B.b.b.b.b.b. dobry lekarz - transplantolog i chirurg - pomijając wszystkie + i - jeśli chcesz żyć lub uratować życie komuś to najlepszy lekarz na jakiego możesz trafić.

Prof. Nyckowski i cały zaspół ze SZPITALA na Banacha to ludzie, którzy naprawdę mogą uratować Wam życie. Komentarze na temat tego jak sympatyczny lub nie sympatyczny jest lekarz jest mało sensowne w obliczu tego ile On potrafi i robi. Wiem co mówię , uwierzcie. Fakt ,że jest konkretny do bólu i nie ratuje ludzi uśmiechem tylko swoimi umiejętnościami,ale uwierzcie ,ze warto do NIEGO trafić. JEŚLI JEST TYLKO SZANSA ON WAM POMOŻE. Jest uczciwy -potrafi powiedzieć wprost NIE DA SIĘ TU JUŻ NIC ZROBIĆ - NIE MĘCZCIE JEJ/JEGO, ale robi to ...

Fakt ,że jest konkretny do bólu i nie ratuje ludzi uśmiechem tylko swoimi umiejętnościami,ale uwierzcie ,ze warto do NIEGO trafić. JEŚLI JEST TYLKO SZANSA ON WAM POMOŻE. Jest uczciwy -potrafi powiedzieć wprost NIE DA SIĘ TU JUŻ NIC ZROBIĆ - NIE MĘCZCIE JEJ/JEGO, ale robi to tez z wyczuciem i taktem.Ja miałam okazje 2x oddać najblizsze mi osoby pod jego skalpel ( w tym przeszczep wątroby, kilka lat temu) DLA MNIE JEST MISTRZEM NAD MISTRZAMI.

Super człowiek i profesjonalista.Przeprowadził mnie i mojego męża przez chorobę jak dzieci we mgle.Mimo tego,że męża mimo wielu starań nie udało się uratować,będę mu wdzięczna do końca życia.

Profesjonalista. Wspaniały człowiek. Godny polecenia. Dużo dobrego zdrowia dla Pana i Zespołu z którym Pan współpracuje.

Nie znam słów, przez które chciałabym wyrazić wdzięczność za uratowanie życia bliskiej mi osoby. Chłopak jest po trzecim przeszczepieniu wątroby. To, że przeżył, to wszystko dzięki Bożej opieki, ale też znakomitej opiece przecudownego lekarza Prof. Nyckowskiego!!! Panie profesorze... Dziękujemy!!! Jest pan wspaniałym człowiekiem, wspaniałym lekarzem o wielkim sercu.

proszę dajcie jakieś namiary na dr Nyckowskiej, jak najszybciej muszę go skontaktować z moim dziadkiem. A do Kliniki Chirurgii Ogólnej w Warszawie nie mogę się dodzwonić. Proszę.

Bardzo beszczelny poświęcił nam 7min powiedział ze trzeba operować i zadzwoni do nas jego sekretarka.wniosek 200zł za szybsza datę operacji.

Robił mi przeszczep wątroby. Żyję dzięki Niemu, prof. Krawczykowi i oczywiście dzięki wielkiemu sercu rodziny dawcy. Lekarze w szpitalu na Banacha są znawcami, najlepszymi fachowcami pod słońcem. Potrafią to czego nie podejmuja się inni. Nigdy w życiu nie zapomnę o tym jak uratowali mi życie. Prof.Nyckowski jest najlepszym z najlepszych. Spokojnie można oddać się w JEGO RĘCE. Robi to co nikt inny nie potrafi.

Lekarze w szpitalu na Banacha są znawcami, najlepszymi fachowcami pod słońcem.
Potrafią to czego nie podejmuja się inni.
Nigdy w życiu nie zapomnę o tym jak uratowali mi życie.
Prof.Nyckowski jest najlepszym z najlepszych.
Spokojnie można oddać się w JEGO RĘCE.
Robi to co nikt inny nie potrafi.

Poprosiłem o konsultację odnośnie choroby mojej mamy (WZWC + marskość) i profesor zdecydowanie spełnił oczekiwania. Mamy teraz jasno określone co aktualnie dzieje się z chorą wątrobą, jak reagować na zagrożenia, no i najważniejsze: co dalej z tym robić. Szybkość diagnozy była trochę szokująca, niemniej profesor ma chyba taki styl pracy. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Uratowal mi zycie dwa lata temu. Caly czas mam z Nim kontakt. Troszczy sie o stan mojego zdrowia caly czas. Zawsze moge liczyc na Jego pomoc