lekarz Piotr Kaźmierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,1
1,8
1,8

Nigdy więcej. Należy współczuć kolejnym pacjentom. Brak zaufania do kompetencji, badanie 2 minuty. Podejście do pacjenta to jakaś katastrofa. I pomyśleć, że za to płacimy. Ocena O

Witam to prawda bylam u doktora na usg doplerr żył makabra badanie trwalo 2minuty zero tłumaczenia itd .I tylko jedna noge sprawdzil drugiej juz nie jak sie dopomialam a druga wyglada źle tez Nie polecam nikomu ..

Trudno oceniać kompetencje zawodowe Pana Doktora, natomiast jeśli chodzi o empatię wobec pacjenta i zachowanie w stosunku do człowieka oczekującego pomocy/wsparcia pozostawia wiele do zyczenia. W gabinecie u Pana Doktora można odnieść wrażenie, że jest się problemem. Lekarz stanowczy, opryskliwy, krzykliwy. Jeśli istnieje możliwość wyboru innego specjalisty, polecam to przemyśleć. Chyba,że lubi się tzw. "mocne wrażenia". Ja napewno kolejny raz już nie skorzystam. Wizyta mocno stresująca, w przecież nie o to chodzi.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości i odpowiedział rzeczowo na wszystkie pytania. Poszłam na wizytę zaniepokojona, a wyszłam uspokojona z kompletem informacji. Bardzo sympatyczny i kontaktowy, nie mam pojęcia skąd negatywne opinie, była to jedna z przyjemniejszych wizyt u lekarza jakich doświadczyłam. Dziękuję

Wszystko się odbyło jak należy. Badanie przeprowadzone konkretnie i fachowo, żadnych zastrzeżeń . Na wszystkie pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi. Wątpliwości rozwiane rzeczowo i stanowczo. Dziwią mnie opinie na poziomie 1. Ze swojej strony polecam . Lepiej jest zaufać rzeczowemu fachowcowi niż komuś kto bajki pisze żebyśmy byli zadowoleni.

Szkoda, że nie przeczytałam wcześniej opinii o tym człowieku… Poszłabym na wizytę do kogoś innego. W pełni podzielam wszystkie zamieszczone tu o nim (celowo z małej litery) informacje. Pan doktor rozmawia z pacjentem siedząc do niego tyłem, jest opryskliwy i nieprzyjemny. Wyraźnie spieszył się do domu i przeszkadzała mu moja obecność i pytania. Po wykonanym w tempie ekspresowym USG kazał mi się wytrzeć tym, co było pode mną na leżance. Niemal spod pupy wyrwał mi kawałek tej ligniny i chyba chciał mi ją podać, ale się wycofał z tego pomysłu i zostawił to takie poszarpane mówiąc do mnie: proszę się tym wytrzeć. Szok! Okropny, nieempatyczny człowiek.

Moja mama, kobieta w wieku 63 lat, emerytka, która miała nieprzyjemność być pacjentką lekarza Piotra Kaźmierskiego została potraktowana przez niego w sposób przeciwny do tego co powinna reprezentować etyka lekarska. Na koniec wizyty lekarz wykrzyknął do mamy, cyt. „won!” Dodatkowo opis do badania USG nie jest zgodny z rzeczywistością. Ów człowiek, pracujący jako lekarz podobno ma tytuł dr. nauk medycznych, jednak brak wiedzy jaki reprezentuje nie przystoi nawet studentowi kierunku lekarskiego, a co dopiero lekarzowi specjaliście z obronionym przewodem doktorskim. Pycha kroczy przed upadkiem. Sprawa zostanie zbadana i przekazana do wyższych instytucji.

Właśnie jestem tuż po wizycie (NFZ)u tegoż szanownego lekarza. Chyba poświęcę parę złotych aby mieć porównanie w zachowaniu i podejściu do pacjenta kiedy wizyta jest u niego prywatna. Pośpiech i i brak jakiejkolwiek empatii, wyjaśnienia, rozmowy nie mówiąc już o dialogu. Nie spotkałem się u "człowieka" z takim zachowaniem a tym bardziej wykonującego taki zawód. Brak kultury i ogłady, sam się dziwię, że nie zwróciłem panu uwagi może dlatego, że do tej pory jestem w szoku, że tak można traktować pacjenta.

Nie polecam tego Pana. BRAK KOMPETENCJI, ŹLE WYKONANE USG (miałam wcześniej wykonywane badania w innych gabinetach i widzę ogromną różnicę). Nie interesuje go co pacjent ma do powiedzenia. Podważa diagnozy swoich kolegów po fachu. Taki lekarz nie powinien przyjmować pacjentów. Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero kultury osobistej. Kto nie musi niech nie korzysta z usług tego lekarza.

Nie polecam. Zero kultury osobistej, zero rzetelności , zero kompetencji. Badania wykonywane szybko , bez żadnego wyjaśnienia. Bo badaniu nic nie powiedział , wszystkiego mam się dowiedzieć u lekarza który kierował. To ze jestem na NFZ to nie znaczy ze jestem gorszy . Proszę zmienić zawód do tego pan się nie nadaje . Takiej ignorancji i braku kultury dawno nie widziałem .