lekarz Paweł Wudarski

Pulmonolog, Internista

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem! Raz że nie przyjemny, nie mówi nic konkretnego! traktuje pacjenta z góry.. niestety wylądowałem u niego drugi raz.. czyli znaczy że za pierwszym razem mi nie pomógł. Stwierdził mi astmę oskrzelową na tle alergicznym, ale jak już zapytałem na co jestem uczulony to już mi nie potrafił odpowiedzieć i w stanie "dobrym" wypuścił mnie do domu.. tak więc jetem drugi raz, ale moim lekarzem prowadzącym jest Dr. Anna Waglowska-Dondalska. Perfekcyjny pulmonolog, mam nadzieje że ona mi pomoże, bo na Pana Wudarskiego nie ma co liczyć..

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem!

Po wizycie u tego pana po 2 dniach wiozłam pacjenta na seminaryjna.Cudem żyje.Moze powinien pan zmienic zawód Przypomn epanu.To była osoba niepełnosprawna.Za 120 zł wypada zrobic wiecej.

Bardzo wyrozumiały, potrafi dokładnie wytłumaczyć co się dzieję i jak powinno się postępować przy astmie. Polecam

Nieuprzejmy i traktujący pacjenta z góry.

Nieuprzejmy i traktujący pacjenta z góry.

Wypisany z dobrym stanem zdrowia, nastęonego dnia erka wiozła mnie do szpitala w stanie beznadziejnym

Miałem okazję być pacjentem doktora Wudarskiego. Po tym jak spotkałem się ze zrozumieniem i wyleczoną chorobą nie wiedziałem jak dziękować, więc zamiast kwiatów zdecydowałem się napisać tą pozytywną opinię w internecie. Polecam pana doktora jako bardzo dobrego fachowca, dzięki któremu mogę bez znów przeszkód oddychać.

Z czystym sumieniem mogę polecić pana ordynatora. Jego oddział pozostawi w mojej pamięci bardzo pozytywny obraz. Zresztą pochwały należą się nie tylko panu ordynatorowi (który opiekował się mną jako lekarz podczas pobytu w szpitalu), ale także pozostałemu personelowi oddziału. Zupełnie nie rozumiem skąd te negatywne wpisy.

Moja przykra sytuacja życiowa (chory ojciec) trochę przypadkiem sprawiła, że natrafiłam na doktora Wudarskiego. Muszę się przyznać, że robiłam rozeznanie wśród znajomych i w Toruniu i okolicach nie ma lepszego specjalisty od chorób płuc. Nie zawiodłam się na tych opiniach - fachowa i kompetentna pomoc sprawiła, że mimo podeszłego wieku tata funkcjonuje normalnie (musiał tylko przestać palić). Na pochwałę zasługuje także pozostała część personelu oddziału chorób płuc, która naprawdę była miła i uczynna.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić pana Wudarskiego jako specjalistę. Szybko przyjął mnie na oddział - nie robił przy tym żadnych problemów, ba to ja zdecydowałem dokładnie kiedy mam się stawić (stan zdrowia pozwalał mi np. na załatwienie niektórych spraw osobistych przed pójściem do szpitala - a konsultacje z p. Wudarskim przed przyjęciem na oddział sprawiły, że nie obawiałem się o mój stan zdrowia). Zaznaczę też, że spotykałem w życiu różnych lekarzy i czasem nie byłem zadowolony ze sposobu traktowania pacjentów - w tym przypadku p. Wudarski jest zaprzeczeniem wszelkich negatywnych stereotypów. A jeśli ktoś sugeruje, że dostanie się na oddział musi być 'wspomagane' to na pewno nie miał styczności z p. Wudarskim.

Na prawdę muszę się zgodzić z przedmówcami. Wyśmienity specjalista. Kompetentny, sympatyczny, świetny fachowiec. Bez wahania mogę go polecić wszystkim mającym problemy z płucami