lekarz Paweł Wudarski

Pulmonolog, Internista

Pan doktor jest znakomitym specjalistą. Uprzejmym i kompetentnym. Wprawdzie mógł poświęcić mojej osobie trochę więcej czasu, jednak zważywszy na fakt ilości pacjentów wydaje się to usprawiedliwione. Jeśli ktoś ma problemy z płucami - polecam odwiedzenie doktora Wudarskiego.

Trzeba powiedzieć, że pan doktor jest znakomitym specjalistą z ogromnym doświadczeniem klinicznym. Widać to przede wszystkim w stosunku do pacjenta oraz w profesjonalnej diagnozie. Warto podkreślić,że nie znosi palaczy-jest to zrozumiałe,gdyż w przypadku nieprzestrzegania zakazu palenia nie tylko jego sposoby leczenia chorób płuc są nieskuteczne.

Miałem przyjemność być u Pana ordynatora w szpitalu. I muszę powiedzieć, że pobyt był dla mnie zaprzeczeniem wszelkich negatywnych opinii o polskiej służbie zdrowia. Poza kompetencją i fachowością Pana ordynatora na pochwałę zasługuje również reszta personelu (szczególnie pielęgniarki). Jeśli ktoś pisze inaczej, to śmiem twierdzić, że kłamie.

Kompetentny, miły i sympatyczny. W trakcie wizyty szybko i profesjonalnie dokonał diagnozy, a zaproponowane leczenie okazało się skuteczne. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bez problemu poleciłbym wszystkim innym. Co najważniejsze przyjmuje publicznie (tj. nie trzeba było płacić).

chamski, beszczelny, niekompetentny, boi się odpowiedzialności, wypisał ze szpitala pacjenta niezdiagnozowanego, nie zrobił biopsji bo jak domniemuje nie potrafi, odradzam

niezbyt poważnie podchodzi do pacjenta, raczej zarabia niż leczy

niezbyt poważnie podchodzi do pacjenta, raczej zarabia niż leczy

To prawdziwy lekarz-humanista w antycznym rozumieniu tego słowa. Antycznym - nie bo lubi antyki, ale ze jest wierny przysiedze Hipokratesa i kocha ludzi. Kocha im pomagac. To czlowiek nietuzinkowy - wiem, co mowie