sympatyczna i przyjacielska wystarczyła chwila rozmowy a ...
Opinia dodana przez: Wiola

dr Daniel Makowski

Wizyty domowe, Ortopeda dziecięcy

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...