Paweł Papież

Laryngolog

Miły, konkretny, rzeczowy. Po wielu wędrówkach, po różnych laryngologach mój syn zdecydowanie stwierdził, że dr Papież to " mój doktor" - wystarczy za komentarz, czyz nie?

Witam.jezeli szuka ktos dla swojego dziecka laryngologa to tylko Pan doktor PAPIEZ.bylam z coreczka u niego z podejrzeniem 3 migdalka i sie okazalo ze ma faktycznie 3 migdalek.dzis wlasnie wrocilysmy ze szpitala po zabiegu usuniecia migdalka i podciecia dwoch pozostalych.efekt?chwile po zabiegu coreczka sie juz bawila i nie plakala,pan doktor ma cudowne podejscie do tak malych pacjentow.jest bardzo kompetentny,i uprzejmy.pomoze,wyslycha,doradzi.jest najlepszym laryngologiem jakiego spotkalam na naszej drodze a bylo ich kilku.Panie doktorze z calego serca dziekujemy !!!!!!!gabrysia KORSZLA I MAMA

Polecam Pana Doktora Papieża. Bez sugestii z mojej strony, Pan doktor przebadał mnie w pełnym zakresie laryngologicznym- przyszłam do Doktora Papieża, jak się później okazało z polipem na strunach głosowych. W 100.% czułam się zaopiekowana.

Lekarz z powołania. Ja zawdzięczam mu, to że normalnie mówię, jem i żyję. Dziękuję Panie Doktorze!!! Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Pozdrawiam Pana Doktora. Polecam wszystkim, zarówno starszym, jak i dziecciom. Ja i mój syn przeszliśmy zabiegi. Nasze zdrowie się zdecydowanie polepszyło. Syn po zabiegu migdałków a ja po zabiegu endoskopowym zatok oraz zabiegu nosa i gardła. Fachowiec i wielki Człowiek. Odwiedziliśmy wielu lekarzy i nic!!!!!Dopiero Pan Doktor nam pomógł. Wielkie podziękowanie!!!!!

Niestety nie polecam tego lekarza nikomu kto ma kłopoty z zatokami. Pomimo kilku wizyt dwóch operacji przeprowadzone przez dr. Papieża kłopoty nadal pozostały bez zmian. Przegroda nosa - TK po operacyjne (zabieg przeprowadzony przez dr. Papieża)skrzywienie potwierdzone nadal. Morał zabieg źle przeprowadzony. Pomimo tego zaufałem dr. nadal i poddałem się kolejnemu zabiegowi FESS z pomniejszeniem małżowin nosowych. Minęło 4 miesiące od zabiegu i nadal problem pozostał. Ogólnie moje zatoki czują się znacznie gorzej niż przed operacjami. Pomocy muszę szukać u innego laryngologa. Nie jest to opinia złośliwa lecz rzeczowe na podstawie swoich przeżyć.
Być może dla dzieci jest OK ale dla dorosłych z problemami zatok - nie polecam.

Wspaniały lekarz, godny zaufania, jest ciepły i uprzejmy. A wszystko jest poparte wiedzą i doświadczeniem.

bardzo kompetentny lekarz, z ludzkim podejściem do pacjenta, cierpliwie objaśnia zawiłości choroby i leczenia

Byłam dzisiaj z synkiem (5lat) u pana doktora. Świetny lekarz, konkretny , bardzo uprzejmy, świetne podejście do dzieci a także do rodziców. Wszystko wytłumaczy, wszystko rozpisze. Ja i mój syn jesteśmy nim zachwyceni. W końcu po długiej wędrówce od lekarza do lekarza trafiliśmy na dr Papieża, udało nam się do niego dostać (co niestety nie jest łatwe) i uważam że jest to naprawdę wspaniały lekarz.

bardzo fajny i konkretny lekarz,uczciwy i chetny pomaganiu ludziom,pollecam pana doktora!!!