lekarz Piotr Barcikowski

3,6
3,9
3,6
3,7

Prowodzę już drugą ciążę u pana doktora z odstępem 7lat.Mam do niego ogromne zaufanie, jest kompetentny ,sympatyczny i delikatny. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentki i zawsze wszystko wyjaśni i odpowie na pytania. Nie jest może zbyt rozmowny ale mam wrażenie że jest po prostu trochę wstydliwy jednak z biegiem lat to się zmienia. Najważniejsze ze jest dobry w tym co robi. Najlepszy ginekolog jakiego znam.

U doktora byłam dwukrotnie( tak się trafiło,że nie było mojego prowadzącego). Zdystansowany, raczej chłodny, jednak uprzejmy. W kwestii badania piersi- jedna pani miała obiekcje- zapewne zasłyszała,że"każdy" dobry lekarz przeprowadza badanie palpacyjne..nie jest to jednak prawdą, skuteczność tego badania jest niewielka, a wykrywalność tylko w przypadku dużych zmian.Polecam usg/mammografię.

Uważam że ten lekarz jest bardzo dobry, poświęca odpowiednią ilość czasu i wszystko dokładnie tłumaczy a przy tym jest bardzo uprzejmy. Nie zawiodłam się na nim.

cena zawiera badanie USG.Lekarz jest kompetentny,delikatny, wyjaśnia wszelkie wątpliwości,odpowiada na wszystkie pytania.Polecam!

najlepszy z najlepszych, prowadził mi ciaze i to bylo wspaniale doswiadczenie i tak fachowa opieka, ze zycze innym takim cudownych 9 miesiecy pelnych rzetelnych informacji i nietuzinkowego traktowania pacjenta

Najlepszy fachowiec jakiego spotkałam. Miły, spokojny, konkretny, zawsze odpowiada na pytania, nawet te najbardziej błahe, zawsze dostępny - podaje nr tel. komórkowego. Nie kieruje na niepotrzebne, drogie badania, gdy nie widzi nic niepokojącego. I przede wszystkim godny zaufania. Polecam!!!

Dr Barcikowski jest trochę mało rozmowny i czasami trzeba 'pociągnąć Go za język', ale najważniejsze, że jest dobrym specjalistą, a przy tym bardzo delikatnym.

Moja ocena mówi sama za siebie

Moja ocena mówi sama za siebie

PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ I WMAWIAŁ MI ŻE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO DAWNA -MASAKRA CO CZLOWIEK PRZEŻYWAŁ!!! OSTATNIO SPOTKAŁAM DWIE KOLEŻANKI JEDNEJ MÓWIL ZE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO TEŻ MASE STRASZNYCH CHORÓB A DRUGIEJ ZAKOMUNIKOWAŁ, ŻE MĄŻ JĄ ZDRADZIŁ BO NA JEGO OKO MA CHLAMEDIE.PO ODEBRANIU WYNIKU OKAZAŁO SIĘ ZE WYNIK BYŁ UJEMNY, TYLKO, ŻE MAŁZEŃSTWO OMAL SIĘ PRZEZ NIEGO NIE ROZPADŁO!!

BARDZO DOBRY LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I MOGĘ GO POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM

BARDZO DOBRY LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I MOGĘ GO POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM