lekarz Piotr Bierżyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,6

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdej kobiecie, która borykała się z wizytami u różnych "specjalistów ". Bardzo dokładny, ogromna wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim trafna diagnoza i fachowa pomoc. Zawsze wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania, nie zostawia samej sobie zwłaszcza w tych trudnych sytuacjach można na niego liczyć. POLECAM

Z całego stracą mogę polecić Pana Piotra. Wytłumaczył wszystko ( aż nadto). Bardzo przyjazny, godny zaufania. Ciesze się, ze miałam możliwość i trafiłam na tego lekarza.

Podzielam poniższe pozytywne opinie. Doktor Bierżyński - świetny specjalista !W mojej ocenie-serdeczny, sympatyczny człowiek. Jest lekarzem godnym zaufania i szacunku. Fachowo odpowiada na pytania, kompetentny. Zdecydowanie polecam i dziękuję za pomoc

Ten lekarz jest wysoce niekompetentny .Będąc na wizycie u niego doświadczyłam niegrzeczniego zachowania z jego strony gdyż podwazylam jego opinie na temat antykoncepcji.Mysle że on się nie nadaje do leczenia kobiet tylko powinien pracować w polu na roli buraki sadzic

Korzystam z usług doktora od 15 lat. Prowadził ciażę, odbierał poród ( przypadek, akurat miał dyżur) leczył z różnych dolegliwości. poważniejszych i błahych i zawsze czułam sie w " dobrych rękach" wszystkie dolegliwości leczone do konca , wytłumaczony problem zawsze konczy wizyte " czy wszystko jasne? są pytania? " i zawsze ma czas wytłumaczyć dokładnie . ja polcam serdecznie. jedyny minus to taki- ze przyjmuje tylko prywatnie-ale ceny są przystępne.

Bardzo dobry lekarz z powołania. Dwóch innych lekarzy stwierdziło, że nie mogę mięć dzieci, potem trafiłam do doktora po pół roku leczenia zaszłam w ciąże. Całą ciąże prowadził profesjonalne, do doktora mogłam dzwonić o każdej porze dnia z wątpliwościami. Byłam pod fachową opieką. Pan doktor miał dużo cierpliwości do mnie, rozwiewał moje obawy, wszystko mi tłumacząc. Kiedy była potrzeba, wypisania recepty, skierowania lub pokazania nowych wyników dodatkowych badań nie musiałam umawiać się na kolejną wizytę i czekać, wszystko było załatwione od razu, bez dodatkowej opłaty. Zawsze służył fachową poradą. Bardzo cieszę się, że trafiłam do doktora, bo nie wiem czy byłabym mamą. Bardzo polecam!

Jestem ogólnie zadowolona z opieki pana doktora ,chodzę do niego od 2 lat z polecenia innych znajomych i nie żałuję.Obecnie zajmuje się moją ciążą a była zagrożona nie długo mam termin porodu i dzięki pomocy i dobrym radą doktora urodzę synka.Miły ,kompetentny,rzeczowy zawsze w dobrym humorze wizyty trwają różnie raz krócej raz dłużej.Gabinet ogólnie czysty zadbany.Lekarz z powołania i warty polecenia,ma podejście.

Zdecydowanie polecam tego ginekologa ,bardzo dobrze prowadził moja pierwszą ciąże ,wszystko zawsze dobrze tłumaczył,badał itp.Mam zdrową córeczkę 1,5 roczną a teraz prowadzi moją drugą ciąże i również jest wspaniale.Oby takich więcej wywierał opinii..

Zdecydowanie polecam. Rzeczowy i sympatyczny. Moze tym, ktore lubia chodzic na ploteczki wydaje sie, ze nie ma dla nich czasu. Zawsze dokladnie wytlumaczy, a rozmowy z tym lekarzem sa tresciwe, nie o pogodzie. Jest tani i mozna do niego dzwonic po porade (lub wyslac smsa,to oddzwonia), w naglych przypadkach przyjmuje nawet natychmiast bez czekania. Warto sie przekonac, bo byl 3 lekarzem mojej ciazy, jestem wymagajaca, a ten byl najlepszy.

Dr Bierżyński jest świetnym fachowcem. Prowadził moją ciążę. Moja córeczka ma 5,5 roku więc moje wizyty u Dr nie są juz tak częste. Lubię takich konkretnych lekarzy a jego specyficzne poczuciem humory jak najbardziej mi odpowiada. Nigdy nie byłam przez niego potraktowana przedmiotowo. Faktem jest niestety że troche mało czasu poświęca pacjentowi. Ale z czystym sumieniem moge polecić Dr Bierżyńskiego

Ale z czystym sumieniem moge polecić Dr Bierżyńskiego