lekarz Piotr Bierżyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę, mnie i męża leczył z niepłodności (skutecznie ;) ). Jest niekonwencjonalny w obyciu, wydaje się czasami "zakręcony" i zalatany, ale zdecydowanie wie co robi i bardzo przywiązuje wagę do problemów pacjenta. Każda wizyta u niego to dla mnie zastrzyk optymizmu.

Dr Bierżyński jest świetnym fachowcem. Prowadził moją ciążę. Moja córeczka ma 5,5 roku więc moje wizyty u Dr nie są juz tak częste. Lubię takich konkretnych lekarzy a jego specyficzne poczuciem humory jak najbardziej mi odpowiada. Nigdy nie byłam przez niego potraktowana przedmiotowo. Faktem jest niestety że troche mało czasu poświęca pacjentowi. Ale z czystym sumieniem moge polecić Dr Bierżyńskiego

Ale z czystym sumieniem moge polecić Dr Bierżyńskiego

Jestem na tak, chodze na wizyty do Pana Doktora od paru ładnych lat, oststnio prowadził moja II ciążę ( po 40-tce ):-), jedyne co można powiedzieć na (-) to zbyt duża ilośc pacjentek i minimalny czas w gabinecie.

Moim zdaniem to niekompetentny lekarz, który napewno nie ma podejścia do pacjentek. Byłam u niego tylko potwiedzić ciążę, wyszłam w stanie.. lepiej nie mówić, dokładnie usłyszłałam jak wygląda poronienie, nie chciał ze mną dyskutować na temat tego dlaczego moja ciąża jest zbyt mała jak na swój wiek. Nie zapisał leków. Nic nie zrobił. Na szczęście był w błędzie.

miły, krótki czas oczekiwania,pan doktor miły, delikatny, badanie kompleksowe wraz z usg i cytologią. Nie narzekam:)

polecam wszystkim Pan doktor prowadził moje 2 ciąże i naprawde jestem zadowolona. Do tego gabinetu trafiłam też z polecenia i lecze sie już tam 5 lat.

polecam wszystkim

Według mnie Doktor Bierżyński traktuje pacjenta dobrze. Nie ma u niego stresujących sytuacji, wszystko wytłumaczy, ma doskonały sprzęt w swoim gabinecie i można zadać mu każde pytanie nurtujące pacjenta. Jest uprzejmy, nie przedłuża wizyty, ale też nie traktuje pacjenta jak intruza. Koszt wizyty jest całkowicie do przyjęcia. Spokojnie polecam.

Jestem ogólnie zadowolona z opieki pana doktora ,chodzę do niego od 2 lat z polecenia innych znajomych i nie żałuję.Obecnie zajmuje się moją ciążą a była zagrożona nie długo mam termin porodu i dzięki pomocy i dobrym radą doktora urodzę synka.Miły ,kompetentny,rzeczowy zawsze w dobrym humorze wizyty trwają różnie raz krócej raz dłużej.Gabinet ogólnie czysty zadbany.Lekarz z powołania i warty polecenia,ma podejście.

Zdecydowanie polecam. Rzeczowy i sympatyczny. Moze tym, ktore lubia chodzic na ploteczki wydaje sie, ze nie ma dla nich czasu. Zawsze dokladnie wytlumaczy, a rozmowy z tym lekarzem sa tresciwe, nie o pogodzie. Jest tani i mozna do niego dzwonic po porade (lub wyslac smsa,to oddzwonia), w naglych przypadkach przyjmuje nawet natychmiast bez czekania. Warto sie przekonac, bo byl 3 lekarzem mojej ciazy, jestem wymagajaca, a ten byl najlepszy.

Bardzo dobry lekarz z powołania. Dwóch innych lekarzy stwierdziło, że nie mogę mięć dzieci, potem trafiłam do doktora po pół roku leczenia zaszłam w ciąże. Całą ciąże prowadził profesjonalne, do doktora mogłam dzwonić o każdej porze dnia z wątpliwościami. Byłam pod fachową opieką. Pan doktor miał dużo cierpliwości do mnie, rozwiewał moje obawy, wszystko mi tłumacząc. Kiedy była potrzeba, wypisania recepty, skierowania lub pokazania nowych wyników dodatkowych badań nie musiałam umawiać się na kolejną wizytę i czekać, wszystko było załatwione od razu, bez dodatkowej opłaty. Zawsze służył fachową poradą. Bardzo cieszę się, że trafiłam do doktora, bo nie wiem czy byłabym mamą. Bardzo polecam!