lekarz Patrycjusz Zieniuklekarz Patrycjusz Zieniuk - zdjęcie profilowe

lekarz Patrycjusz Zieniuk

Ginekolog

To naprawdę najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. A odwiedziłam już wielu. Rzeczowy, kompetentny. Poleciła mi go koleżanka i ja mogę go polecić wszystkim kobietom.

Zdecydowanie polecam.Nawet jeśli nie jest pewny decyzji jaką formę leczenia wybrać,to konsultuje to przy pacjentce z b.doświadczonym lekarzem.Uważam to za przejaw odpowiedzalności. Uwielbiam jego poczucie humoru.Jest bardzo taktowny.

Uwielbiam jego poczucie humoru.Jest bardzo taktowny.

wspaniały lekarz,jest uprzejmy,zawsze wysłucha naszych zrzędzeń :) babskich rzecz jasna wspaniały lekarz po prostu z POWOŁANIA!!!

Pełen profesjonalizm, który sprawia, że warto czekać po 3 godziny na wizytę:)

Pełen profesjonalizm, który sprawia, że warto czekać po 3 godziny na wizytę:)

Polecam świetny lekarz , prowadzi mi ciąże jestem zadowolona .

Polecam świetny lekarz , prowadzi mi ciąże jestem zadowolona .

super lekarz...prowadzi moja ciaze...zawsze poswieca mi maximum czasu

super lekarz...prowadzi moja ciaze...zawsze poswieca mi maximum czasu

Bardzo żałuję, bo chyba miałam mniej szczęścia od pozostałych osób oceniających. Byłam dwa razy i przy obu wizytach miałam wrażenie, że lekarz czeka, żebym sobie poszła. Na moje pytania o leczenie odpowiadał zdawkowo i zniecierpliwiony.

nie wiem czy mówię o tym samym lekarzu Patrycjuszu Zieniuku, ten do którego ja chodziłam na pewno nie jest miły i sympatyczny. Jest zarozumiały, arogancki, krzyczy na pacjentów. Nie potrafie ocenić czy jest kompetentny, ale sympatyczny napewno nie!!!

naprawdę godny polecenia, zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Bardzo dobre podejście do pacjentki,uważnie słucha, troskliwy. Fakt, dłuuuugie kolejki ;)

super, rzeczywiście długo trzeba czekać ale warto, delikatny, uprzejmy, polecam wszystkim ")