lekarz Piotr Kretowicz

2,9
2,7

WYBITNY specjalista! a do tego niezwykle sympatyczny i przyjazny. Trafiłam do niego z polecenia i sama też go gorąco polecam! Czułam się pod jego opieką bezpiecznie. Nie wzbudza w rodzicach niepotrzebnych obaw, raczej uspokaja, informuje. Bije od niego duże doświadczenie i wiedza. i.

i.

Dr. Kretowicza poznałam w szpitalu. Taki luzak ,sympatyczny Pan. ale musiałam się dopytywać o wszystko jak mi robił USG ale i tak mu dziękuję za opiekę i zainteresowanie

Dr. Kretowicza poznałam w szpitalu.
Taki luzak ,sympatyczny Pan.

Lekarz prowadzi moja pierwsza ciaze, poszlam do niego z polecenia znajomej w 12 tyg. ciazy. Po pierwszej wizycie wydal sie czarujacy, mily i kompetentny, zadawal duzo pytan, ale zdziwil mnie fakt, ze nie zalozyl mi karty ciazy i nie spojrzal nawet na moje wyniki badan i poprzednie USG. Ot, taka luzna pogawedke prowadzilismy na temat postepu wpsolczesnej medycyny. Na drugiej wizycie zadawal te same pytania, poniewaz nigdzie niczego wczesniej nie zanotowal i nie mial pojecia z kim ma doczynienia. Do tego byl dosc niecierpliwy i nie mial ochoty odpowiadac na pytania. Po 3 wizycie powaznie rozwazam poszukanie sobie innego lekarza prowadzacego - Pan Doktor robil mi wielka łaske, ze swoje cenne 10 minut poswieca mi za marne 200PLN. Postraszyl mnie poronieniem, nic nie wyjasnil z medycznego punktu widzenia, tylko stwierdzil ze jest jakis tam problem i mam uwazac, co bylo dla mnie totalnym szokiem. Zrobil to mega nietaktownie, szczegolnie ze moja ciaza jest wynikiem zaplodnienia in-vitro i rzucanie od niechcenia hasel pt. "poronienie" wywoluje natychmiastowa panike,...zreszta jak u kazdej ciezarnej. Podobno, to specjalist, ale kontakt z pacjentem ma slaby.

zdecydowanie polecam, korzystałam z wizyt prywatnych (duże kolejki, trzeba się umawiac ok 2 tyg wczesniej) i jestem bardzo zadowolona, przy pierwszej wizycie lekarz był troche gburowaty ale bardzo profesjonalny, przy kolejnych bardzo miły, zawsze pamietał co jest powodem mojej wizyty, na jakim etapie leczenia jestesmy, udzielał dokładnych wyjasnien, pierwszy raz podczas badanis usg widziałam cos na monitorze a nie jak to dawniej bywało szare plamy.

Niestety lekarz zawiódł moje oczekiwania- prowadził moją pierwszą ciążę i kiedy zaczęły się poważne komplikacje nie zrobił nic aby pomóc, chociaż takie możliwości istniały, niczego nie tłumaczył chociaż prosiłam o informację. Skutek jest tragiczny. Zdecydowanie odradzam. Jest miły i uśmiechnięty dopóki ciąża przebiega prawidłowo, a jak zaczyna się dziać coś złego to zostawia pacjentkę samej sobie bez jakichkolwiek wyjaśnień.

Spotkałam go w ciąży w gabinecie prywatnym i państwowo w szpitalu. Wg mnie to osoba zbyt pewna siebie,bezczelna i nietaktowna. Pacentki traktuje jak przypadek jeden z wielu a nie jak człowieka.Nie punktualny! na USG nie wykonuje wszystkich pomiarów płodu.Nie polecam

Profesor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, a kilka lat temu miałam spore porównanie, bo szukałam dobrego ginekologa i byłam u kilku innych lekarzy. Bardzo sympatyczny, serdeczny człowiek, ogromna wiedza, rzeczowa informacja.

Spotkałam się z min dwukrotnie będąc w ciąży, byłam zadowolona z USG.

Spotkałam się z min dwukrotnie będąc w ciąży, byłam zadowolona z USG.

Godny polecenia, byłam u tego Pana 2 razy, państwowo i może dlatego nie mia zbyt wiele czasu, bo tam ciągle kolejki pacjentek.

Lekarz godny polecenia. Profesjonalista. Jeżeli chodzi o kontakt z pacjentką to polecam, naprawdę miły lekarz, któremu można zaufać. POLECAM!!!!