lekarz Patrycjusz Zieniuklekarz Patrycjusz Zieniuk - zdjęcie profilowe

lekarz Patrycjusz Zieniuk

Ginekolog

Pan Zieniuk prowadził moją ciążę i bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Ciąża nie była "trudna", więc nic nie mogę powiedzieć o tym, jak sobie radzi w trudniejszych przypadkach czy chorobach. Był też miły i podchodził do ciąży kompleksowo - zalecał odpowiednie badania, doradzał w sprawie wyboru szpitala i wszystkich czynności dotyczących porodu. Polecam.

Dla mnie najlepszy ginekolog u jakiego sie leczylam a bylam u wielu. Zyczliwy, pomocny a przede wszystkim kompetentny.

Swietny lekarz, podobnie jak wiekszosc lekarzy w przychodni Sana . Niestety fachowosc jest doceniona przez coraz wiecej pacjentow i sie dlugo czeka w kolejce .

Profesjonalista, bardzo dobry lekarz. Była to moja pierwsza wizyta więc miałam wiele pytań a on z cierpliwością na nie odpowiadał. Nieproszony zaproponował mi USG a następnie skierował na ponowne badanie (na lepszym sprzęcie).

Lekarz godny polecenia! Przejmuje się moim zdrowiem nieraz bardziej niż ja :) Dokładny, nie spieszy się. Jedyny minus tego wszystkiego to to, że trzeba nieraz dłuugo poczekać w kolejce do jego gabinetu. Ale tak to bywa z dobrymi lekarzami przyjmującymi państwowo.

kiedy kobieta siedzi przed gabinetem ma różne myśli,ale kiedy już wejdzie do dr.Zieniuka kobieta zapomina że jest u lekarza,jest tak sympatyczny i troskliwy o drugiego człowieka,mało jest takich dobrych i troskliwych lekarzy jak pan dr.Zieniuk prowadził mi ciąże zagrożoną.Teraz kiedy już jestem szczęśliwą mamą :) z uśmiechem na twarzy chodzę do dr.Zieniuka Fakt dzień musi być zaplanowany kiedy się izie na wizytę są duże kolejki pod gabinetem .

Bardzo jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzi moja ciąze i na każdej wizycie wszystko mi dokładnie opisuje i słucha mnie i moich obaw. Zdecydowanie poleciłabym tego lekarza.

Bardzo sympatyczny i profesjonalny. Potrafi rozładować napięcie związane z samą wizytą. Jestem w 37 tygodniu ciąży, którą prowadzi od samego początku. Pomocny, zawsze odpowiada na pytania, lubi zażartować. Prawdziwy lekarz z powołania, oby więcej takich!

Może mi ktoś powiedzieć, czy to jest młody lekarz?

Może mi ktoś powiedzieć, czy to jest młody lekarz?

Byłam u wielu lekarzy ginekologów i szczerze mogę powiedzieć, że ten jest najlepszy. Dr Zieniuk jest konkretny, uprzejmy, po prostu profesjonalny. Trzeba niestety odstać swoje w kolejce ale warto. Zrezygnowałam z wizyt w prywatnej klinice kiedy poszłam do doktora Zieniuka. Moje znajome też do niego chodzą. POLECAM

Moje znajome też do niego chodzą. POLECAM