dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek, ale to był najlepszy "przypadek" jaki mnie spotkał w czasie ciąży:)!! Cudowny człowiek fantastyczny i w całości oddany pacjentkom lekarz, a co najważniejsze UCZCIWY (co w dzisiejszych czasach jest raczej malo spotykane). Kontakt z panem dr Bodzkiem pacjentka ma przez 24h. Poleciłam pana Doktora wielu moim znajomym i one dalej polecają.... Polecenia są najlepszym dowodem na to ze jest to Anioł nie człowiek. Marze aby wszyscy lekarze byli tacy jak p. dr Bodzek. Serdecznie dziekuję i polecam!

Świetny i kompetentny lekarz,wszystko wytłumaczy i zawsze ma czas na to by porozmawiać mimo,że ma mnóstwo pacjentek. Gorąco polecam wszystkim ciężarnym:)

Gorąco polecam wszystkim ciężarnym:)

Wspanialy kompetentny lekarz a do tego mily czlowiek

Wspanialy kompetentny lekarz a do tego mily czlowiek

polecam !!dzieki niemu moja ciaza rozwija sie prawidlowo(bardzo dobrze i szybko wychwytuje nieprawidlowosci )i odpowiada na kazde watpliwosci i pytania -teraz czekam na rozwiazanie

przede wszystkim - dobry człowiek...

przede wszystkim - dobry człowiek...

Nic dodać nic ująć po prostu dobry lekarz zawsze ma czas i ochotę porozmawiać owszem jest zabiegany, ale o swoich pacjentkach pamięta zawsze.

PAN BODZEK CUDOWNYM LEKARZEM JEST NIEJEDNA PACJENTA TEZ O TYM WIE OGROMNA MA WIEDZĘ I SERCE MA WIELKIE, SŁUZY POMOCĄ NIEJEDNEJ PACJENTCE NA JEGO ODDZIALE NIE SMUTNO NAM WCALE BO SUPER PERSONEL TAM WŁASNIE PRACUJE ,KTOREMU PAN DOKTOR SAM ORDYNUJE TO CZŁOWIEK UCZCIWY LEKARZ WSPANIAŁY PRZY KTORYM WSZYSTKIE PROBLEMY ZNIKAŁY

PAN BODZEK CUDOWNYM LEKARZEM JEST
NIEJEDNA PACJENTA TEZ O TYM WIE
OGROMNA MA WIEDZĘ I SERCE MA WIELKIE,
SŁUZY POMOCĄ NIEJEDNEJ PACJENTCE
NA JEGO ODDZIALE NIE SMUTNO NAM WCALE
BO SUPER PERSONEL TAM WŁASNIE PRACUJE ,KTOREMU PAN DOKTOR SAM ORDYNUJE
TO CZŁOWIEK UCZCIWY LEKARZ WSPANIAŁY PRZY KTORYM WSZYSTKIE PROBLEMY ZNIKAŁY

polecam tego lekarza wszystkim paniom.Aby kazdy ginekolog był tak uprzejkmy jak doktor Bodzek .