lekarz Paweł Wudarski

Pulmonolog, Internista

Świetny lekarz. Chyba najlepszy specjalista pulmunolog w Toruniu, a może nawet w regionie. Bez wahania mogę polecić, bo to fachowiec pełną gębą.

Świetny lekarz. Nic dodać nic ująć. Bardzo, ale to bardzo polecam.

Świetny lekarz. Nic dodać nic ująć. Bardzo, ale to bardzo polecam.

Jesli ktoś piszę inwenktywy na dr Wudarskiego to widać że jest przykładem rozgoryczonego pacjenta, który za swoją chorobę obwinia wszystkich i wszystko, zapominając często, że jeśli był/ jest palaczem to sam się do swego stanu przyczynił. W moi przypadku wizyta w szpitalu była samą przyjemnością. Personel zajął się mną kompetentnie, a dr Wudarski potrafił dokładnie wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim postawić mnie na nogi. Nigdy nie odmawiał pomocy i zawsze miał czas na rozmowę mimo tego że oddział chorób płuc jest obecnie w rozsypce ze względu na remont szpitala. Nie wiem wiem skąd biorą się opinie o nieuprzjemości lekarza. Takich specjalistów powinno być więcej. Polecam zdecydowanie. PS nikt tak sprawnie jak dr Wudarski nie robi bronchoskopii :) Pozdarwiam pana doktora i dziękuje za wszystko

Pan doktor Wudarski jest wysokiej klasy fachowcem. W moim przypadku słusznie zdiagnozował chorobę i zastosował skuteczną terapię. Atmosfera w szpitalu była dobra, nie ma się do czego przyczepić. W trakcie dyżuru (oraz w godzinach pracy, kiedy nie dyżrował) doktor zawsze był dla mnie osiągalny w swoim gabinecie (lub gabinecie lekarskim), jeśli chciałem dowiedzieć się czegoś istotnego (nie miałem przypadku, żeby go nie zasatać).

Byłam pacjentką tego lekarza. Jestem zadowolona z wizyty u niego. Wprawdzie jego stosunek do pacjenta wydawał się być zdystansowany, ale nie wymagajmy od lekarza, żeby z każdym pacjentem się zaprzyjaźniał. Zastosowana przez niego terapia okazała się skuteczna (diagnoza lekarza pierwszego kontaktu była inna, jednakże na szczęście dostałam skierowanie do specjalisty i obecnie jest wszystko dobrze). Jeśli ktoś pisze o tym, że pan Wudarski jest nieuprzejmy, to chyba sam musiał coś złego zrobić - lekarz też człowiek i może się wkurzyć na pacjenta.

Miałem okazję bezpośrednio korzystać z opieki lekarskiej dra Wudarskiego i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. To, że niektorzy 'doktorzy google' wiedzą lepiej jak 'leczyć' dziadka/ojca/matkę/babkę lub innego członka rodziny zakrawa na kpinę - lekarz z takim starzem pracy jak dr Wudarski i z takim doświadczeniem w moim przypadku bezproblemowo przywrócił do zdrowia. I nie mogę powiedzieć, że był niekulturalny, lub nie wykazywał zainteresowania - wręcz przeciwnie. Co więcej, fakt że można go spotkać w gabinecie, a nie gdzieś na papierosie, czy w innym budynku jest raczej zaletą - nie unika kontaktów z pacjentami, czy ich rodzinami!

Zdecydowanie nie polecam tego Pana, uważam, że nie tylko nie zasługuje na zajmowane stanowisko,ale także ludzie tacy jak Paweł Wudarski nie powinni otrzymywać dyplomu lekarza. Jest to zwykły prostak i cham, z rodziną chorego rozmawiał w pozycji półleżącej w swoim fotelu, zresztą i tak niepotrzebnie bo o stanie pacjenta nigdy nie umiał nic powiedzieć i nic dziwnego skoro czas pracy upływa mu na samotnym przesiadywaniu przed komputerem w swoim gabinecie, w związku z tym nie tylko nie przebywa z chorymi ale nawet ze swoimi współpracownikami. Nie liczy się z nikim!!! ...

Nie liczy się z nikim!!!
Bardzo zastanawiający jest fakt, iż przyjęcie każdego chorego w oddział jest obowiązkowo poprzedzone wizytą rodziny w gabinecie ordynatora. Cóż więc takiego wnosi taka wizyta?
Wygląda na to, że zajmowane stanowisko służy tylko realizacji jego własnych celów. Leczenie pacjentów go nie interesuje.
Nie potrafi zachować się ani wobec cierpienia pacjentów, ani wobec rodziny w żałobie.
Każdy z lekarzy zdaje w życiu jeden najważniejszy egzamin, do tego egzaminu staje się przed chorymi i z tego egzaminu dla pana Wudarskiego dwója na szynach!

Pan doktor nie zainteresował sie pacjentem który leżał w szpitalu na sali tuż obok jego gabinetu. jego zainteresowanie wzbudziło dopiero ustanie akcji serca. po przyjeciu do szpitala nie zlecił podsawowych badań - kazał tylko czekac na badanie specjalistyczne dosc odległe w czasie. widac ze Panu doktorowi nie zalezy ani na pacjentach by ulzyc ich cierpieniu ani na pieniadzach podatników - bo chyba lepiej szybciej zdiagnozowac chorego i zaczac go leczyc niz przetrzymywac go tygodniami w szpitalu czekajac na zgon. do tego wszystkiego ten pan jest bardzo nie uprzejmy i po prostu nie wychowany. to ze jest sie ordynatorem nie zwalnia z obowiazku szanowania swoich pacjentów i ich rodzin.

Nie potrafił zdiagnozować u pacjenta choroby. Jest zdecydowanie nieuprzejmy. Nie posiada żadnych zdolności interpersonalnych potrzebnych w pracy lekarza. Może gdy pacjent leczy się u niego prywatnie lub wręczy mu kopertę jest lepiej. Typowy relikt PRL a nie żaden humanista.

Pan doktor Wudarski jest z całą pewnością jednym z lepszych (jak nie najlepszym) specjalistą od płuc w Toruniu. Jego doświadczenie widać w sposobie podejścia do pacjenta - indywidualne podejście do problemu jest z całą pewnością atutem. Na koniec tylko dodam, że jego leczenie przyniosło pozytywny skutek. Polecam go z całą odpowiedzialnością.