dr n. med. Paweł Silny

Dermatolog

Poprawił mi twarz mimo strasznego wyglądu. Ratowałam się wcześniej u kosmetyczek, potem drogie pilingi i zdzieranie twarzy. Wystarczyło parę leków w aptece i odrobina czasu i wyglądam do pokazania się. Mogę teraz normalnie chodzić jak człowiek.

Wyleczyłem kurzajki, miałem ich bradzo dużo. Jestem po zabiegach wypalania, wszystko prawie wygojone i na szczęście nic mi nie odrasta. Zabieg w jeden dzień. Było ich dużo prawie 10. Kiedyś je smarowałem to nic nie dawało. Cieszę się, że operacja przebiegła bez odrostu nowych kurzajek.

Miałam chorować na atopię, potem na łuszczycę, potem inni dawali mi wyprysk. Sypało mi się z głowy łupieżem po każdym fryzjerze. Doktor opowiedział wszystko krok po kroku jak to leczyć, że to jest podone do grzybicy i powiedział jak dokładnie to leczyć i co robić. Teraz jestem po problemie, coś tam czasami pojawi się ale bardzo mało i wiem jak z tym walczyć.

Dojezdżam z daleka do doktora z atopią skóry. Chodzę na naświetlania promieniami w kabinie z bardzo dobrym efektem. Mimo odległości jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, bo w mojej okolicy nie ma takich lamp, a jest to jedyna rzecz, która mi pomaga no i leczenie maściami i kremami, ale one pomagają na krótko. Kiedyś nikt mi naświetlań nie proponował. skóra robi się po lampach jak zdrowa bardzo szybko.

Myślałem że nie uważałem i dostałem chorobę weneryczną. Miałem liczne grudki na narządach w miejscu włosów. Jeden lekarz rozpoznał mi kłykciny i tak leczyłem sie przez pól roku. Pan doktor Paweł Silny powiedział, że to nie jest wirusowe, tylko bakteryjne, dwa tygodnie i po sprawie. Tylko mam uważać z goleniem. Wreszcie mogę żyć normalnie.

jestem po leczeniu kurzajek na stopach. leczyłem je wcześniej bez żadnego efektu, może te leki w aptece są za słabe. Inni lekarze też mi za dobrze nie pomogli. po zabiegu u doktora już nie ma nic. Załatwiłem to w jeden dzień. Precz z kurzajkami!!!.

Jak na dermatologa,a wielu odwiedzałam,chyba jedyny tak szczery i konkretny.Wyjaśnił mi wszystko co chciałam, a choruję na wyprysk dłoni.Leczenie z bardzo dobrymi skutkami.Godny polecenia.

Wstydziłem się pokazać na ulicy z moim niechcianym trądzikiem.Doktor fachowo mnie zdiagnozował.Ustawił odpowiednie leczenie.Na skutki nie trzeba było czekać długo.Jestem zdrowym młodym człowiekiem Dziękuję bardzo!!!

Trafiłam do Dr z tradzikiem ropnym, bardzo rzetelnie podszedł do tematu, byłam zdziwiona na poczatku, że nie przepisał mi od razu leków, tylko wysłał mnie na badanie zębów i migdałów, powiedział, że mogą byc ropnne i przez to moze byc ropa na skórze,teraz jestem po wycięciu migdaów, a moja skóra wygląda lepiej,na samych maściach,nie muszę juz brac antybiotyków.Jestem wdzięczna dr bo jako jedyny powiedział, że moga byc winne migdały, inni tylko zdzierali ze mnie kase i dawali kolejne antybiotyki.

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Przekonał mnie do swoich metod leczenia, chociaż myslałam o nich ostrożnie. Miałam potężne guzy ropne na twarzy, teraz wszystko prawie zeszło. I jest coraz lepiej. Nadal jestem leczona ale wszyscy i tak inaczej na mnie patrzą. Dermatolog godny polecenia.