Paweł Papież

Laryngolog

Super lekarz trafna diagnoza mój syn został pzrez niego zooperowany na migdałaka wszystko sie pięknie goiło bez jakich kolwiek komplikacji

Bardzo polecam Tego lekarza, robił zabieg mojemu synowi.Kompetentny fachowiec,Pozdrawiam

witam, pozdrawiam przemilego Pana Doktora i super fachowca !!!! ale......Panie Doktorze Pani rejestrująca telefonicznie u Pana w gabinecie to jakaś porażka :( :( :( nie będę się rozpisywać o co chodzi, ale byłam w szoku; potem się śmiałam z tego pół dnia. Tylko szkoda, że w takich sytuacjach nie ma bezpośredniego kontaktu tel z Panem ( zresztą na moją prośbę również go nie uzyskałam od Pani rejestrującej). Ale w sumie to nie najważniejsze !!! Ważna jest Pana kompetencja i życzliwość !!

witam,
pozdrawiam przemilego Pana Doktora i super fachowca !!!!

leczymy się u P. doktora :) z 5 laryngologów u których się znaleźliźmy w nagłej potrzebie ( odsyłali nas jeden do drugiego...) wydaje się że Pan Papież jest najmądrzejszy :). Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to że wyciągnie nas ze stanu przewlekłego na zatokach u dziecka, a inni lekarze od razu proponowali operację. Pozdrowienia

Zdecydowanie polecam tego lekarz szczególnie jeśli chodzi o konsultacje dla dzieci.Mój 4latek był zachwycony.Super kontakt, miło i sympatycznie.

świetny lekarz i do tego bardzo miły człowiek. Zadko takiego się spotyka. Polecam naprawde każdemu

Takich lekarzy brakuje w polskim lecznictwie. Jest świetny trafna diagnoza, podjęte odpowiednie leczenie i jest rezultat. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że mój syn słyszy. Polecam z całą odpowiedzialnością

Polecam z całą odpowiedzialnością

Byłem u pana dr jakiś czas temu w przychodni św.Rafała i ta wizyta to porażka.Mało czasu mi poświęcił i nawet ucha zatkanego nie przeczyścił bo mu się nie chciało.Wizyta trwała bardzo krótko i następnego dnia musiałem iść do innego lekarza który zrobił co trzeba.Dlatego nie polecam go. Grzegorz

Bardzo miły i wspaniały lekarz, Trafna diagnoza i szybkie działanie :) Bardzo fajnie tłumaczy tak ze wszystko jest zrozumiałe. Polecam!! :)

kompetencja, zaangażowanie, wzbudzenie zaufania, skuteczność, wyczerpujące odpowiedzi, to czego chcielibyśmy oczekiwać od innych lekarzy również, a niestety tak sporadycznie się zdarza