2,9

Myślę, że kompetencje Pana Doktora nie pozostawiają nic do życzenia. Już na pierwszy rzut oka widać, że Pan Doktor wie o czym mówi i nie szuka ,,po omacku" przyczyny, jak większość lekarzy, z którymi ostatnio miałam przyjemność.. Konkretny, działa szybko, kieruje na odpowiednie badania. Gastroskopia przeprowadzona bezboleśnie i bez wielkich nieprzyjemności, co wg zasłyszanych historii chyba jest sporym wyczynem dla lekarzy. Doktor nie użala się nad pacjentem ani nie głaszcze po główce, ale chyba nie po to idziemy do lekarza? :) Wystarczy uszanować jego czas i nie być mądrzejszym od specjalisty, skoro nie skończyło się medycyny;)

Polecam lekarza dr Piotra Banacha. Znam go już ok 10 lat. Chodzę z dzieckiem do dr. Dietę stosujemy cały czas. P dr nigdy nie był dla nie nie miły. Na samym początku wszystko wytłumaczył. Teraz nie ma co tłumaczyć bo dieta musi być dożywotnia. Wyniki mamy bdb. Lekarz na dzień dzisiejszy nawet żartuje z nami na wizycie. Ochrzani np za wagę ale moim zdaniem powinien przy nadwadze. Powie o plusach zdrowego odżywiania i Sportu. Polecam jako specjalistę dla dziecka.

Jeżeli chodzi o kompetencje zawodowe to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta to jak najbardziej nie polecam. Zmanierowanie pana doktora pod kątem umówionych godzin wizyt może i jest uzasadnione - podejrzewam, że niepunktualność pacjentów może być frustrująca, ale to nie powód do lekceważącego podejścia i odgrywania się na pacjencie (w tym przypadku na dziecku). Przyczyny spóźnień mogą być różne, zawinione, ale też niezależne od środków, które podejmujemy, aby być na czas - szczególnie to dotyczy "małych" pacjentów. Ten brak wyrozumiałości tak na prawdę odbija się na dzieciach, bo to one mają problem ze zdrowiem, a nie rodzic. Ja dzisiaj właśnie byłem w takiej sytuacji, gdzie winowajcą akurat było laboratorium, które na czas nie dostarczyło wyników badań krwi dziecka i stąd to całe zamieszanie - ale to pominę. Spóźniliśmy się i chciałem wytłumaczyć czym to było spowodowane. Doktor Banach uciął moją wypowiedź i stwierdził: "Teraz będziecie czekać". No więc czekaliśmy.... ponad godzinę. W konsekwencji wobec tego, że kolejni pacjenci (było ich w sumie pięcioro) byli przyjmowani przez ten czas (w końcu przybyli na umówioną godzinę), ani żadnej informacji od lekarza (chociaż za każdym razem nas widział, że cierpliwie czekamy, aż dostąpimy zaszczytu i wezwie nas do gabinetu), kiedy i czy w ogóle skończy się "nasza kara" za spóźnienie - wróciłem z głodnym dzieckiem do domu. Cóż mogę dodać w tej kwestii - gdybym chciał się zachować jak rzeczony lekarz, to za to, jak zostaliśmy potraktowani, pozostało by mi jemu życzyć, aby jego najmłodsi członkowie rodziny również doświadczali takiego samego (ani lepszego, ani gorszego) traktowania przez życie kiedy będą w potrzebie. Ale czy odgrywanie się na "Bogu ducha winnych" ludziach ma w ogóle sens...?

Mimo nie zdiagnozowania choroby, bardzo mi pomógł. Widać było że chce abym wyzdrowiala, i kazał iść do dobrych innych lekarzy z prośbą o pomoc

Lekarz z charakteru bardzo specyficzny, ale z pewnością dobry specjalista, empatyczny, z dobrym podejściem do dzieci, wszystko spokojnie tłumaczy i odpowiada na pytania ...mieliśmy okazję poznać go również z tej "drugiej " strony ale to akurat wynikło ze zwyczajnego nieporozumienia. Generalnie wyszło nam na dobre stosowanie diety, na którą doktor tak naciska zamiast faszerować dziecko lekami. Także złego słowa nie powiem

Nie polecam. Może i Pan dr jest dobrym lekarzem ( o czym nie miałam się szansy przekonać), ale człowiekiem już niekoniecznie... sytuacja miała miejsce dzisiaj. Byliśmy umówieni na 16.20, jechaliśmy z 2-miesięcznym i dwuletnim synkiem z Wejherowa. Spóźniliśmy się dokładnie 8 minut gdyż nie mogliśmy znaleźć miejsca postojowego, doktor znając nasza sytuacje nie przyjął nas. Jak można być tak mało empatycznym człowiekiem. Jesteśmy z mężem w szoku, ze tacy lekarze przyjmują prywatnie. Wstyd Panie doktorze, oby Pana nikt w ten sposób nie potraktował.

Lekarz beznadziejny- traktuje rodziców i pacjenta jak intruza, niemiły, podważa zdanie innych lekarzy, wyniki badań: "to nie jest dla mnie diagnostyczne" "co oni to wypisują", "proszę wrócić skąd przyszliście". Miałam nawet okazję słyszeć jak wykrzykuje do ojca dziecka korytarzu "wracajcie do tej co dała skierowanie- teraz każdy lekarz potrafi leczyć helicobacter" nie zważając na to że nie mówi tego normalnie tylko krzyczy na cały głos...

Nie wiem skąd te zarzuty pod adresem Dr Banacha chyba po prostu nikt nie będzie się cackał jeśli się jedzie do najlepszego specjalisty i się jeszcze spóźnia ludzie czekają do niego w kolejce po pół roku. Pan Doktor jest przesympatyczny fakt ale nie o to tu chodzi jest rzeczowy a przede wszystkim leczy wiec proszę szanować jego czas. Polecam Dr Banacha bo to najlepszy lekarz z jaki leczył moje dziecko specjalista.

Również jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byłam z córką na NFZ, Pan doktor uprzejmy, życzliwy, kompetentny, z fajnym podejściem do małego dziecka. Słuchający rodzica i odpowiadający na pytania/ tlumaczacy wszystkie niejasności,co teraz jest rzadkością wśród lekarzy. Ogromny plus i polecam.

A ja jestem zadowolona z tego lekarza. Nie pieści się, jest konkretny, uśmiechnięty, wrażliwy na niekompetencję i nieprzestrzeganie zasad...ale to chyba zaleta. Dieta w problemach gastrycznych to podstawa wiec nie rozumiem niektórych zarzutów. Do lekarza idę po poradę a nie po to żeby ktoś się do mnie przez zapłacone 20 minut podlizywał...zdecydowanie polecam tego lekarza.