Paweł Papież

Laryngolog

Laryngolog na 5+ ;) Godny polecenia - nie zbywa pacjentów,jest dokładny, kompetentny i nie traktuje pacjenta jak obywatela specjalnej troski - co często się lekarzom zdarza...

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny polecenia na co wskazują oceny.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny polecenia na co wskazują oceny.

Bardzo dobry lekarz -fachowiec w pełnym słowa znaczeniu. Skutecznie leczy nie naciągając na kolejne wizyty. A przede wszystkim wspaniały człowiek, który rozumie drugiego człowieka, a to bardzo rzadka cecha u lekarzy.Jego podejście do pacjenta jest takie samo na wizycie prywatnej jak i w szpitalu. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Takiego lekarza szukać ze świeczką, całkowicie poświęcony pacjentowi, gorąco polecam!

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, jeśli potrzebne są zabiegi opearcyjne przyjmuje bezpłatnie w szpitalu, na prawde polecam, moja 4 letnia córeczka miała wycinane migdałki, wszystko od pierwszej wiyty do finału trwało 1,5 miesiąca, nie czekałyśmy długo na wizyty i zabieg, Super

Super lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci.

Super lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci.