polecam, po raz pierwszy byłam u ginekologa i poszzłam własnie do dr bijaka, wzdudza zaufanie, jest sympatyczny, delikatny, odpowie na każde pytanie

Świetny, kompetentny lekarz. Dzięki niemu moja ciąża przebiegła bez komplikacji, nie bagatelizował moich obaw, poleciłam go wielu koleżankom.Poza tym bardzo pogodny, ciepły człowiek. Tylko ostatnio dość szybko przebiega cała wizyta, za szybko jak dla mnie..

Dzięki tamu panu jeszcze chodze po tym świecie więc bardzo go polecam wszystkim pacjentkom, naprawde uratował mi zycie.

Jestem pacjęntką dr Bijaka od 5 lat, zawsze fachowo i miło mnie przyjmował, wiem że są różne opinie na jego temat ale mnie nigdy nie zawiódł i jestem zadowolona z jego opieki. Poleciłam go wielu koleżankom.