lekarz Patrycjusz Zieniuklekarz Patrycjusz Zieniuk - zdjęcie profilowe

lekarz Patrycjusz Zieniuk

Polecam tego lekarza. Prowadzi moją drugą ciążę, pierwszą zagrożoną, a tak usilnie staraliśmy się z mężem o dziecko. Jestem mu za to b. wdzięczna. Angażuje się w to co robi, sam wydzwaniał po szpitalach, kiedy musiałam trafić na patologię ciąży. Jest miły, uprzejmy, tłumaczy i przede wszystkim SŁUCHA i WYJAŚNIA - zawsze odpowiada na moje często błahe pytania co do ciąży i w ogóle. Jedynym problemem są kolejki ... P.S. Osoba pisząca poprzednio chyba go z kimś pomyliła - nie wyobrażam sobie go krzyczącego ;)

nie wiem czy mówię o tym samym lekarzu Patrycjuszu Zieniuku, ten do którego ja chodziłam na pewno nie jest miły i sympatyczny. Jest zarozumiały, arogancki, krzyczy na pacjentów. Nie potrafie ocenić czy jest kompetentny, ale sympatyczny napewno nie!!!

Zdecydowanie polecam.Nawet jeśli nie jest pewny decyzji jaką formę leczenia wybrać,to konsultuje to przy pacjentce z b.doświadczonym lekarzem.Uważam to za przejaw odpowiedzalności. Uwielbiam jego poczucie humoru.Jest bardzo taktowny.

Uwielbiam jego poczucie humoru.Jest bardzo taktowny.

Pełen profesjonalizm, który sprawia, że warto czekać po 3 godziny na wizytę:)

Pełen profesjonalizm, który sprawia, że warto czekać po 3 godziny na wizytę:)

To naprawdę najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. A odwiedziłam już wielu. Rzeczowy, kompetentny. Poleciła mi go koleżanka i ja mogę go polecić wszystkim kobietom.

kiedy kobieta siedzi przed gabinetem ma różne myśli,ale kiedy już wejdzie do dr.Zieniuka kobieta zapomina że jest u lekarza,jest tak sympatyczny i troskliwy o drugiego człowieka,mało jest takich dobrych i troskliwych lekarzy jak pan dr.Zieniuk prowadził mi ciąże zagrożoną.Teraz kiedy już jestem szczęśliwą mamą :) z uśmiechem na twarzy chodzę do dr.Zieniuka Fakt dzień musi być zaplanowany kiedy się izie na wizytę są duże kolejki pod gabinetem .

super, delikatny, uprzejmy, polecam wszystkim ) baaaardzo sympatyczny

super, delikatny, uprzejmy, polecam wszystkim ) baaaardzo sympatyczny

Najlepszy ze wszystkich lekarzy u których byłam!

Najlepszy ze wszystkich lekarzy u których byłam!

Byłam u wielu lekarzy ginekologów i szczerze mogę powiedzieć, że ten jest najlepszy. Dr Zieniuk jest konkretny, uprzejmy, po prostu profesjonalny. Trzeba niestety odstać swoje w kolejce ale warto. Zrezygnowałam z wizyt w prywatnej klinice kiedy poszłam do doktora Zieniuka. Moje znajome też do niego chodzą. POLECAM

Moje znajome też do niego chodzą. POLECAM

Lekarz godny zaufania,polecam wszystkim kobietą.

Lekarz godny zaufania,polecam wszystkim kobietą.