Lekarze Pediatra

Ewa Chrałowicz

FAM – MED
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Maria Masternak-Piechula

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

lekarz Krystyna Baś-Łyszkowska

Al. Włókniarzy 240A m. 15
90-556 Łódź

Najlepszy lekarz na świecie, nie bagatelizuje nawet najmniejszej przypadłości, wysłucha, podpowie, zastanowi się 10 razy zanim przepisze jakiś lek... Wszystko opiera się na badaniach a nie na "oko" , jesteśmy zachwyceni podejściem Pani doktor, rzadko można spotkać w tych czasach lekarza z powołania i takim sercem do dzieci❤️
Opinia dodana przez: paulina

Bożena Poteraj-Kubicka

Rezedowa 95
54-515 Wrocław

Mojego synka wyciągnęła z ciężkiej sepsy, a córeczka idąc na wizytę przesyła pani doktor buziaczki. Polecam!! kompetentna i rzeczowa, bardzo dokładnie bada dziecko i zwraca uwagę niemal na wszystko.

lekarz Małgorzata Soboń

Targowa 6
62-045 Pniewy

Kompleksowo podchodzi do tematu leczenia dziecka, nie wlicza z wydawanych skierowań do innych specjalistów, jeśli czegoś nie jest pewna to nie waha się skierować do odpowiedniego specjalisty. Nie oszukuje. Jest delikatna w podejściu do małego (i dużego też ;-)) pacjenta. Poświęca czas i dokładnie tłumaczy co dziecku dolega i dlaczego zapisuje takie a nie inne leki. Wiem również dobrze, że mogę być spokojna, bo w przypadku nagłej potrzeby przyjedzie do ...

lekarz Edyta Tomaszewska

11 Listopada
05-816 Reguły

Świetne podejście do dzieci, corka dala sie przebadac niemalze bezproblemowo, co bylo problemem w kontaktach z innymi lekarazmi, do tego zdroworozsadkowe podejście i pelna infomacja - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Violetta Woś-Stępczak

Neonatolog, Pediatra

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

lekarz Jacek Gołębiewski

ul. Polanki 101/2
80-302 Gdańsk

Znakomita Pani doktor,świetny kontakt,bardzo miła.Potrafi wysłuchać doradzić i zbadać od stóp do głów.POLECAM
Śmiało można powiedzieć że to prawdziwy lekarz z powołania z olbrzymią wiedzą. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Otacza nas kompleksową opieką już od lat. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor.
Opinia dodana przez: E

lekarz Magdalena Stelmach

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Jolanta Kozłowska

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Bardzo uprzejma i miła lekarka, moja córeczka bardzo lubi do niej chodzić. Poświęca dziecku naprawdę dużo czasu, żeby dokładnie ocenić stan zdrowia, potrafi nawet zadzwonić do domu, żeby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Oby jak najwięcej takich lekarzy, polecam wszystkim rodzicom:)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet
Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4
41-922 Radzionków

Lekarz z powołania! Pani Doktor jest ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Przeprowadza dokładny wywiad oraz dokładnie ogląda i bada dziecko. W razie potrzeby wysyła na dodatkowe badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i z całego serca POLECAM Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Helena

Ilona Pawełczak

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Grażyna Zadrozińska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz wart polecenia, wie co robi. Wszystko bardzo precyzyjnie tłumaczy ta temat choroby. Na prawdę polecan

lekarz Krystyna Michalak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobra pani doktor. Prowadzi dwoje moich dzieci. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Wnika w problem,szuka rozwiązań. Zna pacjentów.Szczerze polecam. Emilia-mama Klaudii i Adama

lekarz Kazimierz Cybulski

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Znakomity lekarz , fachowiec w dziedzinie pediatrii jakich naprawdę mało , bardzo cierpliwy , konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu. Dzieli się swoją wiedzą na temat choroby bardzo zrozumiale , a nie książkowymi epitetami. Polecam bardzo.

lekarz Anna Karasińska-Maczuga

Neonatolog, Pediatra

Sądowa 4
78-200 Białogard

Zawsze wita z uśmiechem, zapyta co się dzieje, potrafi zażartować, stwarza przyjazną atmosferę, ma super podejście do dzieci! Nie faszeruje na silę antybiotykami i nie zapisuje leków z górnej półki tylko te sprawdzone "babciowe". Super kobieta a moje dzieci nie maja oporów, żeby chodzić do lekarza:)