Właśnie urodziłam u doktora drugie dziecko. Przez 9 m-cy otrzymywałam fachową poradę , taką ilość czasu jakiej potrzebowałam, tyle odp. na pytania ile ich zadawałam.Nigdy doktor nie zignorował moich obaw.A przede wszystkim zainteresowanie po porodzie w szpitalu- gdzie inni lekarze nawet nie zajrzą do swoich pacjentek. Wiadomo, że co pacjentka to opinia ale ja myślę,że lekarz to taki sam człowiek jak my wszyscy i ma prawo jedne pacjentki tolerować czy lubić bardziej inne mniej. Stąd różne sądy o nim. Ja nie mogę złego słowa powiedzieć o doktorze Bijaku i bardzo chętnie polecam go swoim koleżankom. Aga

Lekarz ten nie ujawnił prawdy o moim dziecku jak było jeszcze w brzuchu chodz dobrze wiedział, że ma wadę VSD (czyli potocznie dziurkę w sercu). Owszem jest miły ale nie do końca jestem przekonana do kompetencji lekarza.

Przez 9 misięcy prowadził moją ciążę. Wszystko dobrze się skończyło. Nawet dokłądnie wyliczył mi datę porodu ;). Niestety nie ma go przy porodzie jak nie ma dyżuru ;( ...na co pacjentka nie jest przygotowana, gdyż lecząc się u niego liczy na to,że zakończy sprawę przy rozwiązaniu. Jak mam jakieś pytania to oczywiście odpowiada na nie ale z takim "o jejku kolejna ciężarna z głupimi pytaniami". W sumie jest miły, ale nie wiem coś mi nie pasowało, ale dalej się będę u niego leczyć.

na picciu ginekologow z Chelma jako jedyny rozpoznal u mnie ciaze pozamaciczna (szyjkowa)bardzo niebezpieczna dla zycia.i za to moge mu podziekowac.bylam raz bylam wiec nie wiele moge powiedziec.

nie rozumiem wogole dlaczego na tym swiecie sa lekarze krorzy tylko ogladaja sie na pieniadze to nie jest lekarz z powołania

To dzięki temu lekarzowi moja córeczka przyjdzie na świat o czasie,to on tak poprowadził moją ciążę,że bede mogła cieszyć się moim maleństwem już niedługo, gdyz moja ciąża była zagrożona przedwczesnym porodem.dr Bijak jest godny polecenia,a wizyta trwa tyle ile tego potrzebuję.jasno i klarownie wyjaśnia wszystko i odpowiada na moje pytania.serdecznie polecam!!!!

Człowiek nawet nie zdąży zdjąć bielizny a już praktycznie po wizycie. Kolejka na korytarzy aż do drzwi. Widać, że panu tylko na pieniążkach zależy.

Pan dr Bijak jest mily ale na pewno niekompetentny. Wizyta jest krótka i nie wyjasnia wszystkiego dokladnie. Pozatym wysyla na dodatkowe badania, ktore nie sa potrzebne przez co wydluza sie czas leczenia a pan dr ma wiecej pieniedzy za wizyty. Zreszta w Chelmie nie ma dobrych lekarzy. Jednego jakiego moge polecic to prof. Baranowski z Warszawy, przyjmuje w Chelmie na Siedleckiej.

Pomimo tego, że byłam u niego publicznie to podszedł do moich problemów osobiście i dawał mi rady, które daje swoim prywatnym pacjentkom. Ma bardzo dobry sposób tłumaczenia i nie wyolbrzymia choroby, żeby zmusic do celibatu.

Najlepszy ginekolg,położnik w Chełmie,to właśnie on powiedział mi,że jestem w ciąży i to właśnie ten wspaniały człowiek zadecydował o cesarskim cięciu które uratowało,żecie mojej córki,po porodzie jako jedyny lekarz był zainetesowany stanem zdrowia mojego dziecka i moim.ważne jest również to iż nigdy niebyłam u dr.Bijaka na wizycie prywatnej. Dziękuję i polecam.