Filtruj terminy

Ortopeda Zwyrodnienia Kregoslupa I Stawow

Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji.
Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan ...
Opinia dodana przez: Teresa

Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Ortopeda Piaseczno dr n. med. Maciej Luterek

05-500 Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Ortopeda Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-500 Piaseczno

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wybrałam pana doktora sugerując się opiniami w internecie i myślę że słusznie.W czasie wizyt był rzeczowy i wszystko dokładnie wyjaśnił.Jadę teraz 11maja do szpitala na operację biodra i pan doktor będzie mi je operował 12maja.Jestem całkowicie spokojna i pewna że będę w fachowych rękach.
Opinia dodana przez: Henryka

05-500 Piaseczno

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. ...
Opinia dodana przez: Urszula

05-500 Piaseczno

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się
jak bym przyszedł do słupa soli. Szybko wyszedłem, nie dostałem żadnej informacji o chorobie. Może ten lekarz ma kompetencje, ale nie powinien pracować "na żywo", z ludźmi. Nie polecam
Opinia dodana przez: Janek

Centrum Medyczne CMP Ochota