lekarz Piotr Kaźmierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,1
1,8
1,8

Nie polecam. Podzielam opinie innych. Z takim chamstwem dawno się nie spotkałam. To ze ktoś jest na NFZ to nie znaczy ze jest gorszy. Jego etat w szpitalu Kopernika to pomyłka . Zajmuje tylko etat , w 3 minuty wizyta w tym stukanie w komputer u doppler dwóch kończyn , mistrzostwo nierzetelności.

Osoba mało kompetentna. Mruk, który niecnie tłumaczy . Siedzi tyłem do pacjenta . Na jazdę pytanie albo nie odpowiada udaje ze nie słyszy . Albo odburknie ze dowie się od lekarza który kierował. Tylko kto. Brak kultury, badania przeprowadzone nierzetelnie, w pośpiechu . Szkoda pieniędzy . Nie polecam

Podzielam negatywna opinie . Moja mama była dziś u tego lekarza . Wróciła zdenerwowana i zdołowana . Człowiek bezduszny , krzyczący na starsza osobę . To ze jest mniej sprawna od pana to nie znaczy ze trzeba się na niej wyzywać . Za kilka lat pan będzie w jej wieku i mam nadzieje ze pana potraktują tak sami jak pan traktuje pacjentów. Brak temu lekarzowi profesjonalizmu, kultury osobistej , traktuje ludzi z wyższością . Moja mana to emerytowany profesor z ogromnym dorobkiem naukowym i nigdy w swojej dotychczasowej pracy nie spotkała takiego chamstwa i nieludzkiego traktowania.

Pełen profesjonalizm. Szybkie wykonanie badania USG-Doopler, pełna wyczerpująca diagnoza i szczegółowy opis. Jestem zaskoczony niektórymi negatywnymi wpisami, ja jestem zadowolony z wizyty.

Niestety dołączam się negatywnych opinii o panu doktorze, USG ekspresowe, zero informacji, zero wywiadu, leżanka mokra od żelu po poprzednim pacjencie. Sam nic nie objaśnia, a na pytania reaguje irytacją, miałam wrażenie, że przyjmuje pacjentów za karę . Zdecydowanie nie polecam. S.O.

S.O.

Przeczytałam poniższe opinie co spowodowało jedynie niepotrzebną obawę przed wizytą. Tymczasem pan dr okazał zainteresowanie problemem, wykonał doppler żył, rozwiał wątpliwości i przekazał zalecenia. Totalnie nie rozumiem tych skrajnie negatywnych opinii.

Szanowni Państwo, nie polecam tego lekarza nikomu, pośpiech i brak dokładnego badania USG. Powiem tak, lekarz badanie włącznie z opisem usg doppler wykonal w ciągu 7 - 8 minut, przy czym przeleciał dokładnie tak to ujmę urządzeniem do usg obie kończyny dolne. Do tego robił to na tzw. końcówce żelu, którego osad może był albo już i nie na dnie butelki. Na domiar tego kazał się po badaniu wytrzeć ręcznikiem uwaga! z leżanki na której odbyło się badanie i który jest przesuwny płatami aż do kolejnego pacjenta.Tak naprawdę nie ma w tym higieny. Pominąwszy to opis usg został zrobiony na tzw. szablonie byle szybciej, treść też mija się z prawdą. Podsumowując, ignoranctwo w ramach nfz, bardzo przykre, także odradzam. Proszę dla własnego zdrowia poszukać innego lekarza, który pracuje z powołania a nie jak na taśmie w fabryce.

Ignorant. Zero człowieczeństwa. Ten pan sie nie nadaje na lekarza. Mógłby leczyć muchy taka sama wartość dla świata.

Omijać szerokim łukiem! Zero kompetencji diagnostycznych i zero kultury osobistej. Cham, po prostu! Nie polecam!