Lekarze Ozorków

- 70 lekarzy
Ozorków Ortopeda dziecięcy dr n. med. Zbigniew Lipczyk

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

liczba opinii: 15

Prywatny Gabinet
ul. Listopadowa 13 (Centrum Lekarzy Specjalistów)
95-035 Ozorków

Średnia ocen: 4,1/5
Jestem rozczarowana przebiegiem wizyty i podejściem do dziecka i rodzica. Nigdy jeszcze nie usłyszałam tyle gorzkich słów od lekarza. Po wizycie moje dziecko podłamało się. Ja też potrzebowałam czasu żeby dojść do siebie. Moim zdaniem lekarz jest tylko nastawiony na zysk i na ilość pacjentów. Nie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,4/5
Cudowny lekarz. Nigdy nie zostawia bez pomocy. Polecam w 100 procentach. Zawsze służy pomocą. Ma trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maciej Kowman

Psychiatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 8

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Średnia ocen: 3,4/5
Pan doktor konsultował w szpitalu moją mamę z demencją, od 1,5 roku leczoną nieprzerwanie rispoleptem i riwastygminą. Mama przebywała na oddziale internistycznym z powodu zapalenia płuc. Stwierdził: bez logicznego kontaktu, niedorzeczna, halucynacje wzrokowe i słuchowe - badanie psychiatryczne niemożliwe do przeprowadzenia. Zalecił beztrosko odstawić wszystkie dotychczasowe, przewlekle pobierane neuroleptyki i podać kwetiapinę i triapryd. Nie skonsultował się z rodziną - wtedy dowiedziałby się, że kwetiapina nie działa u niej w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stefan Sokołowski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

Gabinet
Praga 11 lok. 2
Ozorków

Średnia ocen: 3,5/5
Świetny kontakt z pacjentem, uprzejmy, zabawny wyrozumiały lekarz. Bez zbędnych gadek wie jak sie zająć pacjentem. Widać doswiadczenie i fach w ręku. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

liczba opinii: 5

Przychodnia
Listopadowa 1
95-035 Ozorków

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz na medal, empatyczne podejście do pacjenta, wyrwanie korzenia całkowicie bezbolesne i ta muzyczka w tle która na wejściu juz działa kojąco:)
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Michał Seneczko

Dermatolog, Wenerolog

liczba opinii: 4

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz ... super podejście do pacjenta, wysoki poziom kompetencji, uprzejmości. Budzi ogromne zaufanie ... oby więcej takich lekarzy ... polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka gdy już miała komplet. Nie pidaje antybiotyków bez konieczności, gdy moje półroczne dziecko zachorowało, Pani doktor dała telefon do siebie by dzwonić w razie pogorszenia stanu, ponieważ następnego dnia nie przyjmowała w przychodni. Moje dzieci nie stresują się w jej obecności, cieszę się, że ma ona je pod swoją opieką.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Małgorzata Dudek-Żytko

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet
Kochanowskiego 27
95-039 Ozorków

Średnia ocen: 4,1/5
Świetny specjalista, bardzo dokładna i uważna. Bardzo mi pomogła, zawdzięczam jej wielokrotne skuteczne interwencje w czasie choroby. Czujna na objawy i symptomy choroby, skierowała mnie do specjalisty, który uratował mi życie. Godna zaufania i polecenia, wielka wiedza i empatia w stosunku do pacjentów.
Opinia dodana przez: wdzięczny pacjent

lekarz Anna Bugno

Internista

liczba opinii: 3

Gabinet

Ozorków

Średnia ocen: 2,8/5
Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Od dłuższego czasu borykałam się z podwyższonym wynikiem ferrytyny. Nie mogłam uzyskać diagnozy od żadnego lekarza do momentu napotkania Pani doktor. Potrafi oddzielić uciążliwe lecz błahe dolegliwości od tych ważnych. Doświadczenie zawodowe które Pani doktor posiada jest kluczem!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Teresa Filutowicz

liczba opinii: 2

Centrum Medyczne OLMEDICA M. Olszewski Sp.J.
ulica S. Wyszyńskiego 2
95-035 Ozorków

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała Pani Doktor. Zawsze ma czas dla pacjentów, o wszystko wypytuje czy na pewno nie jest się uczulonym na jakiś lek. Nikogo nie traktuje po łebkach. Zawsze uśmiechnięta, przyjmuje wszystkich bez względu na numerki (musi mieć naprawdę ważną sprawę żeby kogoś nie przyjąć poza numerkami, ale zawsze prosi o wizytę następnego dnia). Nic dziwnego że o 7.20 na ogół już nie można wyciągnąć do Niej numerka i ile razy by ...
Opinia dodana przez: Anna


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat