lekarz Piotr Kretowicz

2,9
2,7

Bardzo kompetentny lekarz, zaluje ze trafiłam do niego tak późno..Bd wdzieczna mu do konca zycia

Bezczelna osoba, chamska i gruboskórna. Potrafi wydrzeć się na kobietę w 9 m-cu ciąży! Dopóki chodziłam do doktora prywatnie też, jak większość, uważałam, że jest zabiegany, przez to oschły i nieprzyjemny. Kiedy jednak raz zdarzyło mi się spotkać z Panem doktorem państwowo w Szpitalu Bielańskim, zrozumiałam, że ten Pan jest po prostu złym człowiekiem i tylko jeśli chodzi o kasę (na prywatnej wizycie) potrafi się jeszcze jakoś powstrzymywać, a w rzeczywistości jest zwykłym skurczybykiem! To i tak delikatne określenie na tego człowieka. Zwykły biznesmen, żaden lekarz z powołania. Nie potrafię też zrozumieć, że kobiecie w 3 trymestrze ciąży powtarza (na każdej wizycie), że jest gruba, a sam wygląda jak wieloryb! To naprawdę nie jest lekarz. Lekarz to coś więcej niż kompetencje. Chociaż i z tymi kompetencjami u Pana doktora też bywa nienajlepiej. Nic dziwnego, skoro pacjentce poświęca się minimum możliwego czasu...

Lekarz kompetentny znający sie na wykonywanym zawodzie.Symaptyczny, otrzymałam na pytanie wyczerpujace odpowiedzi.Jak najbardziej polecam zycze sobie zeby tylko tacy lekarze pojawiali sie na moim kontakcie z medycyna.

Zawsze byłam zdania, że lekarz niekoniecznie ma być super sympatyczny, ale przede wszystkim ma byc kompetentny (zawsze tak tlumaczę mojej wrażliwej matce). Natomiast tez nie może byc tak, że lekarz jest po prostu chamski i niedelikatny, a doktor Kretowicz taki dla mnie był - zaplaciłam 150 zl za to, żeby rozplakać sie u niego w gabinecie..., bo zmieszał mnie z błotem, że gruba, że na pewno mam cukrzycę(mylil się, bo kilku tyg. wróciłam z pomiarami cukru i ok.), etc., nie pytając w ogóle o potencjalne przyczyny mojego samopoczucia, a przecież z tym do niego przyszłam (podejrzenie przedwczesnej menopauzy)Ogólnie poczułam się, jak jakiś patologiczny przypadek.
Druga sprawa: podczas wizyty, poszedł do recepcji i gadał najpierw z recepcjonistką, potem jeszcze z dwoma pacjentkami na korytarzu, a drzwi cały czas otwarte, ja ocieram łzy... ech, szkoda gadać. Byłam 2 razy, musiałam przynieść wyniki badań, ale trzeci raz już nie mam ochoty. Mam też wrażenie, że o wiele poważniej, a na pewno INACZEJ traktuje pacjentki w ciąży, a całą resztę to tak .. z buta trochę, jak mnie. Biznesmen, az strach pomysleć o wizytach u niego na NFZ, to już byłaby totalna olewka.

ten lekarz powinien zmienić profesję na drwala

ten lekarz powinien zmienić profesję na drwala

to jest morderca!moja corka nie zyje!a on mi powiedzial o tym z usmiechem na twarzy! Jesli sa tu rodzice co mysla podobnie niech dzwonią do mnie. 514 335 368 chetnie porozmawiam.jestem z milanówka.Ania mama Bianki ur i zm 30.04.20117

Kompetentny, postawił w 2 moich ciążach /jedna zdrowa bliźniacza, druga niestety.../ właściwą diagnozę - wyliczył nawet co do grama wagę urodzeniową moich chłopaków. Ma poczucie humoru, które może nie pasować wszystkim. Jak było coś nie tak z moją ciążą to bardzo się tym przejął i na tyle na ile mógł załatwiał wszystkie formalne sprawy oraz konsultacje u innych profesorów. koniec końców wszystko co zrobił - może i nie w bardzo miłej atmosferze- bardzo nam pomogło. Gdybym była w kolejnej ciąży na pewno on by ją prowadził a przynajmniej robił by USG.

A CO TEN CZARODZIEJ TAKIEGO UCZYNIŁ ŻE TWOJEMU DZIECKU URATOWAŁ ŻYCIE. BO MOJEGO SYNKA POZBAWIŁ TEGO ŻYCIA!!! A SZPITALOWI BIELAŃSKIEMU PRZYNIÓSŁ NAJWIĘKSZĄ HAŃBĘ. PO SEKCJI ZWŁOK UTWIERDZIŁ SIE W TYM CAŁY PERSONEL MEDYCZNY NA BIELANACH. DLA MNIE TEŻ BYŁ TO NAJLEPSZY LEKARZ DO 16.01.2011. DZISIAJ JESTEM JUŻ W 9 MIESIĄCU CIĄŻY PRAWDOPODOBNIE URODZĘ 2 DZIECKO W TYM ROKU. CIĄŻE PROWADZI DR JOANNA PABICH-WOROŻBIT KTÓRA W TYCH CIĘŻKICH CHWILACH BYŁA PRZY MNIE BO TO NA JEJ DYŻURZE TO WSZYSTKO SIĘ STAŁO.NIKT NIE MÓGŁ SIĘ NADZIWIĆ ŻE KRETOWICZ TAKI MI ODPIEPRZYŁ NUMER (BO TO PODOBNO TAKI DOBRY LEKARZ A JEDNAK). NA SZCZĘŚCIE TERAZ JEST WSZYSTKO O.K. MOJA DECYZJA O 2 DZIECKU WYNIKAŁA Z MOJEGO BÓLU Z KTÓRYM NIE UMIAŁAM SOBIE PORADZIĆ.WIĘC JEDNAK OLAŁ MNIE CO RÓWNIEŻ POTWIERDZAJĄ TO OBECNI LEKARZE Z BIELAN. PRZEJDŹ SIE KOBIETO NA CMENTARZ. MÓJ SYNEK LEŻY NA NOWYM CMENTARZU ZA KAPLICZKĄ W GRODZISKU MAZOWIECKI. POMNIK MIŚ.I POMYŚL ŻE MOGŁO TO CIEBIE SPOTKAĆ WTEDY MOŻE POMYŚLISZ ZA NIM COŚ NAPISZESZ. JA TEŻ MIAŁAM O NIM DOBRE ZDANIE DO CZASU. PO PROSTU ON LECI NA KASE. FACET ZAŁOŻYL 2 RODZINE I NIESTETY ZAPIEPRZA NA ICH UTRZYMANIE I ALIMENTY KOSZTEM INNYCH. ON NIE ROBI NAM ŁASKI TYLKO DZIECIĄ KTÓRE NOSIMY POD SERCEM. NIECH MU BÓG WYBACZY. POLECAM DR PABICH PRZESŁYŁAM LINKI:
BARDZO FAJNA I INTELIGENTNA PANI DOKTOR. PAN KRETOWICZ NIE MA CZYM SIE POSZCZYCIĆ DLATEGO TEŻ NIE WYPOWIADA SIĘ PUBLICZNIE NA WIZJI.
PS. PRZESTZREGAM WAS PRZED NIM. JEŚLI PODCZAS WIZYTY POJAWIĄ SIĘ JAKIEKOLWIEK WATPLIWOŚCI SKONSULTUJCIE SIĘ Z INNYM LEKARZEM I DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ!
150 ZŁ ZA 10 MIN.-CZAS TO PIENIĄDŻ ZA WIĘCEJ TRZEBA DOPŁACIĆ !

Lekarzowi Piotrowi Kretowiczowi zawdzięczamy z mężem życie naszego synka! Teraz prowadzi moją drugą ciążę i nie wyobrażam sobie aby mógł to robić ktoś inny, ufam mu bezgranicznie i nigdy się na nim nie zawiodłam:))

Poznałam Kretowicza 10 lat temu byłam zachwycona opieką podczas mojej ciązy,kolejną ciąże też prowadził on, było to 4 lata temu nadal niby ok dla mnie miły,zabawny no przeciez znajoma twarz :)ale mogę stwierdzić różnicę miałam wrazenie że bada mnie na odwal się, usg połówkowe expresowe zrobił je w dzień przypadającej wizyty więc płatność *2,kiedyś co wizytę miałam usg czy wszystko ok a tym razem sprawdzał tętno płodu,jak coś narzekałam to badał ginekologicznie(rzadko) wypisał zwolnienie i cześć.Uważam że obrósł w piórka same my pacjentki go za bardzo wychwalałyśmy a teraz się spieszy.Żałuję, bo mu ufałam i go lubiłam ale nie będzie juz moim lekarzem no chyba że znowu przestanie robić na AKORD...