lek. dent. Piotr Biernikiewicz

3,4
3,6

Niewątpliwie jest to najtańszy i najszybszy stomatolog we Wrocławiu co niestety skutkuje tym, że później trzeba wydać 10x więcej na sprzątanie po nim bałaganu. Zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na droższego dentystę i lepszy rydz nisz nic. Z pewnością również na te milion osób, które dr. przyjmuje tygodniowo znajdzie się kilka zadowolonych. Jednak ja dzięki tym praktykom póki co skończyłam z rachunkiem na 1000 zł i nie jest to jeszcze ostateczna kwota. Przez pośpiech Pana doktora musiałam usunąć 6tkę w której z dnia na dzień zrobił się gigantyczny stan zapalny ponieważ kanał został źle oczyszczony- ból nie do opisania. To było 3 tygodnie temu, dzisiaj boli mnie kolejny ząb i na zdjęciu wychodzi, że w kolejnych dwóch zębach leczonych kanałowo u Pana doktora jeden jest do wyrwania ponieważ przez stan zapalny, który powstał przez złe oczyszczenie kanału jest 10% szans na jego uratowanie, drugi ząb do ponownego leczenia ponieważ tym razem został przeleczony za bardzo i materiał jest aż w kości, przy czym nie ma gwarancji na to, że uda się go do końca usunąć. Dzięki Bogu to "tylko" 3 kanały w innym wypadku zostałabym pewnie z 4 zębami na krzyż jeszcze przed trzydziestką. Nikomu nie życzę bólu przez który nie da się zmrużyć oka w nocy i żadne środki przeciwbólowe nie pomagają, nie życzę również brakujących zębów i perspektywy wstawiania implantów co niestety jest koniecznością. Pamiętajcie by nigdy nie zgadzać się na leczenia kanałowe bez zdjęcia rtg.

Szybko, tanio i nigdy więcej. Co z tego że za wizytę zapłacicie 100zl skoro do jednego zęba trzeba podchodzic 3 razy. Miałem robione u Pana doktora kilka zębów i z każdym było coś nie tak. Postanowiłem napisać opinię po ponad pół roku od ostatniej wizyty, ponieważ skutki "leczenia" odczuwam do dzisiaj i zapowiada się kolejne leczenie, ale już u innego specjalisty. Miałem dziurkę w górnej 4 na łączeniu z 5 - doktor rozwiercił da zęby, po czym zaplombowal tak, że z dwóch zębów powstał jeden. Tak, Pan doktor jedna plombą połączył dwa zęby. Po miesiącu znowu zacząłem odczuwać że w tym samym miejscu zaczyna pojawiać się ta sama dziura, a plomba się kruszy. Obecnie bolą mnie już dwa zęby, a nie jeden i szukam nowego dentysty. Niskie ceny kuszą, ale finalnie nie warto.

Ten dentysta jest OKROPNY! Byłam u niego dwa razy, za pierwszym razem aby przygotować zęba do kanałówki. Pierwsze wrażenie - bardzo szybki dentysta. Wiercił może 3 minuty (a co najmniej drugie trzy namawiał mnie wcześniej na znieczulenie, choć nigdy nie biorę), nie oczyścił dobrze zęba (który był zamknięty fleczerem z watą) - wwiercił się z rozpędu w watę, wiertło mu odskoczyło i ukłuło w język. Był wielce zdziwiony. Potem założył truciznę. Po niedługim czasie cały ząb i szczęka bolały mnie jak cholera. Poszłam do niego drugi raz - sam stwierdził, że pewnie z pośpiechu nałożył za dużo trucizny i podtruł kość. Oczyścił zęba, ale kiedy zaciskałam szczękę, bardzo mnie bolało - i teraz nastąpił HORROR (!!!) - piłował mi zęba, kazał zaciskać i pytał czy boli. Kiedy wreszcie przestało i zobaczyłam co się stało z moim zębem, popłakałam się. Spiłował mi całą koronę zęba na płasko. Nigdy do niego już nie pójdę, kiedy pokazałam zniszczonego zęba innej dentystce, złapała się za głowę. Nie rozumiem skąd ten pan ma tyle pozytywnych opinii, może nie każdy miał takie doświadczenia jak ja, ale raczej każdy mógł doświadczyć jego "pośpiechu", braku staranności, czy nawet braku rękawiczek (ciekawe czy po mnie wpychał te same palce w usta komuś innemu). Nie polecam, chyba już państwowa stomatologia jest lepsza.

Pan Piotr zrobił mi plombę w tylnym zębie w tak niedokładny sposób, że po miesiącu inny stomatolog musiał mi ją wymienić, gdyż została szczelina na łączeniu. Już podczas wizyty odniosłem wrażenie, że wszystko robi w pośpiechu i byle jak. Cena była niewielka, ale i tak nie warto.

Lekarz ktorego mozna nazwac aniolem ma dla wszystkich czas i cierpliwosc zawsze stara sie znalezc wyjscie z kazdego problemu jest bardzo sympatyczny i mily a na fotelu zapomina sie o bolu.

Polecam. Pan doktor leczy szybko kompleksowo i niedrogo. Jest bardzo miły dla pacjenta i dba o jego komfort

jest miły,sympatyczny,leczy ekspresowo nie stresując pacjenta a przede wszystkim na jednej wizycie parę ząbków i tanioo!!nie wszystkich stać na drogich stomatologów-dziękuję za to że taki człowiek się uchował

Najtańszy stomatolog w mieście i zarazem najgorszy, odradzam, brak czasu dla pacjenta, szybkość, niestaranność i brak profesjonalizmu. W życiu nie widziałem tyle ludzi na poczekalni, a wizyty 10 minutowe przy tym każdy może przyjść i się wepchać komuś w kolejkę, brak poszanowania dla siebie i dla ludzi, szczerze odradzam - tanio znaczy wypadające plomby i powtórne leczenie kanałówki, ceny za niskie, ale cóż się dziwić skoro dentysta jest marny, to ceny mówią same za siebie. Zastanawia mnie, czy ten dentysta, aby ma dyplom potwierdzający, czy jest na pewno stomatologiem - tragedia - jak najdalej od takiego dentysty

Wyleczyłam u niego wszystkie zęby (kilka do wyrwania, kilka leczeniem kanałowym i kilka zwykłych plomb) i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Miły i kompetentny. Z bólem zęba można przyjść w każdej chwili gdy gabinet jest otwarty i zawsze znajdzie się dla takiej osoby miejsce. Niestety, to jest też minus bo automatycznie kolejka oczekujących na poczekalni wydłuża się. Faktycznie pracuje szybko, ale nie odniosłam wrażenia, żeby był niedokładny (w odniesieniu do wcześniejszego komentarza). Zawsze odpowie na pytania, ale sam z siebie rzadko zagłębia się w tłumaczenia metody leczenia.

Ja juz kilkakrotnie leczylm zeby u tego dentysty i jestem bardzo zadowolona-zeby sa wwleczone dobrze,nigdy nie zdarzyly sie zadne powiklania.Lekarz jest bardzo wprawny,powiedzialabym profesjonalny i zawsze polecam go moim znajomym.Co do cen za usługi to uwazam ,ze sa umiarkowane.