2,9

Potwierdzają inne opinie, bardziej z powołania nadaje się na księdza niż lekarza. Moja pierwsza wizyta z synkiem i czułam się jak intruz, który przeszkadza w rozmyślaniach o nie wiadomo czym. Zdecydowanie polecam....poszukać innego specjalisty. To już nie te czasy, że brało się co było.

Dobrze zdiagnozował dziecko. Ja polecam, ponieważ nam pomógł, chociaż rzeczywiście niełatwy w obyciu.

Byłam u tego lekarza zarówno prywatnie jak i państwowo. Stanowczo odradzam wizyte. Lekarz nastawiony typowo na pieniądze. Wizyty trwaja po 5 min max! Jest zaślepiony jedna chorobą która stwieredza chyba u wszytkich a okazalo sie ze dziecko nie ma cieliakli tylko guza w brzuchu czego on nie umial stwierdzić przez 3,5 roku leczenia !!!

przyjęcie szybkie, zdawkowe, bez wgłębiania w temat, żadnych badań dodatkowych poza tymi które zlecił mój lekarz

Masakra, wizyty trwały po 3 minuty, nic nie tłumaczył, wymądrzał sie a ja miałam wrażenie ze jestem intruzem pytajacym o głupoty. Sam gada durne wierszyki i myśli że jest zabawny, A jego wygląd -jakby sie urwał z koncertu heavy metalowego. Nie rozpoznał typowej celikli i to ma byc gastrolog?

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami - tylko naciska na dietę, od razu wykluczył alergię pokarmową (chociaż wiele na nią wskazywało) i tylko "pchał" tabletki w dziecko.

Z takim lekarzem to się jeszcze nie spotkałam.Każda wizyta 5 min max.Dieta, dieta jak nie skutkowała to wtedy tabletki.Rozkapryszony, niemiły czasami robił wrażenie niezastąpionego.

Pierwsza wizyta z kompletem badan juz wykonanych trwała moze 10 minut i wyszlismy z gabinetu ze skierowaniem na badanie wykonane juz dwukrotnie. Nastepna wizyta trwała moze 3 minuty i wyszlismy z dietą "na wszytko" i skierowaniem na jedno badanie. Po miesiacy nastepna 3 minutowa wizyta i kontynować dietę... i tak przez kolejne miesiące a dziecko nadal cierpiało i popray nie było żadnej. Jak zadawałam pytanie to nie był łaskaw nawet odpowiedzieć - czasami pielegniarka sie litowała i odpowiadała za niego. Ja wiem że pewnie zadawalam pytanie takie sama jak setka innych matek ale czy to zwalnialo go od udzielenia odpowiedzi???

wspaniały lekarz leczył moje dwoje dzieci dzisiaj córka jest już matka dużo pomógł synowi wspaniałe podejscie do dzieci polecam wszystkim matkom ktore maja problemy y trawieniem moje dzieci maja zespół złego wchłaniania