lekarz Paweł Wudarski

Pulmonolog, Internista

3,3
3,6
3,7

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem! Raz że nie przyjemny, nie mówi nic konkretnego! traktuje pacjenta z góry.. niestety wylądowałem u niego drugi raz.. czyli znaczy że za pierwszym razem mi nie pomógł. Stwierdził mi astmę oskrzelową na tle alergicznym, ale jak już zapytałem na co jestem uczulony to już mi nie potrafił odpowiedzieć i w stanie "dobrym" wypuścił mnie do domu.. tak więc jetem drugi raz, ale moim lekarzem prowadzącym jest Dr. Anna Waglowska-Dondalska. Perfekcyjny pulmonolog, mam nadzieje że ona mi pomoże, bo na Pana Wudarskiego nie ma co liczyć..

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem!

Jesli ktoś piszę inwenktywy na dr Wudarskiego to widać że jest przykładem rozgoryczonego pacjenta, który za swoją chorobę obwinia wszystkich i wszystko, zapominając często, że jeśli był/ jest palaczem to sam się do swego stanu przyczynił. W moi przypadku wizyta w szpitalu była samą przyjemnością. Personel zajął się mną kompetentnie, a dr Wudarski potrafił dokładnie wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim postawić mnie na nogi. Nigdy nie odmawiał pomocy i zawsze miał czas na rozmowę mimo tego że oddział chorób płuc jest obecnie w rozsypce ze względu na remont szpitala. Nie wiem wiem skąd biorą się opinie o nieuprzjemości lekarza. Takich specjalistów powinno być więcej. Polecam zdecydowanie. PS nikt tak sprawnie jak dr Wudarski nie robi bronchoskopii :) Pozdarwiam pana doktora i dziękuje za wszystko

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić pana Wudarskiego jako specjalistę. Szybko przyjął mnie na oddział - nie robił przy tym żadnych problemów, ba to ja zdecydowałem dokładnie kiedy mam się stawić (stan zdrowia pozwalał mi np. na załatwienie niektórych spraw osobistych przed pójściem do szpitala - a konsultacje z p. Wudarskim przed przyjęciem na oddział sprawiły, że nie obawiałem się o mój stan zdrowia). Zaznaczę też, że spotykałem w życiu różnych lekarzy i czasem nie byłem zadowolony ze sposobu traktowania pacjentów - w tym przypadku p. Wudarski jest zaprzeczeniem wszelkich negatywnych stereotypów. A jeśli ktoś sugeruje, że dostanie się na oddział musi być 'wspomagane' to na pewno nie miał styczności z p. Wudarskim.

Miałem okazję bezpośrednio korzystać z opieki lekarskiej dra Wudarskiego i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. To, że niektorzy 'doktorzy google' wiedzą lepiej jak 'leczyć' dziadka/ojca/matkę/babkę lub innego członka rodziny zakrawa na kpinę - lekarz z takim starzem pracy jak dr Wudarski i z takim doświadczeniem w moim przypadku bezproblemowo przywrócił do zdrowia. I nie mogę powiedzieć, że był niekulturalny, lub nie wykazywał zainteresowania - wręcz przeciwnie. Co więcej, fakt że można go spotkać w gabinecie, a nie gdzieś na papierosie, czy w innym budynku jest raczej zaletą - nie unika kontaktów z pacjentami, czy ich rodzinami!

Zdecydowanie nie polecam tego Pana, uważam, że nie tylko nie zasługuje na zajmowane stanowisko,ale także ludzie tacy jak Paweł Wudarski nie powinni otrzymywać dyplomu lekarza. Jest to zwykły prostak i cham, z rodziną chorego rozmawiał w pozycji półleżącej w swoim fotelu, zresztą i tak niepotrzebnie bo o stanie pacjenta nigdy nie umiał nic powiedzieć i nic dziwnego skoro czas pracy upływa mu na samotnym przesiadywaniu przed komputerem w swoim gabinecie, w związku z tym nie tylko nie przebywa z chorymi ale nawet ze swoimi współpracownikami. Nie liczy się z nikim!!! ...

Nie liczy się z nikim!!!
Bardzo zastanawiający jest fakt, iż przyjęcie każdego chorego w oddział jest obowiązkowo poprzedzone wizytą rodziny w gabinecie ordynatora. Cóż więc takiego wnosi taka wizyta?
Wygląda na to, że zajmowane stanowisko służy tylko realizacji jego własnych celów. Leczenie pacjentów go nie interesuje.
Nie potrafi zachować się ani wobec cierpienia pacjentów, ani wobec rodziny w żałobie.
Każdy z lekarzy zdaje w życiu jeden najważniejszy egzamin, do tego egzaminu staje się przed chorymi i z tego egzaminu dla pana Wudarskiego dwója na szynach!

Byłam pacjentką tego lekarza. Jestem zadowolona z wizyty u niego. Wprawdzie jego stosunek do pacjenta wydawał się być zdystansowany, ale nie wymagajmy od lekarza, żeby z każdym pacjentem się zaprzyjaźniał. Zastosowana przez niego terapia okazała się skuteczna (diagnoza lekarza pierwszego kontaktu była inna, jednakże na szczęście dostałam skierowanie do specjalisty i obecnie jest wszystko dobrze). Jeśli ktoś pisze o tym, że pan Wudarski jest nieuprzejmy, to chyba sam musiał coś złego zrobić - lekarz też człowiek i może się wkurzyć na pacjenta.

Moja przykra sytuacja życiowa (chory ojciec) trochę przypadkiem sprawiła, że natrafiłam na doktora Wudarskiego. Muszę się przyznać, że robiłam rozeznanie wśród znajomych i w Toruniu i okolicach nie ma lepszego specjalisty od chorób płuc. Nie zawiodłam się na tych opiniach - fachowa i kompetentna pomoc sprawiła, że mimo podeszłego wieku tata funkcjonuje normalnie (musiał tylko przestać palić). Na pochwałę zasługuje także pozostała część personelu oddziału chorób płuc, która naprawdę była miła i uczynna.

Z czystym sumieniem mogę polecić pana ordynatora. Jego oddział pozostawi w mojej pamięci bardzo pozytywny obraz. Zresztą pochwały należą się nie tylko panu ordynatorowi (który opiekował się mną jako lekarz podczas pobytu w szpitalu), ale także pozostałemu personelowi oddziału. Zupełnie nie rozumiem skąd te negatywne wpisy.

Pan doktor Wudarski jest wysokiej klasy fachowcem. W moim przypadku słusznie zdiagnozował chorobę i zastosował skuteczną terapię. Atmosfera w szpitalu była dobra, nie ma się do czego przyczepić. W trakcie dyżuru (oraz w godzinach pracy, kiedy nie dyżrował) doktor zawsze był dla mnie osiągalny w swoim gabinecie (lub gabinecie lekarskim), jeśli chciałem dowiedzieć się czegoś istotnego (nie miałem przypadku, żeby go nie zasatać).

Miałem okazję być pacjentem doktora Wudarskiego. Po tym jak spotkałem się ze zrozumieniem i wyleczoną chorobą nie wiedziałem jak dziękować, więc zamiast kwiatów zdecydowałem się napisać tą pozytywną opinię w internecie. Polecam pana doktora jako bardzo dobrego fachowca, dzięki któremu mogę bez znów przeszkód oddychać.