lekarz Piotr Dusza

Internista, Lekarz rodzinny

2,9

Wszyscy którzy napisali pozytywne opinie na pewno są bardzo bliskimi Pana Duszy. Pan Dusza nie ma szacunku dla pacjenta a szczególnie dla starszych osób.

Pan Dusza nie ma szacunku dla pacjenta a szczególnie dla starszych osób.

Olewa pacjentów. Nie przychodzi na wizytę domową. Do duszy. Życzę mu tego samego na stare lata. Masakra

Jestem jak najbardziej na tak chodzę do doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam zawsze bada dobiera odpowiednie leki poświęca tyle czasu ile potrzeba może nie zawsze jest w dobrym nastroju ale jest tylko człowiekiem , w końcu nie idzie się tam na kawę tylko po pomoc polecam pacjentom nie rozchisteryzowanym bo poco psuć sobie i komuś nerwy.

Jeśli mogłabym ocenić zachowanie owego lekarza to na conajmniej -100. Ten lekarz nie ma podejścia do pacjenta, ze wszystkim się spieszy nie poświęca nawet najmniejszej uwagi pacjentowi. Na pytanie czy mierzylam sobie gorączkę odpowiedział chamsko że to nie jest średniowiecze. Sprawia wrażenie w ogóle nie zainteresowanego problemem pacjenta. Nie wiem skąd te pozytywne opinie chyba ten Pan bo nie można go nazwać Lekarzem sam sobie wystawia. Omijać szerokim łukiem!

Bardzo nerwowy człowiek, powinien korzystać z wizyty u psychologa gdyż krzyczy i używa słów niecenzuralnych, ostatni raz u tego człowieka, przyjmuje 20 osób w pół godziny co świadczy o jego podejściu do pacjenta

Jak najbardziej polecam pana doktora świetny specjalista konkretny zawsze wszystko wytłumaczy przepisze leki wystawi skierowania na badania jeśli tylko jest to konieczne a zarazem bardzo miły z poczuciem humoru polecam,

Byłem u pana doktora pierwszy i ostatni raz. Gdyby nie konieczność przyjmowania pacjentów, praca byłaby dla pana doktora pewnie całkiem przyjemna. Być może to dobry specjalista, ale ja się o tym nie przekonam, jednorazowy kontakt z tak nieuprzejmym lekarzem całkowicie mi wystarczy.

Podkreślam, że oceniam jedynie zachowanie pana Duszy, a nie jego kwalifikacje jako lekarza medycyny. Uważam jednak, że poprawny kontakt z pacjentem i kultura osobista to cechy wymagane u każdego lekarza, a których pan Dusza nie zaprezentował podczas mojej wizyty. Od wejścia był oburzony, że przyszedłem, miał jakieś nieuzasadnione pretensje i zachowywał się arogancko. Początkowo chciał mnie spławić, ale gdy usłyszał, że wizyta jest na Lux Med to zmienił zdanie i łaskawie wystawił mi zaświadczenie, o które prosiłem. W pośpiechu wypełnił formularz, a ja głupi pacjent zaufałem i nie sprawdziłem poprawności. Dopiero kilkanaście minut po wyjściu zorientowałem się, że pan doktor wpisał dane zupełnie innego pacjenta, mimo iż miał w ręce mój dowód. Tym samym zmarnował mój czas, bo musiałem się wrócić, dodam że chodzę o kuli. Wypisując powtórnie formularz, znów się pomylił i soczyście zaklął "Ku*wa". Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zachowaniem. Nie po to płacę ZUS i dodatkowo wykupuję prywatną opiekę zdrowotną, żeby być tak traktowanym. Na koniec po mojej uwadze, że jego zachowanie było niestosowne, przeprosił mnie, ale niesmak pozostał.

Wspaniały lekarz! Miły, bezproblemowy, kompetentny, trafnie diagnozuje, nowocześnie leczy, wzbudza zaufanie. Zasługuje na najwyższe noty! Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!!!

dr Dusza szybko rozpoznał moją chorobę, wcześniej byłem odsyłany do innych specjalistów, jest życzliwy, dobrze diagnozuje, zdecydowanie polecam, świetny fachowiec