lekarz Patrycjusz Zieniuklekarz Patrycjusz Zieniuk - zdjęcie profilowe

lekarz Patrycjusz Zieniuk

naprawdę godny polecenia, zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Bardzo dobre podejście do pacjentki,uważnie słucha, troskliwy. Fakt, dłuuuugie kolejki ;)

super, rzeczywiście długo trzeba czekać ale warto, delikatny, uprzejmy, polecam wszystkim ")

Lekarz godny polecenia! Przejmuje się moim zdrowiem nieraz bardziej niż ja :) Dokładny, nie spieszy się. Jedyny minus tego wszystkiego to to, że trzeba nieraz dłuugo poczekać w kolejce do jego gabinetu. Ale tak to bywa z dobrymi lekarzami przyjmującymi państwowo.