lekarz Piotr Barcikowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie, lekarz bardzo niemiły już od początku wizyty, jakby był tam za karę. A po stwierdzeniu, że przez moją ilość tłuszczu to on nic nie widzi to już zdebialam, bo wcale nie jestem otyłą osobą. Jak pan nie ogarnia usg prenatalnego to prosze go nie robic i nie ranić ani obrażać kolejnych kobiet. Człowiek bardzo niekompetentny, zamiast dać skierowanie na ponowienie badania jak dziecko podrośnie, to wysyła na patologię ciąży bo tak najłatwiej, a to wcale nie jest miłe doświadczenie. Nie polecam!

Polecam lekarza. Wizyta kontrolna byla krótka, ale lekarz uprzejmie i cierpliwie odpowiedział na wszystkie zadane pytania.

Dawno nie spotkałam tak uprzejmego lekarza. Wszystko wytłumaczył rozrysował na kartce, doradził. Polecam

Leczę się u doktora Barcikowskiego około 18 lat i nigdy się nie zawiodłam ,diagnozy trafne i szybko wyleczone. Oby tak dalej.

Rewelacyjny lekarz! Po wielu nieprzyjemnych wizytach dr Barcikowski przywrócił mi wiarę, że są ginekolodzy, którym zależy na pacjentkach. Całą wizytę czułam się profesjonalnie zaopiekowana. Badania przeprowadzał bardzo delikatnie, w wyczerpujący i przystępny sposób odpowiadał na pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Szczegółowo omówił ze mną rodzaje antykoncepcji, wraz z ich plusami i minusami, dzięki czemu mogłam bardzo świadomie podjąć decyzję o doborze jednej z nich. Podczas drugiej wizyty zabieg wprowadzenia wkładki domacicznej przeprowadził z ogromną dbałością o mój komfort. To były długie poszukiwania, ale w końcu znalazłam swojego lekarza, któremu ufam i u którego czuję się bezpiecznie. Dziękuję :)

Nie mam zastrzeżeń :) Lekarz kompetentny, uprzejmy, holistycznie podszedł do problemu, z którym się zgłosiłam. Badanie zostało wykonane bez pośpiechu.

Z uwagi na termin, który mnie interesował wolne miejsca w Lux Medzie były tylko do dr. Barcikowskiego. Po przeczytaniu poniższych opinii szłam na wizytę trochę z duszą na ramieniu. Zupełnie niepotrzebnie. Byłam na USG ciąży, pan doktor wszystko pokazywał na monitorze i tłumaczył, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Poinformował mnie o możliwości dodatkowych badań. Wizyta przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Weszłam punktualnie bez żadnych opóźnień. Wizytę oceniam na 5+

Jestem bardzo zadowolona. Doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, miły i pełen empatii. Tłumaczy badanie i bada piersi (co u innych mi się nie zdarzyło) i jeszcze sprawdza czy sama robisz to dobrze. Przypomina o USG piersi i zawsze dokładnie tłumaczy przebieg USG. Widać, że się na tym zna. Na wizycie zawsze jest czas jeśli ma się dodatkowe pytania, a nie jak "na taśmie". Chodzę do niego na wizyty kontrolne od 3 lat do Corfamedu. Polecam!!

Nie polecam, szczególnie kobietom w ciąży (i szczególnie pierwszej). Lekarz na pierwszej wizycie zestresował mnie i wystraszył. Mało co wytłumaczył, wyszłam z gabinetu wiedząc tyle ile przed wizytą. Okropne doświadczenie.

Okropne doświadczenie.

Byłam pierwszy raz na wizycie u dr Barcikowskiego (trafiłam przez przypadek) i już wiem, że znalazłam odpowiedniego ginekologa. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Doktor był bardzo rzeczowy, dokładny i delikatnie wykonywał badanie, zarówno wziernikiem jak i usg. Na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź. Czułam się zrozumiana i zaopiekowania jako pacjent.