lek. dent. Piotr Biernikiewicz

Najtańszy stomatolog w mieście i zarazem najgorszy, odradzam, brak czasu dla pacjenta, szybkość, niestaranność i brak profesjonalizmu. W życiu nie widziałem tyle ludzi na poczekalni, a wizyty 10 minutowe przy tym każdy może przyjść i się wepchać komuś w kolejkę, brak poszanowania dla siebie i dla ludzi, szczerze odradzam - tanio znaczy wypadające plomby i powtórne leczenie kanałówki, ceny za niskie, ale cóż się dziwić skoro dentysta jest marny, to ceny mówią same za siebie. Zastanawia mnie, czy ten dentysta, aby ma dyplom potwierdzający, czy jest na pewno stomatologiem - tragedia - jak najdalej od takiego dentysty

Lekarz ktorego mozna nazwac aniolem ma dla wszystkich czas i cierpliwosc zawsze stara sie znalezc wyjscie z kazdego problemu jest bardzo sympatyczny i mily a na fotelu zapomina sie o bolu.

Dobry lekarz,moja mama leczy się u niego jeszcze od czasu Gwareckiej.Ja też zaczęłam i jestem zadowolona. Mama nosi protezkę zrobioną u Pana Piotra,ja narazie tylko leczę, ale jak będzie trzeba to poważniejszą pracę też zrobie u doktora.Polecam

Ja juz kilkakrotnie leczylm zeby u tego dentysty i jestem bardzo zadowolona-zeby sa wwleczone dobrze,nigdy nie zdarzyly sie zadne powiklania.Lekarz jest bardzo wprawny,powiedzialabym profesjonalny i zawsze polecam go moim znajomym.Co do cen za usługi to uwazam ,ze sa umiarkowane.

To bardzo dobry lekarz,specjalista,fachowiec. Przy tym niezwykle miły i serdeczny człowiek. Swoim zachowaniem wzbudza zaufanie pacjenta. U tego lekarza badanie jest całkowicie bezbolesne, a ewentualny stres zredukowny do minimum.

Witam. Jakś czas temu wystawiłam pozytywną opinię temu dentyście jednak po ponad pół roku jestem w stanie rzetelniej ocenić skutki. Lekarz ten nie doczyścił mi dobrze zęba przez co miałam powazny proble3m zapalny ponadto na prześwietleniu innego zęba okazało się że zaplomboweał mi srebrną starą. Podobało mi sie że szybko i tanio ale z czasem okazało się też że niedokładnie. W życiu nie poszłabym kolejny raz do tego lekarza - tymbardziej na jakiekolwiek reklamacje. ODRADZAM tego lekarza

Wyleczyłam u niego wszystkie zęby (kilka do wyrwania, kilka leczeniem kanałowym i kilka zwykłych plomb) i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Miły i kompetentny. Z bólem zęba można przyjść w każdej chwili gdy gabinet jest otwarty i zawsze znajdzie się dla takiej osoby miejsce. Niestety, to jest też minus bo automatycznie kolejka oczekujących na poczekalni wydłuża się. Faktycznie pracuje szybko, ale nie odniosłam wrażenia, żeby był niedokładny (w odniesieniu do wcześniejszego komentarza). Zawsze odpowie na pytania, ale sam z siebie rzadko zagłębia się w tłumaczenia metody leczenia.

Ten dentysta jest OKROPNY! Byłam u niego dwa razy, za pierwszym razem aby przygotować zęba do kanałówki. Pierwsze wrażenie - bardzo szybki dentysta. Wiercił może 3 minuty (a co najmniej drugie trzy namawiał mnie wcześniej na znieczulenie, choć nigdy nie biorę), nie oczyścił dobrze zęba (który był zamknięty fleczerem z watą) - wwiercił się z rozpędu w watę, wiertło mu odskoczyło i ukłuło w język. Był wielce zdziwiony. Potem założył truciznę. Po niedługim czasie cały ząb i szczęka bolały mnie jak cholera. Poszłam do niego drugi raz - sam stwierdził, że pewnie z pośpiechu nałożył za dużo trucizny i podtruł kość. Oczyścił zęba, ale kiedy zaciskałam szczękę, bardzo mnie bolało - i teraz nastąpił HORROR (!!!) - piłował mi zęba, kazał zaciskać i pytał czy boli. Kiedy wreszcie przestało i zobaczyłam co się stało z moim zębem, popłakałam się. Spiłował mi całą koronę zęba na płasko. Nigdy do niego już nie pójdę, kiedy pokazałam zniszczonego zęba innej dentystce, złapała się za głowę. Nie rozumiem skąd ten pan ma tyle pozytywnych opinii, może nie każdy miał takie doświadczenia jak ja, ale raczej każdy mógł doświadczyć jego "pośpiechu", braku staranności, czy nawet braku rękawiczek (ciekawe czy po mnie wpychał te same palce w usta komuś innemu). Nie polecam, chyba już państwowa stomatologia jest lepsza.

Polecam!!!! bardzo dobry Stomatolog!! poleciła mi koleżanka Pana Doktora i teraz już będę leczyć się tylko u niego!!!

Polecam!!!!
bardzo dobry Stomatolog!!
poleciła mi koleżanka Pana Doktora i teraz już będę leczyć się tylko u niego!!!

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! DENTALZONE ul.Krucza 80 Uprzejmy! Niedrogi!! KOMPETENTNY !!!